1:2

po prodl. (1:0)

11.07.2018, 20:00 • Lužniki (Moskva) • Semifinále • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.31 3.05 3.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:46:43)
Utkání sledovalo 78 011 diváků.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 6:11. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:23.
Fanoušci Anglie jsou sice stejně jako hráči zklamaní, ale své oblíbence vyprovází bouřlivým ENGLAND. Hráči jim na oplátku děkují za maximální podporu. Na druhé straně se hráči radují i se svými rodinami.
Je dobojováno a my známe druhého finalistu tohoto šampionátu. Po aktivně odehraném prodloužení se z postupu raduje Chorvatsko, které rozhodlo ve 109. minutě. Perišić vyhrál hlavičkový souboj a poté volný Mario Mandžukić prostřelil křížnou ranou Pickforda. Anglie byla od druhé půle tím pasivnějším mužstvem a nakonec na to doplatila. Na jedné straně tak vládne euforie, na tu druhou dosedlo velké zklamání. Na Anglii tak po 28 letech čeká souboj o bronz, Chorvatsko zaznamenává největší úspěch a v neděli si to rozdá o titul s Francií.

120+5

Rashford poslal do šestnáctky vysoký oblouček, Chorvatsko však situaci hravě ubránilo.

120+4

Ještě jedna standardní situace pro Anglii. Pickford je na půlce, do vápna asi nepůjde.

120+3

Chorvati dobře brání už zakládání rozehrávky soupeře, akce Anglie tak končí už na půlce.

120+2

Anglie už hraje na náhodu, nevychází jim ani nakopávané míče směrem k Subašićově brance.

120+1

Pivarić potáhl míč na útočnou polovinu, kde následně se svými spoluhráči trochu přibrzdil hru. Chorvati nemají kam pospíchat.

120

Budou se nastavovat čtyři minuty.

120

Definitivně mohl rozhodnout Kramarić, na pravém křídle měl trochu prostoru a rozhodl se pro střelu, byť na druhé straně měl zcela volného Perišiće. Střela skončila na boční síti Pickfordovy branky.

119

Poslední střídání na straně Chorvatska, za potlesku odchází Luka Modrić, závěr utkání odehraje Milan Badelj.

118

Vysoký pas mířil na Maguireho, ten se však k míči nedostal. Angličané pak správně reklamovali roh, sudí si ale teče nevšimli a rozehrává se od Subašićovy branky.

117

Standardka pro Anglii, zleva bude centrovat Marcus Rashford. Ve vápně Chorvatska je živo.

116

Pickford si připsal důležitý zákrok a poté odolal i náporu v podání Vidy. Ten už však byl, jak rozhodčí vzápětí odpískal, mimo hranice pravidel.