3:7

konec (1:2, 1:2, 1:3)

13.01.2018, 17:00 • ČPP Aréna, Ostrava • 20. kolo • Petr Blakala

Tipsport: 2.43 5.0 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bohemians si připisují po sobotním výjezdu do Ostravy plný počet bodů za výhru 7:3. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu opět na počtenou. (18:51:39)

Ostrava právě vstřelila branku!
Domácí florbalisté ještě kosmeticky upravují skóre zápasu. Slovenská posila MICHAL MIŠKE kličkou procedil míček po zemi za záda Kotoučka. Asistence: Filip Hromádka

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:10

Ostrava následující dvě minuty bude bránit svou pevnost ve čtyřech, pakliže Pražané nevyužijí přesilovou hru.

56:08

Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Jakub Mendrek – 2 minuty, Sekání).

55:40

Ostrava marně dobývá obranu, ale vedlo to pouze k faulu.

53:50

53:50 Jakub ŠÁRKA - 2:6

53:50

Šest minut před závěrečnou sirénou přidává šestou trefu svého celku JAKUB ŠÁRKA. Pražský forvard dorazil svůj původní pokus za záda ostravského brankáře, jenž neměl moc příležitostí k zákroku. Asistence: Matyáš Krebner

53:19

Klimscha zkoušel kličku na hranici velkého brankoviště, ale jeho úmysl obránci Bohemians prokoukli.

51:50

Bohemians udělali další krok k tomu, aby na ČPP Aréně získali další body do superligové tabulky.

50:56

50:56 Daniel CABEJŠEK - 2:5

50:56

Tomáš Kindl procpal ze středu hřiště míček na volného DANIELA CABEJŠKA, který zamířil svůj projektil ke vzdálenější tyči Laji. Asistence: Tomáš Kindl

50:10

Odstartovala poslední desetiminutovka této třetiny a možná také poslední minuty tohoto utkání.

49:13

Ostrava opět rozehrává po boku Kotoučka, ale střelu z této akce nevyprodukovala.

3:7

Branky a nahrávky: 6. Šimíček (Hrabal), 32. Hrabal (Eichner), 60. Miške (Hromádka) – 8. Miščík (Růžek), 13. Krbec (Cabejšek), 21. Šimek (Krebner), 32. Krbec (Miščík), 51. Cabejšek (Kindl), 54. Šárka (Krebner), 60. Šárka (Šimek)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Kolajta) – Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Kuczera – Trulík, Klimscha, Hrabal – Eichner, Šimíček, Daniš – Sládek, Mendrek, Miške – Křiva, Moravčík, Šindler – Čonka-Skyba.

FbŠ Bohemians: Kotouček (Kratěk) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Křivanec, Šefčík, Čihák, Krbec – Poláček, Šebek, Dobisík – Šimek, Miščík, Prášek – Mandík, Kindl, Palatínus – Růžek, Šárka.

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka

05:05 BGR 1:0 Šimíček (Hrabal)
07:18 BOH 1:1 Miščík (Růžek)
12:50 BOH 1:2 Krbec (Cabejšek)
20:41 BOH 1:3 Šimek (Krebner)
31:09 BGR 2:3 Hrabal (Eichner)