2. liga skupina Východ

HC Bobři Valašské Meziříčí – HK Opava

4:6

konec (1:2, 0:3, 3:1)

13.01.2018, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 36. kolo • Daniel Gargulák

Tipsport: 1.27 6.5 5.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (19:12:13)
Bobři na svého soupeře v poslední třetině doslova vlétli a byli odměněni svým druhým gólem z hokejky Petra Dvořáka. Petr Seidler ale na nic nečekal a vsítil další gól Opavy. Bobři ještě před koncem zápasu vstřelili další dvě branky zásluhou Stanislava Báchora a Josefa Daňka. Slezan i tak ale ubránil svůj náskok a odváží si z Bobří hráze všechny tři body.

59:21

Už to pomalu vypadá, že Slezan v pohodě ubrání svůj náskok a z Bobří hráze si dnes odveze všechny tři body.

58:44

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Hajda – 2 min., vysoká hůl).

58:18

Valašské Meziříčí v plném počtu.

57:37

Bobři se stále nemůžou dostat ke kotouči a čas jim utíká velmi rychle.

56:53

Slezan jen v poklidu kombinuje v útočné třetině a spíše si hlídá dvoubrankové vedení.

56:18

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (D. Varga – 2 min., napadení).

55:36

Bobři pokračují v náporu a alespoň srovnání skóre. Proti jen ovšem dobře organizovaná obrana Opavy a dobře chytající gólman Wanecki.

54:42

Brunec už znovu vjížděl do útočné třetiny. Byl ale odzbrojen od kotouče hned dvojicí obránců Slezanu.

54:15

Opava v plném počtu.

53:11

Nádherná spolupráce po ose Baroš, Pořický a Brunec málem znamenala další gól Bobrů. Šindelář ale stihl na poslední chvíli Bruncovi před bránou přizdvihnout hokejku a znemožnit mu tak plnohodnotné zakončení.

52:29

První pokus Pořického z prostoru pro vhazování skončil těsně vedle.

52:15

Vyloučení v týmu HK Opava (Wanecki – 2 min., podražení). Trest odpyká Seidler.

51:18

Další gól Valachů doslova visí ve vzduchu. Bobři nyní zasypávají Waneckiho jedním střeleckým pokusem za druhým.

50:20

Bobři v několika dorážkách! Kotouč už se pohyboval několik centimetrů od brankové čáry a na poslední chvíli dokázal vyhodit kotouč obránce Opavy.

49:44

Valaši pokračují i nadále v náporu. Nyní je to ale Slezan kdo je v držení kotouče a snaží se vymyslet útočnou akci.

48:53

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
A Bobři přidávají okamžitě další branku. JOSEF DANĚK po pěkné spolupráci s Davidem Vargou našel prázdný prostor ve Waneckiho bráně. Asistence: David Varga.

4:6

Branky a nahrávky: 15. Horyna (Daněk), 43. Dvořák (Váňa), 49. Báchor (Brunec), 49. Daněk (D. Varga) – 6. Vaněk (Rudl, Fišera), 17. Rudl (Vaněk, J. Vítek), 23. Šendera (Hartmann), 36. Seidler (Vaněk, Rudl), 40. Wolf (Černý), 43. Seidler

HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (23. Bechný) – Hajda, Báchor, Horyna, Baroš, Martin Varga, Váňa – Brunec (A), Hořanský, Studený (C), Pořický, Kývala, D. Varga, Dvořák, Martiník (A), Daněk, Dalajka Trenér: Jiří Weintritt

HK Opava: Wanecki (Šafránek) – Fišera, Kiss, Šindelář, Šendera, Rudl, Tichý, Slavík – Bitomský, Herman, J. Vítek, Štindl, Vaněk, Chalupa (A), Maxner, Wolf (A), Hartmann, Seidler, Černý (C), Malina, Škoda Trenér: Zdeněk Pavelek

Rozhodčí: Vrba – Vašíček, Kučera