1. liga (SR)

HK Gladiators Trnava – TSS GROUP Dubnica

2:3

konec (1:0, 0:1, 1:2)

13.10.2017, 17:00 • ZŠ Trnava • 10. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 3.81 5.5 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:55

Dubnica dáva gól!
Dlho však vyrovnaný stav neplatil, hostia znova vyhrávajú o jeden gól – 2:3! Autorom presného zásahu je OLIVER ĎURIŠ.
Asistencia: Michal Kluka.

53:24

Trnava dala gól!

Domáci využíva presilovku a v 54. minúte je stav 2:2! Autorom presného zásahu je ANDREJ MRÁZIK.
Asistencia: Martin Hrbáčik.

52:34

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Burzala – 2 min., napadnutie).

50:15

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Briestenský – 2 min., podrazenie).

41:47

Hostia v 42. minúte zápasu využívajú presilovku a otáčajú tak vývoj zápasu vo svoj prospech – 1:2! Autorom presného zásahu je OLIVER ĎURIŠ.
Asistencia: Igor Bobček, Denis Rehák.

40:40

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

37:40

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (2 min. – príliš veľa hráčov na ľade).

35:52

V 36. minúte zápasu sa podarilo hosťom vyrovnať na 1:1! Autorom presného zásahu je DOMINIK KANAET.
Bez asistencie.

12:54

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Rehák – 2 min., krosček).

01:31

Domáci sa už v 2. minúte tohto zápasu ujímajú vedenia 1:0! Autorom presného zásahu je MÁRIO RÓTH.

2:3

Branky a nahrávky: 2. Róth (bez asistencie), 54. Mrázik (Hrbáčik) – 36. Kanaet (bez asistencie), 42. Ďuriš (Bobček, Rehák), 55. Ďuriš (Kluka)

HK Gladiators Trnava: Gibl – Burzík, Mihalko, Mrázik, Hutár, Košecký, Poldruhák, Burian – Lukačovič, Schmidt, Mrava – Hrbáčik, Mišura, Kamenický – Róth, Čunderlík, Ševčík – Mikeš, Klema, Ftáčnik

TSS GROUP Dubnica: Dovina – Rehák, Bobček, Trška, Burzala, Madový, Ďurkech, Švec – Jakúbek, Ďuriš, Trenčan – Kluka, Hegyi, Kanaet – Špankovič, Berák, Kútny – Briestenský, Ibolya

Rozhodčí: Branislav Píšťanský – Drahoslav Vyšný, Lukáš Beniač

01:31 TRN 1:0 Róth (bez asistencie)
12:54 DUB 2 Rehák, krosček
35:52 DUB 1:1 Kanaet (bez asistencie)
37:40 DUB 2 příliš mnoho hráčů