25.02.2018, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • Veronika Loudová

Tipsport: 2.51 3.76 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Tatar (Detroit) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:36
Tři hvězdy utkání
1. Henrik Zetterberg (Detroit) – 1 + 0
2. Jimmy Howard (Detroit) – 96,6 % úspěšnost zákroků
3. Trevor Daley (Detroit) – 1 + 0
A je tu konec. V posledním dějství jsme se gólu nedočkali a zápas skončil 3:1 pro Detroit. Domácím se podařilo přerušit sérii proher a nutno podotknout, že Howard na tom má lví podíl. Carolina se snažila o vyrovnání, ale Howard byl dnes perfektní a podržel Detroit.
Střely po třetí třetině: Domácí – 22, Hosté – 29.

59:50

Carolina vyhodila kotouč a hráči Detroitu čekají s pukem ve vlastní třetině na finální sirénu.

59:12

Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Derek Ryan – 2 min., podražení).

58:40

Joakim Nordström zkoušel ze středního pásma trefit odkrytou klec, ale to se mu nepodařilo.

58:30

Puk přeskočil modrou čáru a Carolina musí vyklidit pásmo.

58:10

Další zakázané uvolnění od Detroitu a Darling jde na střídačku!

57:40

V posledních minutách se hraje hlavně před brankou Howarda a Detroit se pouze brání.

57:20

Detroitu se konečně podařilo vystřídat a Carolina nevytěžila nic z přibližně minutového zámku.

56:40

Nyní vypálil Noah Hanifin od modré, Howard jeho pokus vyrazil před sebe a z brankoviště ho jeden z domácích hráčů odpálil na další zakázané uvolnění.

56:20

Tomáš Tatar vystihl nahrávku a přerušuje tlak CAroliny za cenu zakázaného uvolnění.

55:56

Howard drží kotouč, který vypálil Ryan od modré.

55:10

Carolina se usadila ve třetině a střílí ze všech pozic!

54:50

Darling podržel nahození Zetterberga a následuje komerční přestávka.

54:10

Haydn Fleury vypálil dělovku od modré, Howard nic neviděl a měl štěstí, že kotouč zamířil těsně mimo!

53:05

Elias Lindholm se prohnal s pukem až do třetiny Detroitu, ale přes obránce se neproháčkoval a ztratil kotouč.

3:1

Branky a nahrávky: 16. DeKeyser (D. Larkin, Ouellet), 34. Zetterberg (Nyquist, Kronwall), 37. Daley (Athanasiou) – 33. Hanifin (V. Rask)

Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – Daley, Ericsson, Ouellet, Kronwall, Jensen, DeKeyser – Mantha, Zetterberg, Nyquist – Athanasiou, Tatar, D. Larkin – Helm, Nielsen, Abdelkader – Booth, Glendening, Bertuzzi.

Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Pesce, Slavin, Faulk, H. Fleury, T. van Riemsdyk, Hanifin – T. Teräväinen, E. Lindholm, Aho – Williams, V. Rask, B. McGinn – Stempniak, D. Ryan, Skinner – Di Giuseppe, Jooris, Nordström.

Rozhodčí: Watson, Walsh – Berg, Miller

07:34 DET 2 Tatar, hákování
15:41 DET 1:0 DeKeyser (D. Larkin, Ouellet)
20:28 DET 2 Zetterberg, hákování
32:18 CAR 1:1 Hanifin (V. Rask)
32:29 CAR 2 E. Lindholm, držení
33:22 DET 2:1 Zetterberg (Nyquist, Kronwall)