32:15

konec (16:9)

13.01.2018, 18:15 • Arena Varaždin • Skupina D • Jan Kobylík

Tipsport: 1.05 20.0 14.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A zápas je u konce. I když ve druhém poločase měli Češi alespoň teoretickou šanci zápas zdramatizovat, velmi brzy o ni přišli. Ve druhém poločase se jim totiž vůbec nedařilo střelecky. Zapříčinilo to třeba i třináct minut bez gólu. To vše znamená poměrně drtivé vítězství Španělska poměrem 32:15. (19:41:08)
Španělsko – Česko 32:15 (16:9)
Nejvíce branek: Solé 5, Entrerríos 5, Rivera Folch 5/3 – Kašpárek 5, Zdráhala 3/2, Kasal 1. Rozhodčí: Santos, Fonseca. Sedmimetrové hody: 5/4 – 2/2. Vyloučení: 2:4.

Konec zápasu. (32:15)

60

Mubenzem se prosazuje z pravého křídla a dává poslední gól tohoto zápasu. (32:15)

60

Skvělý moment Martina Galii! Ten si připsal dva úspěšné zákroky v řadě. (32:14)

60

Probíhá poslední minuta zápasu. (32:14)

58

Daniel Dujshebaev natáhl ke střele a dává svou první branku v zápase. (32:14)

58

Další úspěšný zákrok Galii. Následně měl šanci kosmeticky upravit skóre Kašpárek, trestuhodně ale přestřelil. (31:14)

56

Martin Galia vychytal Balaguera, který střílel sedmičku! (31:14)

56

Sedmička pro Španělsko. (31:14)

55

Entrerríos dostal prostor ke střele a vystřelil do protipohybu Galii. Španělé vedou o sedmnáct. (31:14)

54

Aguinagalde dává jubilejní třicátou branku svého týmu a dvou druhou v zápase. (30:14)

53

Štěpán Zeman prostřelil Corralese mezi nohama a připisuje si dnes svou první branku. (29:14)

53

Figueras prošel českou obranou jak nůž máslem a překonal Galiu. (29:13)

52

Martinovi Galiovi to zatím po nástupu do branky jde. Nyní si připsal několikátý úspěšný zákrok. (28:13)

52

Teď tuhle nepříznivou bilanci ale přerušuje Jan Stehlík, který překvapil Corralese střelou k pravé tyči. (28:13)

51

Český tým je ve velkém útlumu, již třřináct minut se jim totiž nepodařilo vstřelit gól. (28:12)

50

Corrales v brance Španělska doslova čaruje. Nyní si připsal další dva úspěšné zákroky. (28:12)