2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HC Bobři Valašské Meziříčí

5:4

po prodl. (2:2, 0:2, 2:0 - 1:0)

13.12.2017, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 28. kolo • Josef Můčka

Tipsport: 1.47 5.2 4.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. Na počtenou! (20:43:35)
Dneska bylo k vidění velmi napínavé utkání, ve kterém nepadlo jen hodně branek, ale rozdávalo se i mnoho trestných minut. Nejprve se do vedení dostali domácí už celkem brzy, poté hosté ještě na konci první periody dokázali vyrovnat na 2:2. Ve druhé části se Bobrům povedlo odskočit do dvoubrankového vedení. Ve třetí třetině už byli na tahu jen domácí, kdy na Bobry ztráceli dvě branky a povedlo se jim vyrovnat a ke konci prodloužení dokonali svůj skvělý obrat.

64:14

Drtiči právě vstřelili branku!
Domácí rozhodují napínavé utkání. Při přečíslení dvou proti jednomu přihrával Jakub Sajdl MATĚJI CHRAVÁTOVI, který se nezmýlil a prostřelil svou přesnou střelu dnes skvěle chytajícího Šurého a ukončil tak dnešní utkání. Asistence: Jakub Sajdl a Pavel Mojžíš.

63:42

63:10

Hodonínská trojice se stále urputně brání velkému tlaku. Hosté si vypracovali velkou šanci, ve které přestřelil domácí branku Miroslav Varga.

61:57

Hostující čtveřice dostala důvěru od svého trenéra, a právě ona může rozhodnout, jak bude naloženo s bonusovým bodem z dnešního napínavého utkání.

61:42

Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Mojžíš – 2 min., podražení).

61:37

Po střele Matuly se vhazuje v útočném pásmu. Poté na modré čáře ztratil kotouč Pavel Mojžíš, který svého soupeře fauloval, aby se nedostal do úniku.

60:20

Hra tři na tři více vyhovuje hostujícímu celku a jeden hráčů z Valašského Meziříčí zakončoval nepřesně.

60:01

Ve třetí třetině jsme opět byli svědky přesilové hry pěti proti třem, kterou Drtiči proměnili, až když hráli proti čtyřem hráčům. Poté se prosadil Dominik Matula a skóre utkání vyrovnal na konečných 4:4, a proto se bude dnes prodlužovat.

60:00

58:56

Kotvan se teď opravdu musí činit. Z pravé strany na něj najížděl nikým nebráněný Hořanský. Kotvan však zůstal v klidu a jeho střelu si bezchybně pohlídal.

57:30

Domácí se dostávají pod tlak, hosté v posledních minutách přidávají na svém výkonu. Žádná ze dvou rychle po sobě jdoucích střel se ale ke Kotvanovi nedostala.

56:30

Z mezikruží pálil domácí Romančík, kterému v cestě stál hostující bek, střela překvapivě prošla a Šurý musel střelu vyrazit svým pravým betonem.

55:21

Po ubráněném oslabení se ke slovu dostávají i hosté z Valašského Meziříčí, po střele Michala Žáka musel Kotvan použít svou vyrážečku.

54:23

5:4

Branky a nahrávky: 2. Jurča (Kadlec, Žabčík), 15. Jurča (Kadlec), 43. Haloda M. (Hajný), 46. Matula (Mojžíš), 65. Charvát (Mojžíš, Sajdl) – 18. Pořický (Horyna, Žák), 19. Brunec (Pořický, Pokorný), 24. Horyna (Pokorný), 26. Brunec (Žák)

SHK Drtiči Hodonín: Kotvan, (Haloda O.) – Mojžíš (A), Miklík, Haloda M., Hladiš, Žabčík, Kužílek – Matula, Peš (C), Sajdl (A), Romančík, Vaněk, Vrána, Jurča, Charvát, Kadlec, Sedlák, Černohous, Hajný, Venclík Trenér: Roman Čechmánek.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Šurý, (Plšek) – Hajda, Mikel, Horyna, Varga Martin, Váňa, Žák – Brunec (A), Hořanský, Varga Miroslav, Studený (C), Pořický, Pokorný, Kývala, Martiník (A), Daněk. Trenér: Jiří Weintritt

Rozhodčí: Král – Maloušek, Zedník

01:25 HOD 1:0 Jurča (Kadlec, Žabčík)
06:28 HOD 2 Haloda M., držení protihráče
11:00 VAL 2 Varga, podražení
11:32 VAL 2 Žák, podražení
14:10 HOD 2:0 Jurča (Kadlec)