Španělská LaLiga

CD Leganés – UD Las Palmas

0:0

konec (0:0)

24.02.2018, 18:30 • Estadio Municipal de Butarque • 25. kolo • Dominik Rejthar (@DominikRejthar)

Tipsport: 1.74 3.73 5.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Druhý poločas přinesl sice převahu domácího Leganésu a i více šancí především na domácí straně, žádná branka ale přesto nepadla. Obě mužstva se proto rozcházejí smírně. (20:20:56)

90+3

90+3

Ještě žlutá karta pro hostujícího Calleriho, který fauloval loktem v souboji.

90+3

Žlutou kartu dostává Dimitris Siovas (CD Leganés).

90+2

Žlutou kartu dostává Rubén Pérez (CD Leganés).

90+2

Žlutou kartu dostává Leandro Chichizola (UD Las Palmas).

90+2

Centr z levé strany z volného přímého kopu se Gabrielovi příliš nepovedl, balon skončil v zámezí.

90+1

Tři minuty přidá rozhodčí nad rámec řádné hrací doby.

90

Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Nabil El Zhar, přichází Gerard Gumbau.

89

Ezeiel zkusil zpoza vápna vystřelit a jeho padající střela jen těsně minula soupeřovu svatyni.

88

Leganés se nemůže dostat k balonu a musí se překvapivě bránit nátlaku aktivnější Las Palmasu.

87

Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Vicente Gómez, přichází Alberto Aquilani.

86

Vzdušný prostor opět patřil obráncům, jakákoliv hrozba je zažehnána.

86

Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Tana, přichází Imoh Ezekiel.

85

Po zblokované přihrávce balon skončil v zámezí. Následovat bude rohový kop.

84

Teď se osmělili trochu i hosté, kteří přece jenom se usadili na nějakou dobu na soupeřově polovině.

82

Las Palmas se jen těžce dostává na soupeřovu polovinu, je poměrně pod tlakem, ale vše je v posledních minutách pouze platonického rázu.