HSÚ Dukla Ústí nad Labem – HBC Most "B"

5:2

konec (1:2, 2:0, 2:0)

19.11.2017, 14:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Vojtěch Červinka

Za stavu 5:2 skončilo utkání mezi ústeckou Duklou a mosteckým Rondem B. První třetinu ovládli spíše hosté z Mostu, kteří dokonce vedli 1:2. Nicméně od druhé třetiny vládla na hřišti převážně Dukla, a to i díky kluzkému povrchu, se kterým měli Mostečtí výrazné problémy. Pořadí v tabulce se nemění, hostující Most si nadále drží druhou pozici, a to díky dnešní prohře Litvínova s Litoměřicemi. Dukla se bude vyhřívat nadále na čtvrté pozici.
Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a z ústeckého Stadionu mládeže přeji všem čtenářům krásný zbytek neděle. (15:26:24)

44:55

Hosté se nedostali do pásma a v tomto utkání už se nic víc nestane.

44:37

Kastner zakládá nejspíše poslední akci dnešního utkání.

43:55

Ihned po buly zkusil své štěstí Plachý, Vydra vyráží.

43:52

Zakázané uvolnění domácích. Mosteckým se šance po bodech čím dál tím víc zdaluje a vypadá to, že tři body zůstanou v Ústí.

43:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

42:58

Do dobrých dvou šancí se nyní dostal Hůja, v obou případech ho vychytal Toth lapačkou.

41:38

Pavel Krajíček utekl po pravé straně hřiště a předložil balonek Lipertovi, který však netrefil oranžádu tak, jak by si přál. Navíc upadl a dožaduje se společně s Krajíčkem faulu. Rozhodčí však zůstávají v klidu.

40:29

Dukla právě vstřelila branku!
A Dukla pojišťuje své vedení a využívá přesilovou hru. K balonku se dostal extraligový plejer LUKÁŠ SOUKUP a nechytatelnou střelou pod víko zvyšuje utkání na 5:2. Asistence: Ondřej Poláček.

40:11

Do střely se položil také Baxa, tento pokus však byl ztečován a končí až na místních topolech.

39:47

Po více jak půl minutě rychlých nahrávek zkusil své štěstí Hossinger. Tothova lapačka zasáhla v pravý čas a vyráží balonek vedle sebe.

39:07

Domácí hrají v plném počtu.

39:06

Vyloučení v týmu HBC Rondo Most "B" (Vasil – 2 min., nedovolené bránění).

39:01

Domácí nyní ve čtyřech drží Most pod tlakem.

38:24

Tak, jak jsem Soukupa vychválil, tak nyní nepovedeným lobem zavařil svému týmu, který chtěl vystřídat.

37:54

Dobře sehraná přesilovka, na jejímž konci stal mladý Kastner. Jeho pokus z mezikruží končí mimo Vydrovu klec.

37:32

Skvělá obranná práe Soukupa, který zdržel několik cenných vteřin pro svůj tým.

37:07

Vyloučení v týmu HSÚ Dukla Ústí nad Labem (Grosse – 2 min., hrubost).

5:2

Branky a nahrávky: 7. Grosse (Hůja, Jirkovský), 16. Baxa (Hossinger, Vinš), 21. Topol (Rop), 35. Baxa (Štěpánek, Hůja), 41. Soukup (Poláček) – 2. Racek (Vasil, Mužík), 10. Krajíček (Plachý)

HSÚ Dukla Ústí nad Labem: Vydra – Hossinger – Janák, Jirkovský, Poláček, Saska, Bezděkovský, Grosse, Hůja, Rop, Soukup, Štěpánek, Topol, Vinš, Baxa

HBC Most "B": Toth – Vasil, Pomahač, Plachý, Kastner, Krajíček, Lipert, Jakubův, Racek, Janeček, Mužík

Rozhodčí: Cícha, Volf