1:0

konec (0:0)

22.04.2018, 15:00 • Allianz Riviera, Nice • 34. kolo • Martin Pištora

Tipsport: 2.04 3.32 4.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce. Domácí vítězí 1:0 poté co se ve druhém poločase do míče opřel Lees – Melou a nádherně trefil. Domácí však dalších šancí moc neměli a spíše lépe bránili než útočili. Hosté naopak nevěděli co hrát, a proto zápas skončil vítězstvím domácích, kteří díky těmto třem bodům postupují na páté místo. (16:56:03)

90+4

90+4

Alessane Plea je faulován ve středovém kruhu a se zvednutím nikterak nespěchá.

90+3

V ofsajdu je načapán Sio a domácí brankář Benítez nikam nespěchá.

90+3

Rohový kop nebyl kopnut vůbec dobře a domácí celek odvrací míč do bezpečí.

90+2

Giovanni Sio dokázal vybojovat rohový kop. Jedna z posledních šancí hostí.

90+2

Nice se při zisku míče nerozpakuje a posílá dlouhé nákopy na polovinu svého soupeře.

90+1

Le Bihan se hodně rozčiluje a je přesvědčen že si ofsajdové postavení pohlídal.

90

Rozhodčí nastaví 4 minuty.

90

Montpellier má posledních pár minut na vyrovnání dnešního zápasu.

89

Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Adrien Tameze, přichází Wylan Cyprien.

88

V křečích je na hřišti domácí Tamaze a musí být ošetřen. Další vteřinky pro domácí celek.

87

Domácí hráči rezignovali na útočení a čekají co vymyslí jejich soupeř.

86

Faulu se dopouští Plea a Montpellier tak hrají znovu od poloviny hřiště

86

Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Malang Sarr.

85

V posledních minutách jsou aktivnější hosté, ale ze středového kruhu branku dát nedokáží.

84

Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Mario Balotelli, přichází Mickaël Le Bihan.

83

Také domácí brankář předvádí skvělé vyběhnutí a bere míč z hlavy novému muži na hřišti Camarovi.

83

Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Isaac Mbenza, přichází Souleymane Camara.