Anaheim Ducks – Vegas Golden Knights

2:4

konec (0:2, 1:1, 1:1)

25.09.2017, 02:00 • Honda Center, Anaheim • Daniel Bertók

Tohle je pro tento přípravný duel ode mně vše, díky za pozornost , přeji vám dobrý start do nového týdne a někdy příště, třeba u NHL, na počtenou. (04:58:22)

česká stopa

Tomáš Hyka (VGK) --- 1+0 --- +/- 1 --- čas na ledě 12:59.

Tomáš Nosek (VGK) --- 0+0 --- +/- 0 --- 1 hit --- čas na ledě 21:10.

Ondřej Kašé (ANA) --- 0+0 --- +/- 0 --- 1 hit --- 2 minuty trest --- čas na ledě 16:18.
3 hvězdy utkání

1.Teemu Pulkkinen (Vegas Golden Knights) 1+0
2.Scott Sabourin (Anaheim Ducks) 1+1
3. Cam Flower (Anaheim Ducks) 0+0
Tohle přípravné utkání je již minulostí a všechny 3 pomyslné body si z něj zaslouženě odváží hráči Vegas Golden Knights. Po přesvědčivém výkonu se ani není čemu divit.

Do třetí třetiny šli domácí pouze s dvoubrankovým mankem, které by vzhledem k časté střelbě, nemuselo být nepřekonatelným. Ale bylo! V 55. minutě se to manko totiž ještě navýšilo a Bellemare dal veškerým nadějím Ducks konec. 25 sekund před koncem utkání se ještě se štěstím prosadil Fiore, to už ale bylo vše, co se v tomto zápase událo.

59:36

Anaheim právě vstřelil branku!
A máme tu ještě to zasloužené snížení stavu! O střelu z obrovského úhlu se pokusil po přihrávce Sabourina Sam Steel, puk po jeho ráně ale dlouho nemohl najít Marc-André Fleury. Následně kolem něj projel GIOVANNI FIORE a doklepl jej až do sítě! Asistence: Sam Steel, Scott Sabourin.

59:13

Po střele jednoho z domácích hráčů a následném přerušení hry brankáře Fleuryho, který puk schoval v lapačce, se bude vhazovat právě před brankáře Vegas.

59:00

Poslední minuta do konce utkání!

58:30

Místo toho ale přicházejí časté ztráty puku z holí hráčů Anaheimu a hostů tak nedělá problém ani rychlý přechod do útočného pásma.

58:00

Domácí přežili dvojnásobné oslabení, které trvalo celé dvě minuty a nyní se mohou snažit alespoň o snížení.

57:50

57:10

Z přesilové hry 5 na 3 zbývá hráčům Vegas už pouze něco málo před půl minuty a i přes časté střely se skóre nemění!

56:30

Domácí se po prvé v oslabení 3 na 5 osvobozují vyhozením na útočnou polovinu.

55:50

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ritchie – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Holzer – 2 min., nesportovní chování).

54:41

Golden Knights právě vstřelili branku!
Hosté střílí další branku a zřejmě si pojišťují vítězství v dnešním utkání! Anaheim otevřel obranu, kde nechal jediného hráče. Chybu v kombinaci v útočné třetině vyčíhl Stefan Matteau, který poslal do samostatného úniku PIERRE-EDOUARDA BELLEMARA a ten si parádní kličkou poradil s brankářem a následně mu puk prostrčil mezi betony! Asistence: Stefan Matteau.

54:25

Do obrovské šance se řítili dva hostující hráči, ti ale přečíslení 2 na 1 nevyřešili vůbec dobře.

2:4

Branky a nahrávky: 32. Sabourin (Rasmussen, Jones), 60. Fiore (Steel, Sabourin) – 6. Pulkkinen (Hunt, Tynan), 18. Bischoff (Karlsson, Kolesár), 26. Hyka (Reinhart), 55. Bellemare (Matteau)

Anaheim Ducks: Gibson (Berra) – Fowler (A), Holzer, Larsson, Montour, Cooper, Welinski – Perry (A), Getzlaf (C), Rasmussen, Kašé, Steel, Ritchie, Tropp, Jones, Kopacka, Kossila, Sabourin, Fiore.

Vegas Golden Knights: Fleury (Dansk) – McNabb, Miller, Garrison (A), Reinhart, Bischoff, Hunt – Thompson, Matteau, Carrier, Hýka, Bellemare (A), Kolesar, Haula (A), Pulkkinen, Tynan, Karlsson, Wong, Nosek.

Rozhodčí: Kozari, Skilliter – Daisy, Wheler.

05:31 ANA 2 Kašé, držení protihráče
05:50 VEG 0:1 Pulkkinen (Hunt, Tynan)
11:12 VEG 2 Pulkkinen, hákování
17:40 VEG 0:2 Bischoff (Karlsson, Kolesár)
17:45 VEG 2 Kolesár, hákování