14.12.2017, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 3.25 3.81 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Dnešní utkání sledovalo 16 806 diváků.
Střely na branku v zápase

Vancouver Canucks: 26

Nashville Predators: 48
Více už se toho dnes nestane. Vancouver Canucks si zapisují do výsledkové listiny další porážku a tím pádem prohlubují své trápení. Znovu se jim podařilo skórovat jedinkrát, ale co je mnohem horších, za zády jejich gólmana skončilo sedm kotoučů. Přitom ještě po první třetině vypadal z domácího pohledu výsledek nadějně, Kosatky prohrávaly jen 0:2. Potom se ale Nashville odvázal, jistý výkon korunoval ve třetím dějství, kdy přidal další tři zásahy. Nakonec Predators na kanadském ledě vítězí jasně 7:1 a zaslouženě berou další dva body do tabulky. Jediný domácí gól vsítil Alexander Burmistrov. Ode mě to je pro dnešek vše, přeji hezký čtvrtek.

59:15

Začala poslední minuta třetí třetiny a s jistotou můžeme říci, že také celého utkání.

58:50

Craig Smith si vyměnil puk s Irwinem, první jmenovaný potom zakončoval z dálky. A vůbec ne špatně, tentokrát si ale na Anderse Nilssona nepřišel.

58:13

V posledních dvou minutách už se jen dohrává. Kosatky sice mají puk v útočném pásmu, ale jen u mantinelu, odkud Pekku Rinneho jen těžko ohrozí.

57:34

Zakázané uvolnění Vancouver Canucks, na které teď domácí vyhodili trošku zbytečně. Hra se tak vrací před Anderse Nilssona, který dnes pravděpodobně dochytá celý zápas, ač sedmkrát lovil puk ze sítě.

57:06

Stecher a Vanek se ve středním pásmu pokusili o přečíslení, ale obrana hostů je včas zastavila. Ještě to zkoušel Hutton, avšak ani on neuspěl.

56:31

Hra přerušena, kotouč totiž skončil na střídačce Predators.

56:16

Sam Gagner nahodil puk nenápadně od modré čáry, Rinne s ním měl problémy, protože těsně před ním nepříjemně poskočil. Ale nakonec to zvládl.

55:40

Ani jedna strana už se vyloženě nikam nežene. Smith dostával puk na hokejku Fialy, ale švýcarský snaživec zatím další trefu nepřidá, poslal kotouč do ochranné sítě.

55:11

Pekka Rinne má puk v lapačce po střela Pouliota, tohle zakončení mu nemohlo dělat problém.

54:48

Canucks mají teď k dispozici krátkou přesilovou hru, ale bude trvat jen několik vteřin. Daniel Sedin aspoň stihl zatáhnout kotouč do útočného pásma.

54:31

Už se samozřejmě spíše dohrává, ale uvidíme ještě jednu komerční pauzu.

53:10

Počet hráčů na ledě se srovná, Roman Josi si musí jít sednout za sekání.

52:48

Také Scott Harntnell dostává po rozmíšce větší trest, rozhodčí se nebáli udělovat trestné minuty, ani za rozhodnutého stavu.

1:7

Branky a nahrávky: 26. Burmistrov (Boeser, H. Sedin) – 2. P. K. Subban, 15. Arvidsson (Johansen, Josi), 24. P. K. Subban, 26. F. Forsberg (C. Smith, Johansen), 49. C. Smith (Ekholm, Fiala), 52. Fiala (Turris, C. Smith), 53. Järnkrok (F. Forsberg)

Vancouver Canucks: A. Nilsson (Markström) – Edler, Ch. Tanev, Del Zotto, D. Pouliot, B. Hutton, Stecher – D. Sedin, H. Sedin, Boeser – Goldobin, M. Granlund, Eriksson – Gagner, Burmistrov, Vanek – B. Gaunce, Chaput, Virtanen.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ekholm, Jemelin, P. K. Subban, Y. Weber, Irwin – Fiala, Turris, C. Smith – F. Forsberg, Järnkrok, Åberg – Bonino, Johansen, Arvidsson – Hartnell, Sissons, Watson.

Rozhodčí: Lee, L'Ecuyer – Knorr, Gibbons

Diváci: 16 806

01:33 NSH 0:1 P. K. Subban
04:15 NSH 2 Turris, hákování
07:45 VAN 2 Stecher, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
12:43 NSH 2 C. Smith, držení protihráče
14:38 NSH 0:2 Arvidsson (Johansen, Josi)