6:2

konec (3:0, 0:2, 3:0)

21.10.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 2.58 3.64 2.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí brankář John Gibson stanovil nový rekord v historii klubu. Žádný jiný brankář nechytil během jedné třetiny více střel než dnes Gibson. Ve druhé třetině na něho šlo 31 střel a kryl jich hned 28. (07:05:24)
3. Kevin Bieksa (ANA) 0+2
Domácí celek vstoupil do zápasu výborně, ve 4. minutě již vedl o dva góly. Později přidal třetí. Ve druhé třetině dominovali hosté, kteří snížili na rozdíl jediné branky. Ve třetí dvacetiminutovce dominovali znovu domácí, kteří během minuty a půl vstřelili tři góly. Zápas plný střel vyhrál domácí celek 6:2, diváci viděli celkem 96 střel na bránu!

59:44

Jaycob Megna dobře vypálil, jeho pokus kryje hostující brankář.

59:00

Probíhá poslední minuta hry.

58:41

Montreal nemůže vyhodit kotouč přes všechny čáry, domácí hrají velmi dobře.

58:23

Francois Beauchemin vypálil z dobré pozice, ale branku trefit nedokázal. Kotouč končí mimo.

58:04

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Tomáš Plekanec – 2 min., sekání).

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:47

Chris Wagner se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve střední třetině.

57:26

57:09

Max Pacioretty zakončoval rychlou akci svého týmu, brankář John Gibson kryje další střelecký pokus.

56:44

Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí Chris Wagner se dostal do postavení mimo hru.

56:20

Montreal se pokouší s výsledkem něco udělat, ale i on už ví, že nemá čas.

56:03

Anaheim nahodil kotouč do útočného pásma, následně se ale dostal do ochranné sítě, vhazovat se tak bude ve střední třetině.

55:40

Přesilovou hru mají domácí hokejisté, ti v poklidném tempu dohrávají zápas.

55:26

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Victor Mete – 2 min., vysoká hůl).

6:2

Branky a nahrávky: 2. Rasmussen (Jaycob Megna, Bieksa), 4. D. Grant (Beauchemin, Montour), 14. Vermette (Wagner), 46. Montour (Bieksa, Silfverberg), 48. D. Grant (O. Kaše, N. Ritchie), 48. Wagner (Perry, Vermette) – 23. Byron (Alzner, Jo. Benn), 38. Gallagher (Mete, Petry)

Anaheim Ducks: Gibson (Berra) – Fowler, Manson, Beauchemin, Montour, Jaycob Megna, Bieksa – Cogliano, Rakell, Silfverberg – O. Kaše, Vermette, Perry – N. Ritchie, D. Grant, Wagner – Boll, Rasmussen, L. Shaw.

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Mete, S. Weber, Alzner, Petry, Morrow, Jo. Benn – Pacioretty, Drouin, Galchenyuk – Lehkonen, Plekanec, Hemský – Byron, Danault, A. Shaw – Hudon, J. de La Rose, Gallagher.

Rozhodčí: Dwyer, Charron – Murchison, Gibbs

Diváci: 17 174

01:46 ANA 1:0 Rasmussen (Jaycob Megna, Bieksa)
02:43 MTL 2 Galchenyuk, podražení
03:46 ANA 2:0 D. Grant (Beauchemin, Montour)
04:11 MTL 2+2 A. Shaw, hrubost+krosček