Evropská liga (předkola)

FK Ventspils – Luftëtari Gjirokastër

5:0

konec (5:0)

12.07.2018, 16:45 • Olimpiskā centra Ventspils Stadionā (Ventspils) [Kapacita: 3 044] • 1. předkolo • Martin Penker

Tipsport: 1.97 3.5 3.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:38:45)
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 2:8. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 20:13.
Dnešní utkání je za námi. Domácí díky povedenému prvnímu poločasu nakonec poráží svého soupeře vysokým rozdílem, a to 5:0! O branky se dnes postarali 4x Akinyemi a 1x Aiyegun. Hosté byli ve druhém poločase lepším týmem, ale i díky velké smůle nedokázali vstřelit ani jednu branku. Domácí tak půjdou do odvety příští týden s obrovskou výhodou pěti branek.

90+4

90+3

Vucaj poslal do vápna centr, který však skončil jen v moci brankáře Uvarenka.

90+3

Hosté ještě budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů.

90+2

Míč od rohového praporku však skončil ve vápně pouze na hlavě jednoho z domácích hráčů, který ho následně poslal mimo vápno.

90+1

Hosté budou zahrávat rohový kop z levé strany hřiště.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.

90

Už nám běží poslední minutka utkání.

89

Střídání v týmu FK Ventspils: ze hřiště odchází Ritvars Rugins, přichází Raens Talbergs.

87

87. Shkurtaj se nedočkal branky, neboť míč z brankové čáry odkopl Kolesovs.

87

Shkurtaj dostal skvělou přihrávku za obránce, následně dokázal přehodit vyběhnuvšího brankáře, ale míč v síti neskončil, neboť ho z brankové čáry stačil odkopnout jeden z vracejících se domácích hráčů! Tak hosté mají dnes opravdu smůlu.

87

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

86

Nutno však podotknout, že jsou hosté ve druhém poločase aktivnějším týmem směrem dopředu a za mě by si ten gól určitě zasloužili.

85

Hosté se stále snaží vstřelit alespoň jednu branku, ale zatím se jim to příliš nedaří.

84

Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání. Domácí po velmi povedeném prvním poločase stále vedou 5:0 a na 90% tak postoupí do 2. předkola. Avšak ještě je bude čekat odveta na soupeřově půdě.

83

Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.

5:0

konec (5:0)

Branky: 8. Akinyemi (pen.), 12. Akinyemi, 24. Akinyemi, 37. Aiyegun (pen.), 43. Akinyemi

Karty:   45+2. Jagodinskis (VNS) – 23. Milosavljev (LFG), 61. Janičič (LFG)

FK Ventspils: Uvarenko – Mamah, Monteiro, Jagodinskis, Neziri – Manjgaladze, Alfa, Rugins (C) (89. Talbergs) – Akinyemi, Pavlov (64. Kolesovs), Aiyegun
Náhradníci: Baturins – Tidenbergs, Talbergs, Bite, Kolesovs, Kokins, Bulvitis

Luftëtari Gjirokastër: Bukovski – Liçaj, Rapa, Janičič, Jackson – Ramadani (C) (82. Rapo), Aleksi – Milosavljev (64. Ymeraj), Vucaj, Bregu – Shkurtaj
Náhradníci: Ruçi – Demo, Cekaj, Gurma, Ymeraj, Rapo, Açka

Rozhodčí: Demetriou – Demetriades, Georghiou (vš. Kypr)

Odveta: Luftëtari - Ventspils 3:3

Pjunik – Vardar 16:00 1:0