Ženy - Vytrvalostní závod (15 km)
Vítěz: H. Öbergová (SWE)
konec (2. A. Kuzminová (SVK), 3. L. Dahlmeierová (GER))
15.02.2018, 09:15 • Alpensia Biathlon Centre
•
Ondřej Jícha (@OndraJicha)
live na
:
0
0
0
live navsaďte si na:
• Předzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
Ženy - Vytrvalostní závod (15 km)
Vítěz: H. Öbergová (SWE)
konec (2. A. Kuzminová (SVK), 3. L. Dahlmeierová (GER))
Zpět na online
Rozhodčí:
Diváci:
Statistiky:
Konečné pořadí
1. Hanna Öbergová (SWE) 41:07.2 (0)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +24.7 (2)
3. Laura Dahlmeierová (GER) +41.2 (1)
4. Franziska Preussová (GER) +59.7 (0)
5. Paulina Fialková (SVK) +1:02.3 (1)
6. Monika Hojniszová (POL) +1:54.8 (0)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +2:08.6 (2)
8. Elisa Gasparinová (SUI) +2:15.2 (1)
9. Franziska Hildebrandová (GER) +2:26.4 (1)
10. Naděžda Skardinová (BLR) +2:33.0 (1)
11. Linn Perssonová (SWE) +2:34.3 (1)
12. Urška Pojeová (SLO) +2:45.5 (0)
13. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:50.7 (3)
14. Mona Brorssonová (SWE) +3:06.6 (2)
15. Tatjana Akimovová (OAR) +3:10.4 (2)
16. Jekatěrina Avvakumovová (KOR) +3:18.1 (1)
17. Maren Hammerschmidtová (GER) +3:20.8 (3)
18. Veronika Vítková (CZE) +3:24.3 (3)
19. Susan Dunkleeová (USA) +3:26.3 (2)
20. Julija Džimová (UKR) +3:26.7 (2)
21. Weronika Nowakowská (POL) +3:27.4 (2)
22. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +3:27.4 (2)
23. Tiril Eckhoffová (NOR) +3:34.7 (4)
24. Uljana Kajševová (OAR) +3:40.7 (2)
25. Valj Semerenková (UKR) +3:46.7 (1)
26. Rosanna Crawfordová (CAN) +3:48.7 (2)
27. Darja Domračevová (BLR) +3:50.6 (4)
28. Anaïs Chevalierová (FRA) +3:54.7 (3)
29. Sarah Beaudryová (CAN) +3:58.4 (1)
30. Natalja Kočerginová (LTU) +4:01.9 (1)
31. Anais Bescondová (FRA) +4:03.7 (3)
32. Lisa Vittozziová (ITA) +4:04.6 (3)
33. Alexia Runggaldierová (ITA) +4:07.8 (2)
34. Lena Häckiová (SUI) +4:15.3 (4)
35. Anja Erženová (SLO) +4:15.7 (3)
36. Iryna Krjuková (BLR) +4:18.8 (3)
37. Anna Magnussonová (SWE) +4:20.0 (2)
38. Nicole Gontierová (ITA) +4:25.3 (4)
39. Baiba Bendiková (LAT) +4:25.6 (4)
40. Synnøve Solemdalová (NOR) +4:25.8 (2)
41. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +4:28.2 (3)
42. Mari Laukkanenová (FIN) +4:56.5 (4)
43. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +5:07.5 (3)
44. Eva Puskarčíková (CZE) +5:14.8 (3)
45. Galina Višněvská (KAZ) +5:16.2 (3)
46. Olga Poltoraninová (KAZ) +5:29.3 (2)
47. Alina Rajkovová (KAZ) +5:30.2 (3)
48. Célia Aymonierová (FRA) +5:33.1 (5)
49. Laura Toivanenová (FIN) +5:35.3 (3)
50. Johanna Talihärmová (EST) +5:36.8
51. Darja Kliminová (KAZ) +5:37.2 (3)
52. Krystyna Guziková (POL) +5:42.3 (4)
53. Daniela Kadevová (BUL) +5:45.5 (3)
54. Emma Lunderová (CAN) +5:49.4 (3)
55. Justine Braisazová (FRA) +5:50.0 (5)
56. Dzinara Alimbekavová (BLR) +5:56.8 (4)
57. Markéta Davidová (CZE) +5:59.5 (5)
58. Dunja Zdoucová (AUT) +6:01.8 (2)
59. Jen Čang (CHN) +6:22.4 (4)
60. Katharina Innerhoferová (AUT) +6:27.7 (5)
61. Anna Frolinová (KOR) +6:43.2 (5)
62. Clare Eganová (USA) +6:53.6 (4)
63. Vita Semerenková (UKR) +6:56.6 (5)
64. Ivona Fialková (SVK) +6:57.2 (6)
65. Selina Gasparinová (SUI) +7:00.2 (5)
66. Ťia-lin Tchang (CHN) +7:04.8 (2)
67. Emily Dreissigackerová (USA) +7:09.2 (4)
68. Aita Gasparinová (SUI) +7:19.0 (5)
69. Suvi Minkkinenová (FIN) +7:20.5 (4)
70. Anastasija Merkušinová (UKR) +7:34.8 (6)
71. Marte Olsbuová (NOR) +7:51.6 (7)
72. Jessica Jislová (CZE) +7:53.4 (5)
73. Amanda Lightfootová (GBR) +8:07.5 (6)
74. Julia Ransomová (CAN) +8:31.7 (5)
75. Diana Rasimovičiuteová (LTU) +8:46.1 (5)
76. Fujuko Tačizakiová (JPN) +8:59.7 (7)
77. Stefani Popovová (BUL) +9:13.1 (5)
78. Či-hi Mun (KOR) +9:14.3 (7)
79. Desislava Stojanovová (BUL) +9:18.7 (7)
80. Jurie Tanakaová (JPN) +9:20.8 (5)
81. Asuka Hačisuková (JPN) +9:23.0 (4)
82. Emilija Jordanovová (BUL) +9:49.1 (6)
83. Magdalena Gwizdońová (POL) +10:42.5 (8)
84. Éva Tófalviová (ROU) +11:06.5 (7)
85. Sari Furujová (JPN) +12:03.8 (9)
86. Jumi Jung (KOR) +12:25.6 (6)
87. Terezia Poliaková (SVK) +13:39.1 (10)
Startovní listina
1. Olga Poltoraninová (KAZ)
2. Marte Olsbuová (NOR)
3. Jessica Jislová (CZE)
4. Baiba Bendiková (LAT)
5. Célia Aymonierová (FRA)
6. Anastasia Kuzminová (SVK)
7. Elisa Gasparinová (SUI)
8. Jekatěrina Avvakumovová (KOR)
9. Weronika Nowakowská (POL)
10. Sarah Beaudryová (CAN)
11. Linn Perssonová (SWE)
12. Sari Furujová (JPN)
13. Iryna Krjuková (BLR)
14. Clare Eganová (USA)
15. Veronika Vítková (CZE)
16. Julia Ransomová (CAN)
17. Desislava Stojanovová (BUL)
18. Mari Laukkanenová (FIN)
19. Éva Tófalviová (ROU)
20. Alina Rajkovová (KAZ)
21. Anastasija Merkušinová (UKR)
22. Johanna Talihärmová (EST)
23. Amanda Lightfootová (GBR)
24. Hanna Öbergová (SWE)
25. Uljana Kajševová (OAR)
26. Jurie Tanakaová (JPN)
27. Anais Bescondová (FRA)
28. Darja Domračevová (BLR)
29. Či-hi Mun (KOR)
30. Krystyna Guziková (POL)
31. Eva Puskarčíková (CZE)
32. Naděžda Skardinová (BLR)
33. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
34. Paulina Fialková (SVK)
35. Justine Braisazová (FRA)
36. Tiril Eckhoffová (NOR)
37. Selina Gasparinová (SUI)
38. Jen Čang (CHN)
39. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
40. Susan Dunkleeová (USA)
41. Anja Erženová (SLO)
42. Anaïs Chevalierová (FRA)
43. Lena Häckiová (SUI)
44. Valj Semerenková (UKR)
45. Franziska Hildebrandová (GER)
46. Emilija Jordanovová (BUL)
47. Laura Toivanenová (FIN)
48. Katharina Innerhoferová (AUT)
49. Lisa Vittozziová (ITA)
50. Anna Frolinová (KOR)
51. Synnøve Solemdalová (NOR)
52. Tatjana Akimovová (OAR)
53. Ivona Fialková (SVK)
54. Maren Hammerschmidtová (GER)
55. Dzinara Alimbekavová (BLR)
56. Julija Džimová (UKR)
57. Monika Hojniszová (POL)
58. Ťia-lin Tchang (CHN)
59. Rosanna Crawfordová (CAN)
60. Mona Brorssonová (SWE)
61. Fujuko Tačizakiová (JPN)
62. Diana Rasimovičiuteová (LTU)
63. Emily Dreissigackerová (USA)
64. Daniela Kadevová (BUL)
65. Vita Semerenková (UKR)
66. Markéta Davidová (CZE)
67. Nicole Gontierová (ITA)
68. Urška Pojeová (SLO)
69. Dorothea Wiererová (ITA)
70. Galina Višněvská (KAZ)
71. Aita Gasparinová (SUI)
72. Natalja Kočerginová (LTU)
73. Franziska Preussová (GER)
74. Asuka Hačisuková (JPN)
75. Terezia Poliaková (SVK)
76. Darja Kliminová (KAZ)
77. Stefani Popovová (BUL)
78. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
79. Emma Lunderová (CAN)
80. Laura Dahlmeierová (GER)
81. Magdalena Gwizdońová (POL)
82. Alexia Runggaldierová (ITA)
83. Dunja Zdoucová (AUT)
84. Anna Magnussonová (SWE)
85. Joanne Firesteelová Reidová (USA)
86. Jumi Jung (KOR)
87. Suvi Minkkinenová (FIN)
1. Hanna Öbergová (SWE) 41:07.2 (0)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +24.7 (2)
3. Laura Dahlmeierová (GER) +41.2 (1)
4. Franziska Preussová (GER) +59.7 (0)
5. Paulina Fialková (SVK) +1:02.3 (1)
6. Monika Hojniszová (POL) +1:54.8 (0)
7. Dorothea Wiererová (ITA) +2:08.6 (2)
8. Elisa Gasparinová (SUI) +2:15.2 (1)
9. Franziska Hildebrandová (GER) +2:26.4 (1)
10. Naděžda Skardinová (BLR) +2:33.0 (1)
11. Linn Perssonová (SWE) +2:34.3 (1)
12. Urška Pojeová (SLO) +2:45.5 (0)
13. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:50.7 (3)
14. Mona Brorssonová (SWE) +3:06.6 (2)
15. Tatjana Akimovová (OAR) +3:10.4 (2)
16. Jekatěrina Avvakumovová (KOR) +3:18.1 (1)
17. Maren Hammerschmidtová (GER) +3:20.8 (3)
18. Veronika Vítková (CZE) +3:24.3 (3)
19. Susan Dunkleeová (USA) +3:26.3 (2)
20. Julija Džimová (UKR) +3:26.7 (2)
21. Weronika Nowakowská (POL) +3:27.4 (2)
22. Joanne Firesteelová Reidová (USA) +3:27.4 (2)
23. Tiril Eckhoffová (NOR) +3:34.7 (4)
24. Uljana Kajševová (OAR) +3:40.7 (2)
25. Valj Semerenková (UKR) +3:46.7 (1)
26. Rosanna Crawfordová (CAN) +3:48.7 (2)
27. Darja Domračevová (BLR) +3:50.6 (4)
28. Anaïs Chevalierová (FRA) +3:54.7 (3)
29. Sarah Beaudryová (CAN) +3:58.4 (1)
30. Natalja Kočerginová (LTU) +4:01.9 (1)
31. Anais Bescondová (FRA) +4:03.7 (3)
32. Lisa Vittozziová (ITA) +4:04.6 (3)
33. Alexia Runggaldierová (ITA) +4:07.8 (2)
34. Lena Häckiová (SUI) +4:15.3 (4)
35. Anja Erženová (SLO) +4:15.7 (3)
36. Iryna Krjuková (BLR) +4:18.8 (3)
37. Anna Magnussonová (SWE) +4:20.0 (2)
38. Nicole Gontierová (ITA) +4:25.3 (4)
39. Baiba Bendiková (LAT) +4:25.6 (4)
40. Synnøve Solemdalová (NOR) +4:25.8 (2)
41. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +4:28.2 (3)
42. Mari Laukkanenová (FIN) +4:56.5 (4)
43. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +5:07.5 (3)
44. Eva Puskarčíková (CZE) +5:14.8 (3)
45. Galina Višněvská (KAZ) +5:16.2 (3)
46. Olga Poltoraninová (KAZ) +5:29.3 (2)
47. Alina Rajkovová (KAZ) +5:30.2 (3)
48. Célia Aymonierová (FRA) +5:33.1 (5)
49. Laura Toivanenová (FIN) +5:35.3 (3)
50. Johanna Talihärmová (EST) +5:36.8
51. Darja Kliminová (KAZ) +5:37.2 (3)
52. Krystyna Guziková (POL) +5:42.3 (4)
53. Daniela Kadevová (BUL) +5:45.5 (3)
54. Emma Lunderová (CAN) +5:49.4 (3)
55. Justine Braisazová (FRA) +5:50.0 (5)
56. Dzinara Alimbekavová (BLR) +5:56.8 (4)
57. Markéta Davidová (CZE) +5:59.5 (5)
58. Dunja Zdoucová (AUT) +6:01.8 (2)
59. Jen Čang (CHN) +6:22.4 (4)
60. Katharina Innerhoferová (AUT) +6:27.7 (5)
61. Anna Frolinová (KOR) +6:43.2 (5)
62. Clare Eganová (USA) +6:53.6 (4)
63. Vita Semerenková (UKR) +6:56.6 (5)
64. Ivona Fialková (SVK) +6:57.2 (6)
65. Selina Gasparinová (SUI) +7:00.2 (5)
66. Ťia-lin Tchang (CHN) +7:04.8 (2)
67. Emily Dreissigackerová (USA) +7:09.2 (4)
68. Aita Gasparinová (SUI) +7:19.0 (5)
69. Suvi Minkkinenová (FIN) +7:20.5 (4)
70. Anastasija Merkušinová (UKR) +7:34.8 (6)
71. Marte Olsbuová (NOR) +7:51.6 (7)
72. Jessica Jislová (CZE) +7:53.4 (5)
73. Amanda Lightfootová (GBR) +8:07.5 (6)
74. Julia Ransomová (CAN) +8:31.7 (5)
75. Diana Rasimovičiuteová (LTU) +8:46.1 (5)
76. Fujuko Tačizakiová (JPN) +8:59.7 (7)
77. Stefani Popovová (BUL) +9:13.1 (5)
78. Či-hi Mun (KOR) +9:14.3 (7)
79. Desislava Stojanovová (BUL) +9:18.7 (7)
80. Jurie Tanakaová (JPN) +9:20.8 (5)
81. Asuka Hačisuková (JPN) +9:23.0 (4)
82. Emilija Jordanovová (BUL) +9:49.1 (6)
83. Magdalena Gwizdońová (POL) +10:42.5 (8)
84. Éva Tófalviová (ROU) +11:06.5 (7)
85. Sari Furujová (JPN) +12:03.8 (9)
86. Jumi Jung (KOR) +12:25.6 (6)
87. Terezia Poliaková (SVK) +13:39.1 (10) (11:28:28)
Dnešní závod přinesl i několik velkých překvapení. Životní závod zajela Slovenka Paulina Fialková, která skončila na pátém místě. Dalším velice příjemným umístěním je dvanácté místo Slovinky Ursky Pojevové.
Nejlepší z českých závodnic byla osmnáctá Veronika Vítková, která se dopustila třech chyb na střelnici. Mít čistý zápis, brala by stříbrnou medaili. Ostatní Češky skončily hluboko v poli poražených – 44. Eva Puskarčíková (3), 57. Markéta Davidová (5) a 72. Jessica Jislová (5).
CÍL
CÍL
CÍL
14,5km
13,6km
12,6km
4. stř
Poslední střelba Dahlmeierové.
4. stř
4. stř
Preussová útočí na třetí místo.
4. stř
4. stř
4. stř
Poslední střelba Wiererové.
4. stř
4. stř
3. stř
Třetí střelba Dahlmeierové.
3. stř