po prodl. (0:1, 2:2, 1:0 - 1:0) Stav série: 4:1

20.03.2018, 19:00 • SC Dubina Ostrava • Čtvrtfinále • Adam Dořák

Tipsport: 1.55 6.0 3.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tak a to je ode mě vše, na shledanou! (21:05:49)
Nejlepší hráči utkání
Za hosty je to viditelně zklamaný Milan Meliš, který dal dvě branky v zápase!
Za domácí naopak šťastný Josef Rýpar, který se taktéž trefil dvakrát a zaslouženě dostává i pusu a upomínkový předmět ve formě trička od sympatické slečny, která dohlížela po celý zápas na trestné lavici.
Vítkovice tedy nakonec vítězí v sérii 4:1! Avšak nutno říci, že to nebyla tak úplně jednoduchá série, jak si vítkovičtí možná zpočátku mysleli. První zápas byl jasně v jejich režii, ale ostatní zápasy pokaždé šly do prodloužení, kde ve dvou rozhodly Vítkovice o svém vítězství až v posledních minutách prodloužení a dnes se jim to podařilo o něco dříve a mohou zaslouženě slavit postup do semifinále!

64:33

64:33 Lukáš ŘEZANINA - 4:3

64:33

Vítkovice právě vstřelily branku!
Velká radost propuká v hale Dubina! Vítkovice vstřelily totiž branku, o kterou se postaral se svou střelou LUKÁŠ ŘEZANINA! Asistence: Lukáš Hájek.

63:39

Vítkovice mají v prodloužení více míček na svých čepelích, ale zatím Rebro nemusel likvidovat nějakou supr šanci.

63:03

Oddechový čas pro hosty.

62:34

61:49

Adam Delong dostal míček na střed hřiště, ale nedokázal vystřelit.

61:03

Kombinace modrých na polovině Tatranu...

60:34

A z kraje prodloužení se naskýtá velká šance pro domácí, kteří budou hrát přesilovou hru, kdy je vyloučen Jan Kolísko za bránění ve hře. Beneš se ještě snažil diskutovat s rozhodčím, ale ten na svém verdiktu trvá.

60:01

A o budoucnosti zápasu bude muset rozhodnout prodloužení, případně pak samostatné nájezdy. Třetí třetina nám přinesla strhující podívanou, kdy hlavně Vítkovice útočily, až se jim podařilo vstřelit vyrovnávací branku.

60:00

58:37

Tomáš Sladký dostal zpoza branky přihrávku a v bezprostřední blízkosti pálí přímo do Rebra. Velká šance Vítkovic zvrátit vedení na svou stranu!

57:04

Každá chybička nyní může rozhodovat...ohlášeny tři minuty do konce zápasu.Tedy v dnešním případě do prodloužení.

56:09

Domácí hrají nyní opatrně a opět ze zabezpečené obrany, neboť již nemá cenu příliš riskovat.

4:3

Branky a nahrávky: 24. Rýpar (Hájek), 27. Delong (Rýpar), 54. Rýpar (Řezanina), 65. Řezanina (Hájek) – 16. Meliš (Ja. Kolísko), 32. Slavík (O. Němeček), 40. Meliš (Vítovec)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček (Gurkovský) – Jankulár, Nehera, Jastřembský – Hrubý, Firda, Sladký – Jan Šebesta, Řezanina, Tokoš – Vilím, Rýpar, Bräuer – Děček, Hájek, Hubálek – Delong, Besta.

PSN Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Kafka) – Tlapák, Heřmanský, Deutsch, Švejkovský, Svačinka, Mühlfait, Ja. Kolísko, Marek Beneš, Vítovec – Jiř. Kolísko, Slavík, Sládeček – Jak. Kolísko, Meliš, O. Němeček – Gašparík, Ullmann, Váňa – Komárek.

Rozhodčí: Pavel Kačer a Ondřej Vašíček