Tipos Extraliga (SR)

HC MIKRON Nové Zámky – HK 32 Liptovský Mikuláš

0:4

konec (0:0, 0:1, 0:3)

19.11.2017, 16:00 • Zimný štadión Nové Zámky • 21. kolo • Tomáš Lengyel (@TomiLengy) sk

Tipsport: 1.8 4.7 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Súboj tabuľkových susedov dopadol lepšie pre Liptovský Mikuláš. Domáce Nové Zámky boli v zápase aktívnejšie, ale ťažko sa dostávali do vyložených gólových šancí a doplatili na slabú efektivitu. Naopak, hostia vyťažili z minima maximum a prerušili sériu prehier. V drese Liptákov sa zapísali do streleckej listiny Paukovček, Langhammer, Matúš Sukeľ a Piatka. (18:30:54)

59:14

Hokejisti Liptovského Mikuláša sa musia teraz brániť. Majú však motiváciu navyše, pretože Košarišťana delí od shutoutu len pár sekúnd.

58:15

Najproduktívnejší bek Nových Zámkov Arturs Salija dnes nezažíva najlepší duel. Napriek streleckej aktivite vážnejšie neohrozil Košarišťana.

57:43

Milan Hruška sa pustil do Andreja Laca a chcel vyprovokovať bitku. Obaja hráči však zostali zakliesnení v zápasníckom chvate a neuštedrili si presné údery. Rozhodcovia udelili obom aktérom rovnaké tresty (2+2+10 minút)

57:05

Novozámockí priaznivci už stratili trpezlivosť a postupne opúšťajú tribúny. Vysoká prehra s predposledným tímom tabuľky nie je príliš lichotivá.

56:12

Aktuálny výsledok je pre Nové Zámky príliš krutý. Domáci hokejisti dnes určite neboli horší, ale doplatili na slabú koncovku.

55:28

Liptovský Mikuláš dal gól! Kuriózny moment v Nových Zámkoch. Spilar prihrával spoza brány, puk sa odrazil priamo do Kováča a pohotový MAROŠ PIATKA ho prepasíroval do siete. Bez asistencie.

55:00

Do konca tretej tretiny zostáva posledných päť minút. Domáci hokejisti držia puk na hokejkách, ale vo finálnej fáze sa veľmi trápia.

53:54

Maris Jass prešiel od vlastnej brány po ľavom krídle až pred Košarišťana, potom našiel na opačnej strane voľného Vladimíra Škodu, ale jeho strelu z prvej zneškodnil gólman hostí.

52:58

Liptovský Mikuláš sa oslobodil vyhodením puku cez všetky čiary, čo znamenalo zakázané uvoľnenie. Domáci mohli striedať.

52:20

V ostatných minútach vidíme len minimum prerušení. Domácim však tento trend nevyhovuje, pretože strácajú čas na prípadné zníženie.

51:06

Arturs Salija mal dostatok času a priestoru na modrej čiare, prudko vystrelil príklepom, ale trafil iba spoluhráčovu korčuľu.

50:00

Marek Uram využil voľný priestor na pravom krídle, rozhodol sa vystreliť švihom, no Vladimír Kováč puk vytlačil do rohu klziska.

49:15

Michal Novák nahodil puk na bránu, tesne pred ňou predviedol nebezpečný teč Róbert Lantoši, ale Košarišťan úspešne zasiahol.

48:32

Arturs Salija sa nemohol pozerať na bezmocnosť svojich spoluhráčov. Preto zvolil individuálnu akciu, ktorú zakončil strelou na Košarišťana.

47:20

Andrej Košarišťan si pripísal úspešný zákrok po nahodení Branislava Fábryho od modrej čiary. Brankár Liptákov sa približuje k shutoutu.

46:23

Jakub Langhammer nabral rýchlosť na pravom krídle, vypálil príklepom, ale Kováč mal dobrý výhľad a bez problémov zasiahol.

45:00

Nové Zámky sú teraz vo veľmi nevýhodnej situácii. Inkasovali dva zlepené góly a prehrávajú už o tri góly, takže musia vsadiť všetko na jednu kartu.

0:4

Branky a nahrávky: 27. Paukovček (Rapáč), 41. Langhammer (Piatka, Pacalaj), 44. Sukeľ (Kriška), 56. Piatka

HC MIKRON Nové Zámky: Kováč (Nagy) – M. Jass, Salija, M. Novák, Plášil, Šimek, Hruška, Trávniček, Štumpf – Zbořil, Novotný, Cetkovský – Moňa, Špirko, Rajenko – R. Varga, Škoda, Lantoši – Fábry, Rehák. K. Jass.

HK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan (Hollý) – Nádašdi, Luža, Tabaček, Moravčík, Nemec, Suchý, Nitriansky, Pacalaj – Kriška, M. Sukeľ, Uram – Spilar, Langhammer, Piatka – B. Rapáč, Paukovček, J. Sukeľ – Števuliak, Lištiak, Laco.

Rozhodčí: Fridrich, Kubuš – Kacej, Synek.

01:39 LMI 2 Paukovček, hákování
02:20 LMI 2 Sukeľ, nedovolené bránění
06:29 NZM 5 Cetkovský, zásah do hlavy nebo krku