2:2

konec (1:1)

13.12.2017, 18:30 • Gelredome (Arnhem) • 16. kolo • Marek Jašek

Tipsport: 1.61 3.96 5.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A konec této bitvy do poslední minuty. Zýpas nabídl celkem čtyři branky, po dvou na obou stranách. Domácí tým byl jednoznačně lepším týmem na hřišti, ale dostalo se do situace, kdy muselo dohánět jednobrankové manko. Vyrovnat se Vitesse povedlo až v poslední minutě základní hrací doby po rohovém kopu, krásnou střelou se prosadil Bryan Linssen. TO je z tohoto utkání vše, přeji pěknou noc. (20:25:18)

90+4

90+3

Domácí tým ještě tlačí a snaží se vedení urvat na svou stranu, ale zatím se jim nedaří dostat se až do pokutového území.

90

Hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89

89. Bryan LINSSEN - 2:2

89

Arnhem právě vstřelil branku!
Domácím se to přecejen povedlo a je vyrovnáno dvě minuty před koncem! Po rohovém kopu se ke střele z malého vápna dostal již několikrát zmíněný BRYAN LINSSEN a jeho pumelice letěla do levé strany branky. Brankář neměl šanci reagovat.

88

Willem už se vlatně jen brání a snaží se uhájit jednobrankové vedení, které se mu do tabulky nesmirně hodí.

85

Obrana hostujícího celku pracuje zatím v druhém poločase skvostně a hráči nepřipustili žádné pořádné zakončení. Teď hlavičkoval Bryan Linssen , ale nemířil mezi tři tyče.

83

Závěr dnešního zápasu patří domácímu celku, který se dře dopředu. Zatím z toho ale není žádné přímé ohrožení branky.

81

Další šance pro Vitesse z rohového kopu. Situace byla rozehrána na krátkou vzdálenost, což se nakonec nevyplatilo a ze rohu nic nebylo.

79

Luc Castaignos to udělal chytře a počkali si na faul od jednoho z obránců hostující celku a Vitesse bude mít výhodu další stanadrtní situace.

77

Tak tohle měla být žlutá karta, ostrým faulem se provinil útočník Francisco Sol. Domácí budou zahrávat standartní situaci odprostředka hřiště.

76

Willem se dostal do útoku a nikam se svou rozehrávkou hráči nespěchají.

74

Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Thomas Bruns, přichází Luc Castaignos.

72

K ráně uvnitř pokutového území se dostal obránce Matt Miazga, ale mířil vysoko nad branku.

70

Darryl Lachman se dokázal uvolnit z pravé strany a vyslla centr do pokutového území, na jeho přihrávku už ovšem číhal brankář a včas zakročil.

69

Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Lassana Faye, přichází Thomas Oude Kotte.

68

Další pokus domácího týmu. Opět to zkoušel Tim Matavž, jeho ránu brankář vyrazil před sebe a může být rád, že míč nikdo nedokázal dorazit.

67

Z posledních minut dnešního duelu není vlastně co vypíchnout. Ani jeden z týmu si nedokáže míč udržet na delší dobu a hra je plná nepřesností.

2:2

konec (1:1)

Branky: 23. Matavž, 89. Linssen – 13. Ogbeche, 59. B. Rienstra

Karty:   11. Bruns (ARN) – 8. Lachman (WLM)

Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 10:2. Rohy: 13:1. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 7:14.

SBV Vitesse Arnhem: Pasveer – Faye (69. Oude Kotte), Miazga, Kašia (C), Lelieveld – Foor (63. Serero), Mount, Bruns (74. Castaignos) – Linssen, Matavž, Rašica.
Náhradníci: Houwen – Castaignos, Dabo, Oude Kotte, Serero, van Bergen.

Willem II Tilburg: Branderhorst – Tsimikas, van der Linden, Heerkens, Lachman, Lewis – B. Rienstra (C), Chirivella, T. Haye – Sol, Ogbeche.
Náhradníci: van der Lei, Wellenreuther – Azzaoui, Coulibaly, Croux, El Hankouri, Kok, Lieftink, Ogenia.

Rozhodčí: Gozubuyuk S. (Ned)