Tipsport extraliga

HC VERVA Litvínov – HC Dukla Jihlava

3:0

konec (2:0, 1:0, 0:0)

19.11.2017, 15:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • 23. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.75 4.4 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (17:52:08)
Je dobojováno. Ve třetím dějství jsme už žádnou branku neviděli a domácí tak své tříbrankové vedení udrželi. Hosté naopak nedokázali nepříznivý stav odvrátit a z ledu Litvínova si tak neodvezou ani bod a jsou stále na posledním místě tabulky. Domácí připisují tři body potřetí za sebou a jsou to tak pro ně další veledůležité body.

59:55

Jihlavští hráči mají kotouč na svých holích a už vědí, že se zápasem nic neudělají. Naopak hráči Litvínova budou slavit potřetí v řadě výhru za tři body.

59:28

Verva se po zisku kotouče osvobodila a kotouč zamířil až před Larse Voldena.

59:02

Tomáš Matoušek inkasuje dvě minuty za hrubost a už sedí na trestné lavici. Přesilovka pro Jihlavu.

58:35

Hosté mají kotouč na svých holích a ještě se pokouší dostat do útočného pásma. To se povedlo a před Petráskem střílel Čachotský, kapitán Jihlavy ale svou střelu poslal mimo tři tyče.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:26

Obrana Litvínova nyní pomohla Petráskovi, který nemusel zasahovat a hned na to pak Verva míří do útočného pásma. Hosté už mají pramálo času něco se zápasem udělat.

57:10

Hosté jsou už v plném počtu.

56:26

Gula s Kubátem založili další akci domácích, poté si puk převzal Hübl a poslal ho Černému, který ale nezakončil. Nicméně domácí se stále drží v útočném pásmu a kombinují před Voldenem.

55:46

Nejezchleb si sjel před Voldena a svou střelou poslal puk do betonu brankáře Jihlavy. Kotouč pak skončil v ochranné síti.

55:23

Verva je kompletní a začíná její zkrácená přesilová hra.

55:10

Síly na ledě se srovnají. Suchánek dostává dvě minuty za vysokou hůl a uvidíme tedy hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

53:52

Verva se opět dobře brání a nyní dokonce zamířila do útočného pásma. Domácí tak pošetřili cenné vteřiny ze svého oslabení.

53:23

Tomáš Matoušek dostává dvě minuty za napadení a nabízí tak hostům další přesilovou hru.

53:23

Dnešnímu utkání přihlíží 4 895 diváků.

3:0

Branky a nahrávky: 14. Nejezchleb (Ihnačák), 20. Kubát (Gula, Ihnačák), 37. Matoušek (Jurčík, Gula)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Kantor) – Sörvik, Kubát (A), Gula, L. Doudera, K. Pilař, Dietz, Z. Sklenička – Jánský, V. Hübl (A), J. Černý – M. Hanzl, Ihnačák, Nejezchleb – Vandas, Gerhát, Trávníček (C) – Jurčík, Válek, Matoušek.

HC Dukla Jihlava: Volden (Škarek) – Šidlík, Stříteský, Suchánek, de la Rose, Kajínek, Ulrych, D. Váňa – Jiránek, Zeman, Čachotský (C) – Čermák, F. Seman, T. Kubalík – Anděl, Skořepa (A), Žálčík – Rys, R. Hubáček, Diviš (A).

Rozhodčí: Hodek, Sýkora – Gerát, Hynek

Diváci: 4 895

07:53 LIT 2 Kubát, podražení
13:56 LIT 1:0 Nejezchleb (Ihnačák)
14:57 JIH 2 Šidlík, držení protihráče
18:25 JIH 2 Kajínek, držení protihráče