2. liga skupina Východ

HK Opava – HC RT TORAX Poruba 2011

4:6

konec (3:1, 0:1, 1:4)

14.10.2017, 15:00 • Zimní stadion města Opavy • 11. kolo • Jan Šimek (@janek_simek)

Tipsport: 4.17 5.5 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Derby končí výhrou Poruby, která sice v Opavě prohrávala rozdílem tří branek, jenže luxusní náskok domácích dokázala roztrhat zejména díky povedené třetí třetině. V ní Ostravané nasázeli Slezanu čtyři góly a zvítězili v poměru 6:4. (17:21:35)

59:31

Poruba právě vstřelila branku!
Je hotovo! Hostující Maraek Kaluža se dostal k puku, předal jej TOMÁŠI KÁŇOVI, který jej vyvezl do středního pásma a odtud trefil opuštěnou klec Opavy. Asistence: Marek Kaluža.

59:11

Icing Poruby.

59:03

59:00

Poslední minuta třetí třetiny, domácí se ale zatím neumí pevně usadit v útočném pásmu.

58:42

Pokus jednoho z hostujících borců, který vyhodil puk z obranné třetiny skončil jen těsně vedle opavské branky!

58:30

Opava je nasáčkována v útočném pásmu.

58:06

Domácí zvedají ruce nad hlavu, ale jejich gól neplatí. Puk totiž dotlačili za brankovou čáru po odpískání.

57:51

Rudlovo nahození od modré je sraženo mimo branku.

57:30

Šafránek opouští svou branku! Slezan to zkouší v šesti hráčích!

57:26

Domácí v plném počtu a rovnou si vyžádali také oddechový čas.

57:26

Škodovu ránu zpacifikoval Kubáň. Následovat bude buly před porubskou klecí.

57:03

Poměr sil na ledě se vyrovná, a pak začne zkrácená přesilovka Opavy. Za hákování potrestán hostující Zdeněk.

56:27

Po střele Luky měl Šafránek znovu práci, ale jeho lapačka byla ve střehu.

55:56

Josef Tichý byl při protestech zřejmě nejdůraznější a nejvulgárnější, inkasuje proto desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

55:56

Porubští se nyní prosadili, rozhodčí zprvu gól uznali, ale nyní jej po důrazných protestech Opavy ruší. Branka tedy neplatí a pokračuje se za stavu 4:5.

55:43

Opavští vyhazují puk mimo své pásmo.

4:6

Branky a nahrávky: 5. Škoda (Malina, Štindl), 6. Hartmann (Malina), 11. Rousek (Seidler), 50. Seidler (Rudl, Hartmann) – 20. Luka, 39. Zdeněk (Janota, Káňa), 41. Zdeněk (Kaluža), 46. Káňa (Zdeněk), 51. Luka, 60. Káňa (Kaluža)

HK Opava: Šafránek (Wanecki) – Kiss, Rudl, Tichý, D. Slavík, Šendera, Pokorný, Vilinskij – Vaněk, Chalupa, Wolf – Hartmann, Rousek, Seidler – Štindl, Malina, Škoda – Maxner.

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (11. Kubáň) – Dresler, Popela, Janota, Kaluža, Puškár, Adam, M. Slavík – Fojtík, Zachar, Káňa – Luka, Zdeněk, Ballner – Ollender, Jaroš, Sztefek – Gelnar, Schwarz

Rozhodčí: Čuňočka – Novotný a Šimčík

4:08 OPA 1:0 Škoda (Malina, Štindl)
5:25 OPA 2:0 Hartmann (Malina)
8:09 OPA 2 Rudl, vražení na hrazení
10:35 OPA 3:0 Rousek (Seidler)