Italský pohár

AC Milán – Hellas Verona

3:0

konec (2:0)

13.12.2017, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Osmifinále • Marek Jašek

Tipsport: 1.24 6.18 10.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A konec této bitvy. AC Milán potvrdil roli favorita a vyhrál přesvědčivě o tři přesné zásahy. kóre na konci třiadvacáté minuty otevřel Suso, jeho centr doletěl až do branky. Verona se poté dostal do několika zakončení, ale brankář Donnarumma je zatím bezchybný a všechny pokusy pochytal. O sedm minut později přišlo navýšení vedení, prosadil se obránce Romagnoli. V druhé půli se prosadil hlavičkou Cotrune a Verona už neměla nejmenší nárok. Ke konci utkání ještě trefil horní tyč Biglia. Víc už se v dnešním zápase nestalo, přeji dobrou noc. (22:35:55)

90+1

90

Hlavní rozhodčí bude nastavovat jedinou minutu nad rámec základní hrací doby.

89

Míč se dostal až k Donnarummovi, který ho poslal na Bonucciho a ten s rozehrávkou nikam nespěchá.

88

Milán už se nikam nehrne a už nikdo nemůže pochybovat o jeho vítězství. Hráči zápas nejspíš dohrají u své vlastní branky.

87

Další zakončení. AC si tento zápas opravdu užívá a mohlo ještě navýšit vedení. Kessie se dostal do zakončení v malém vápně, ale jeho rána nebyla dostatečně razantní a brankář si poradil.

86

Borini se snažil uvolnit ve vápně, ale to se mu nepovedlo a jeho pokus byl následně zblokován.

84

André Silva si všiml naprosto osamoceného Biglii, ale jeho přihrávka nebyla vůbec přesná a skončila mimo hrací plochu. Brankář Slivestri bude vykopávat.

83

Rohový kop pro Veronu. Následný centr brankář Donnarumma odboxoval za postranní čáru, Verona bude mít šanci reparátu.

82

82. Biglia (ACM)

82

Tak tohle mela být čtvrtá branka. Nováček Lucas Biglia to zkoušel zpoza vápna a jeho rána orazítkovala horní tyč!

81

Zpza vápna to zkoušel Kessie, ale jeho rána letěla kolem pravé horní tyče.

80

Cutrone se dostal do malého vápna a už se napřahoval ke střele, na poslední chvíli zasáhl jeden z obránců a odkopl míč ze svého pokutového území.

79

AC kontroluje hru u už se nikam nehrne, ba naopak snaží se ještě zvýšit své vedení. Domácí už nejspíš nic nepřekvapí a dotáhnou tento zápas do vítězného konce.

78

A opět odvrácen centr jednoho z hostujících hráčů. Verona bude muset zakládat novou akci.

76

Obránci Verony si vyměňují přihrávky u své vlastní branky a snaží se dostat až před branku soupeře, tu ovšem dnes dobře střeží obrana v čele s Leonardem Bonuccim.

75

Míč se dostal před branku Donnarummy a obránci si ho v klidu převzali.

74

Další zakončení, ale tahle rána už neměla gólové parametry, nepřesnou ránou se prezentoval nově příchozí Borini.