21.03.2018, 03:30 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek

Tipsport: 2.07 3.88 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:44 (06:18:14)
Tři hvězdy utkání:
1. Brent Burns (SJS) 0+3
2. Barclay Goodrow (SJS) 1+1
3. Brenden Dillon (SJS) 0+2
Od první do poslední minuty byl domácí celek jednoznačně aktivnějším a lepším. San Jose vyhrálo na svém ledě nad New Jersey Devils 6:2 a získává body do tabulky.

59:40

New Jersey útočí, pokouší se něco vymyslet před brankou, ale už nemá čas.

59:00

Probíhá poslední minuta hry.

58:24

58:24 Blake COLEMAN - 6:2

58:24

Devils právě vstřelili branku!
Hostující celek dává gól, domácí brankář nyní inkasoval, protože se z předbrankového prostoru prosazuje obranou zapomenutý BLAKE COLEMAN. Asistence: Patrick Maroon, Drew Stafford.

58:00

Blake Coleman pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.

57:34

Další zákrok domácího brankáře, znovu se bude vhazovat před jeho brankou. Zápas se dohrává jen z povinnosti.

57:32

Martin Jones si poradil s pokusem od modré čáry, který vyslal Travis Zajac. Bude se vhazovat před brankou Sharks.

57:18

Mikkel Bødker se nepropracoval v útočném pásmu k puku, a tak hrají hosté.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:20

Vhazovat se bude před brankou Sharks.

56:20

23:25, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou tedy hosté, kteří ale recept na domácího brankáře našli jen jednou.

55:40

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nikam nežene. Nyní vypálil hostující tým od modré čáry, ale neuspěl.

54:57

Devils se dostali do útočného pásma, ale kotouč končí po zakončení Butchera mimo hrací plochu. Následovat bude komerční přestávka.

54:00

Brian Boyle pálil z bezprostřední blízkosti, ale skvěle ho vychytal domácí Martin Jones.

53:44

Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou New Jersey. Domácí hokejisté míří za výhrou v tomto zápase.

6:2

Branky a nahrávky: 6. Fehr (P. Martin, Burns), 13. Pavelski (Labanc, Burns), 16. Hansen (DeMelo, Goodrow), 31. Goodrow (Dillon), 32. Couture (Dillon), 39. Bødker (Burns, Tierney) – 12. Hall (Stafford), 59. Coleman (Maroon, Stafford)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – P. Martin, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – E. Kane, Pavelski, M. Karlsson – Hertl, Couture, Bødker – Meier, Tierney, Labanc – Goodrow, Fehr, Hansen.

New Jersey Devils: Schneider (31. Kinkaid) – A. Greene, Vatanen, J. Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Hall, Hischier, Palmieri – Grabner, Zajac, Gibbons – Maroon, Coleman, Noesen – Stafford, Boyle, Bratt.

Rozhodčí: Joannette, Peel – Nagy, Rody

Diváci: 17 209

05:32 SJS 1:0 Fehr (P. Martin, Burns)
06:04 SJS 2 DeMelo, nedovolené bránění
06:44 SJS 2 M. Karlsson, hákování
11:19 NJD 1:1 Hall (Stafford)