3:1

konec (1:0)

19.11.2017, 14:30 • Stadion Galgenwaard (Utrecht) • 12. kolo • Martin Pištora

Tipsport: 1.52 4.2 6.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas skončil zaslouženým vítězstvím domácích. V zápase se ukázalo, že oba celky jsou tabulkově vyrovnaní. Domácí Utrecht vyhrál první poločas 1:0 a když v tom druhém přidal další dvě branky bylo rozhodnuto. Snížení Excelsioru již bylo pouze kosmetické a nic neznamenalo. Bohužel pro nezaujaté fandy se příliš šancí nekonalo. Já se s vámi loučím konstatováním, že domácí Utrecht vítězí 3:1 nad Excelsiorem. (16:33:39)

90+3

90+2

K šanci se ještě v posledních minutách dostal Gortler, ale jeho šanci brankář chytil a vypadá to, že se do konce zápasu již nic nestane.

90+1

Zápas se pomalu dohrává a vypadá to že vítězství domácích je jasnou záležitostí.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty.

89

Excelsior právě vstřelil branku!
Snížení předci jen přichází. K odraženímu míči po rohovém kopu se dostává ZAKARIA EL AZZOUZI a prostřeluje brankáře domácích.

88

Do zakončení se dostával Elbers, ale jeho střela je zblokovaná na rohový kop.

87

Pokus o centrovaný míč před branku nevyšel a jeden z obránců hostí odvrací na autové vhazování.

86

Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Gyrano Kerk, přichází Nick Venema.

85

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Ryan Koolwijk, přichází Kevin Vermeulen.

83

Hosté místo aby se tlačili dopředu tak sledují kombinaci domácích a čekají na to co vymyslí.

82

Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Cyriel Dessers, přichází Lukas Görtler.

81

Do další velké šance se hnal domácí Ayoub, ale jeho šanci skvělým výběhem zastavil brankář Excelsioru.

80

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Milan Massop, přichází Jeffry Fortes.

78

Míč má na svých kopačkách tým domácích a drží si svůj náskok.

76

Do protiútoku se hned po rohovém kopu hnal Dessers, ale jeho snaha byla zastavena obráncem Massopem na polovině hřiště.

75

Domácí stále drží brankář Jensen. Nyní se skvělé natáhl na střelu Bruinse, a dokázal jí vytěsnit na rohový kop po kterém nebezpečí nepřišlo.

73

Excelsior trochu zvýšil obrátky, ale větší šance na jeho straně předci jen nepřicházejí.

71

Podobné nedorozumění jaké jsme viděli v prvním poločase nyní předvedl i domácí celek. Naštěstí pro Utrecht se ale Elbers nedokázal trefit do branky.