1:2

konec (0:0, 0:1, 1:1)

20.10.2017, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Petr Sumbal

Tipsport: 2.38 3.75 2.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Přeji příjemné páteční ráno. (05:43:40)
Ztráty: 13:4
Carolina nakonec své vítězství uhájila a podruhé po sobě vítězí na ledě Calgary. Povedlo se jí to už v minulé sezoně. Po bezbrankové první třetině se Carolina dostala jako prví do vedení ve 25. minutě. Na začátku třetí periody pak svůj náskok zvýšila. Pak mohla jít i dovedení 3:0, ale Smith předvedl skvělý zákrok a dal tím ještě šanci svého týmu zabojovat o body. Snížit se povedenou střelou povedlo Monahanovi, ale na vyrovnání už pak Calgary síly nenašlo. Jaromír Jágr dnes nastupoval v první formaci. Měl několik šancí a připsal si asistenci na jediný gól Flames.

59:53

Oddechový čas skončil, posledních 7,1 sekundy mají domácí na vyrovnání.

59:53

Hektický úsek hry se nakonec Darlingovi podařilo stopnout, poté, co chytil střelu Monahana.

59:33

Domácí dál svírají Carolinu v kleštích. Jedna střela za druhou.

59:16

Giordanova střela přes mnoho těl před Darlingem na branku neprošla.

58:30

Domácí už to zkouší bez brankáře. Smith je na střídačce.

58:27

Smith podržel svůj tým a dal mu naději na vyrovnání kdy chytil dělovku Slavina.

57:55

Calgary se opět nastěhovalo do útočného s jediným cílem – vyrovnat.

56:32

56:32 Sean MONAHAN - 1:2

56:32

Calgary právě vstřelilo branku!
Calgary se přeci jen dočkalo snížení na 1:2 Gaudreaovi možná spíše utekl puk, než že by se jednalo o přihrávku. Každopádně se ke kotouči dostal na levém kruhu SEAN MONAHAN a prudkou střelou propálil Darlinga. Asistence: Johnny Gaudreau, Jaromír Jágr.

56:05

Johnny Gaudreau se rozhodl vylepšit situaci ještě přihrávkou na Jágra. Ten byl ale obsazený.

55:49

Zakázané uvolnění Calgary vrací hru před Mika Smitha.

55:26

Giordanova střela z levé strany od modré čáry minula branku Scotta Darlinga.

54:40

Calgary v posledních minutích trochu přidalo na tempu a snaží se co nejrychleji přidat kontaktní gól.

1:2

Branky a nahrávky: 57. Monahan (J. Gaudreau, Jágr) – 25. Skinner (B. McGinn, D. Ryan), 42. Williams (Skinner, Hanifin)

Calgary Flames: M. Smith (Gillies) – D. Hamilton, Giordano (C), Hamonic, Brodie, Stone, Bartkowski – Jágr, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk – Ferland, S. Bennett, Versteeg – Brouwer (A), Stajan, T. Glass.

Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Pesce, Slavin, Hanifin, Faulk (C), T. van Riemsdyk, H. Fleury – Williams, J. Staal (A), T. Teräväinen – E. Lindholm, V. Rask, Aho – B. McGinn, D. Ryan, Skinner – Jooris (A), Krüger, Nordström.

Rozhodčí: Steve Kozari, Pierre Lambert – Mark Wheler, Trent Knorr

13:19 CGY 2 D. Hamilton, sekání
19:57 CGY 2 Hamonic, podražení
24:48 CAR 0:1 Skinner (B. McGinn, D. Ryan)
30:39 CGY 2 Tkachuk, držení protihráče
33:50 CGY 2 S. Bennett, hákování