0:6
konec (0:1, 0:1, 0:4)
14.10.2017, 03:10 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)
Tipsport: 2.12 3.78 3.09 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.12 - 3.78 - 3.09
Calgary Flames – Ottawa Senators
0:6
konec (0:1, 0:1, 0:4)
Branky a nahrávky: 20. Ceci (Pyatt, N. Thompson), 39. Brassard (Mark Stone, B. Ryan), 42. Hoffman (Ceci, Turris), 46. Mark Stone (Borowiecki, Brassard), 48. Dzingel (Chabot, Turris), 57. Ch. Wideman (Turris, Z. Smith)
Karty:
Neproměněná penalta:
Calgary Flames:
M. Smith (48. Läck) – Giordano (C), D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Bartkowski, Stone – J. Gaudreau, Monahan (A), Lazar – Tkachuk, Backlund, Frolík – Versteeg, S. Bennett, Jágr – Ferland, Stajan, Brouwer (A).
Náhradníci:
Trenér:
Ottawa Senators:
C. Anderson (Condon) – Phaneuf (A), Ch. Wideman, Claesson, Ceci, Borowiecki, Chabot, Jaroš – B. Ryan, Brassard, Mark Stone (A) – Z. Smith, Turris (A), Dzingel – Pyatt, Pageau, Hoffman – N. Thompson, Burrows.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kendrick Nicholson, Dan O'Halloran – Vaughan Rody, Derek Amell
Diváci: 19 289
1. třetina | ||||
00:08 | OTT | 2 | N. Thompson, držení hole | |
08:24 | CGY | 2 | S. Bennett, sekání | |
16:32 | CGY | 5 | Ferland, bitka | |
OTT | 5 | Borowiecki, bitka | ||
19:15 | OTT | 0:1 | Ceci (Pyatt, N. Thompson) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
30:02 | OTT | 2 | Dzingel, sekání | |
32:12 | CGY | 2+2 | Backlund, vysoká hůl+vysoká hůl | |
36:43 | CGY | 2 | D. Hamilton, sekání | |
38:43 | OTT | 0:2 | Brassard (Mark Stone, B. Ryan) | |
39:16 | CGY | 2 | Jágr, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:08 | OTT | 0:3 | Hoffman (Ceci, Turris) | |
43:46 | CGY | 2 HL | zdržování hry / porušení postupu vhazování | |
44:30 | OTT | 2 | Z. Smith, hrubost | |
45:18 | OTT | 0:4 | Mark Stone (Borowiecki, Brassard) | |
47:29 | OTT | 0:5 | Dzingel (Chabot, Turris) | |
47:58 | ||||
54:31 | CGY | 2 | Tkachuk, nedovolené bránění brankáři | |
56:23 | OTT | 0:6 | Ch. Wideman (Turris, Z. Smith) | |
Konec |
Kladno – Třemošná 12:00 8:2
Chomutov – Slavia 12:00 3:6
Mladá Boleslav – Jihlava 13:00 3:0
Vítkovice – HK MD Šumperk 13:30 4:3
Letňany – Č. Budějovice 14:10 2:8
PZ Kladno – Sparta 14:10 3:6
Poruba – Třinec 15:00 0:6
Ústí n/L – HC Plzeň 15:30 1:7
Warriors Brno – Zlín 16:00 2:6
K. Vary – HC Litvínov 16:10 6:9
54:31
44:30
43:46
39:16
36:43
32:12
30:02
16:32
08:24
00:08