Španělská LaLiga

Espanyol Barcelona – Valencia CF

0:2

konec (0:0)

19.11.2017, 16:15 • RCDE Stadium (Cornellà de Llobregat) • 12. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 2.83 3.47 2.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemný zbytek víkendu. (18:15:03)

Fauly: 11:17
Zápas mezi Espanyolem Barcelona a Valencií CF skončil. V prvním poločase měli více ze hry domácí, ale své šance nevyužili. Aktivní byli hlavně Piatti, Moreno a García. Neto ale chytal spolehlivě a Moreno s Darderem trefili obě tyče jeho branky. Do druhého poločasu vstoupila Valencia mnohem lépe a v 67. minutě se dostala do vedení, když se nádhernou střelou z dálky trefil Kondogbia. Domácí se sice pokoušeli vyrovnat, ale žádnou gólovou šanci si už nevytvořili. Definitivně utkání rozhodl v 83. minutě gólem po chybě Sáncheze Mina.

90+3

90+3

Hráči Valencie si mezi sebou nerušeně přihrávají a čeká se už jen na to až rozhodčí ukončí zápas.

90+2

Valencia dohrává nastavený čas zkušeně. Espanyolu téměř nepůjčuje míč.

90+1

Nastavovat se budou tři minuty.

90+1

Carlos Soler hledal kolmicí do vápna Minu, ale k míči měl blíž brankář domácích Pau López.

90

Martín Montoya schytal od Dardera úder do obličeje, rozhodčí si tohoto faulu nevšiml.

89

José Manuel Jurado se pokusil za pomocí narážečky se spoluhráčem vniknout do šestnáctky soupeře, ale míč už se mu nevrátil.

88

Pau López musel vyrazit míč po střele Rodriga z levé strany a pak se k dorážce nedostal Soler.

87

Valencia se snaží zaútočit, když má příležitost, není vyloučeno, že ještě jeden gól přidá.

86

Espanyol se snaží, ještě se nevzdává. Ale Valencia se zatím brání dobře.

85

Nějaký problém má Gonçalo Guedes, rozhodčí se ho přišel zeptat, co ho trápí. Záložník Valencie by snad měl být v pořádku.

84

Tak teď už by se musel stát snad jen zázrak, by domácí dnes vyhráli. Valencia je zkušené mužstvo a výhru už by si měla pohlídat.

83

83. Santiago MINA - 0:2

83

Valencia právě vstřelila branku!
Že by definitivní potvrzení vítězství? Centr Solera doletěl až na zadní tyč. Tam míč vlastně zpracoval nešťastně pro SANTIAGA MINU obránce Espanyolu Víctor Sánchez a Mina už měl snadnou práci. Brankáře Lópeze suverénně propálil. Bez asistence.

82

Espanyolu v posledních minutách trochu dochází šťáva. Jakoby si to lepší odbyl už v prvním poločase.