1:3

konec (0:1, 0:1, 1:1)

14.10.2017, 13:30 • Arena Jugra • Jan Prošek

Tipsport: 2.64 4.0 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek po výborném taktickém výkonu ve třetí třetině vyhrává tento zápas poměrem 3:1. Domácí Jugra sice dokázala snížit, ale v 51. minutě vrátil hostům dvoubrankové vedení Damir Žafjarov. (16:22:52)
Československá stopa v zápase
Ondřej Vitásek (JUG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:29

59:15

V poklidném tempu se dohrává poslední minuta, Vladivostok kontroluje hru, puk má Robert Sabolič.

58:30

Igor Bobkov kryje pokus od modré čáry, rychle vyklepal kotouč, hra pokračuje.

58:10

Admiral drží hru daleko od své branky.

57:45

Sledujeme klidnou hru, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení, hraje se ve středním pásmu. Hosté míří za výhrou.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:35

Jugra se dostala před branku Bobkova, ale vypálit nedokázala, následně se puku zmocnil hostující hráč a dostal hru daleko od své branky.

56:17

Domácí celek se pokouší s výsledkem něco udělat, ale nemůže se stabilněji propracovat do útočného pásma.

56:00

Mnoho šancí momentálně k vidění není, jednu z mála měl nyní domácí Sergej Pereťagin, jehož pokus snadno kryje hostující Igor Bobkov.

55:30

Hostující celek vede o dva góly a míří za výhrou v tomto zápase.

55:01

Dmitrij Makarov má kotouč za svou brankou, pokouší se něco vymyslet, rychle dostal hru do útočného pásma, ale nikdo z jeho kolegů nezakončil.

53:48

53:45

Hosté se vůbec nemohou usadit v útočném pásmu, domácí celek hraje v početní nevýhodě velmi dobře.

53:30

Mnoho šancí momentálně k vidění není, přesilovka se Admiralu vůbec nedaří.

53:15

Domácí celek se brání velmi dobře, navíc se pokouší o vytvoření tlaku při vlastním oslabení. Pavel Šen dostal puk do útočného pásma.

53:00

Přesilovou hru hrají hosté, kteří již vedou o dva góly.

1:3

Branky a nahrávky: 44. Šen (Akmaldinov) – 20. Kazakov, 28. Alexandrov (Tkačov, Sabolič), 51. Žafjarov

Jugra Chanty-Mansijsk: Proskurjakov (Šaryčenkov) – Pereťagin, Lekomcev, Vitásek, Valentěnko, Šulakov, Pogorišnyj, Několenko, Meljakov – Šipov, Varfolomejev, Savinainen – Pestuško, Kurjanov, Koroljov – Skačkov, D. Makarov, K. Majorov – Akmaldinov, Šen, D. Iljin.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Bartulis, Blum, Mnacjan, Zemčonok, Morrisonn, Kurašov, Gavrilenko – Tkačov, Wright, Alexandrov – Kazakov, Makarenko, Žafjarov – V. Butuzov, J. Grigorenko, Sergejenko – Gičibekov, Sabolič, Machanovskij – Manukjan.

13:26 JUG 2 Valentěnko, hákování
18:16 JUG 2 K. Majorov, držení protihráče
19:53 VLD 0:1 Kazakov
20:50 VLD 2 Tkačov, sekání
25:44 JUG TH Akmaldinov, příliš mnoho hráčů
27:02 JUG 2 Valentěnko, vysoká hůl
27:25 VLD 0:2 Alexandrov (Tkačov, Sabolič)