Americký fotbal

New England Patriots - Tennessee Titans

35:14

konec (0:7, 21:0, 7:0, 7:7)

14.01.2018, 02:15 • Gillette Stadium, Foxborough, Massachusetts • Divisional Round • Libor Štěpán (@libstep73)

Finále konference budou hrát Patriots na vlastním stadionu, to je jisté. Kdo bude jejich soupeřem, to se dozví až za nějakých 16 hodin, kdy skončí zápas Pittsburghu s Jacksonville. Ten začíná v 19:05 hod středoevropského času a samozřejmě vám ho textovým přenosem zprostředkujeme. Do té doby děkuji za pozornost. (05:52:55)
New England Patriots postupují do sedmého finále konference v řadě a zároveň v sedmé sezóně za sebou vyhrávají v play off zápas. Obojí jsou nové rekordy NFL. Tom Brady se také stal nejstarším quarterbackem historie, který v roli startera vyhrál zápas v play off.
To vše se odehrálo před 65 878 diváky.
Druhý poločas žádné překvapení nepřinesl. Patriots pokračovali v soustředěné hře, kdežto Titans v útoku nějakou dobu vůbec neexistovali. Ve třetí čtvrtině domácí zvýšili náskok zásluhou 2yardového běhu Brandona Boldena a krátce po zahájení poslední části zápasu definitivně utnul i ty nejsmělejší myšlenky na obrat 4yardovým catchem Rob Gronkowski. V závěru se Titans ještě nadechli k jednomu solidnímu drivu, při kterém proměnili dva dlouhé čtvrté downy a ten druhý znamenal 11yardový catch Coreyho Davise. Patriots po zahřívací první čtvrtině dokonale přejeli svého soupeře a po výsledku 35:14 postupují do finále konference AFC.

NE, 1&10, TEN 38
Nyní již jde na hřiště Hoyer, aby doklekal zápas.

1:55

Titans se rozhodli pro onside kick, ale nevyšel jim. Míč ještě nepřekonal potřebných 10 yardů, když ho zachytil Flowers, navíc se hosté dopustili při rozehrávce ofsajdu.

1:55

EXTRA POINT – GOOD
RYAN SUCCOP bez jakýchkoliv nervů proměňuje extra point a upravuje na 14:35.

2:00

TEN, 4&9, NE 11 – TOUCHDOWN TITANS
Kosmetická úprava skóre se hostům nakonec přeci jen povedla dalším proměněným čtvrtým downem! Mariota hodil přesný míč k levému kraji end zóny COREYMU DAVISOVI, který snižuje na 13:35!

2:00

Two minute warning.

2:29

TEN, 3&10, NE 12
Screen doleva na Henryho, ale na toho se hned vrhl Grigsby. 1 yard.

3:08

TEN, 2&10, NE 12
Teď je to osmý sack, zapisuje ho opět Grissom a Patriots si vytváří nový klubový rekord v play off zápase v této statistice.