FAT PIPE Florbal Chodov – Panthers Praha

9:1

konec (3:0, 2:0, 4:1)

24.09.2017, 17:00 • SH Jižní Město • 3. kolo • Marek Baloun (@BalounMarek)

Ačkoliv hráčky Chodova ve druhé třetině povolily svou dominanci, což je na začátku poslední třetiny stálo čistý štít, třetí třetina ale opět přinesla sevření ledových pěstí Jižního města a i díky kanonádě, kdy během dvou minut skončil míček za zády hostujících gólmanky hned třikrát, zůstanou tři body na Jižním městě. Ode mě je to vše a přeji příjemný zbytek večera a dobrý start do nového týdne.

Střely na branku ve 3. třetině: Chodov – 20; Panthers – 5.

Nejlepší hráčky utkání:

FAT PIPE Florbal Chodov: Magdalena Plášková
Panthers Praha: Kristýna Lochmannová (18:49:41)

58:40

Pěkná rána tahem Nely Jirákové končí u noh Topolové.

57:50

Johana Vrbová z protiútoku trefuje jen levou dlaň Topolové.

55:40

Chodov právě vstřelil branku!
Nestačil jsem ani dopsat předchozí zprávu a už je tu gól číslo devět! MARTINA ŘEPKOVÁ si kompletuje hattrick, když po nahrávce Terezy Urbánkové měla před sebou odkrytou klec. Domácí fanoušci teď vesele skandují její přezdívku ,,Řepa". Asistence: Urbánková.

55:25

Obrana Panterek už nechce dostat devátou branku a tak hlídají, co to jde.

53:20

Chodovské hráčky krouží kolem hráček v červeném jako supy kolem mršiny, žádné velké pokusy ale nezkoušejí.

51:00

Tereza Urbánková dostala možnost volného úderu na hranici brankoviště Topolové, proti dobře zakleknuté zdi čítající čtyři Panterky ale neměla šanci.

50:00

Chodov okupuje území Panterek a snaží se najít skulinu v jejich obraně.

48:00

Martina Řepková se objevila před Topolovou, ta na ní ale byla připravena.

46:12

A hned po ní GABRIELA TOŽIČKOVÁ, která střílí pod ruku Topolové.

45:55

Neuběhla ani půlminuta a je tu gól číslo sedm z hokejky NELY JIRÁKOVÉ! Asistence: Urbánková.

44:13

Říká se: ,,Nedáš, dostaneš!". To si ale Magdalena Plášková přebrala po svém a po přihrávce Jůzové uklízí míček do břevna Topolové.asistence: Jůzová.

43:00

Tentokrát byly v dobré šanci domácí hráčky! Nejdříve Nela Jiráková vypálila projektil z poloviny hřiště, který čerstvá gólmanka Topolová sice vyrazila, míčku se ale ujala Tereza Urbánková, která dvakrát dorážela, ale gólmanku už nepřekonala.

40:30

Tým Panthers právě vstřelil branku!
Jak jsem předpovídal, tak se děje! Panterky zužitkovaly tlak z konce druhé třetiny a ANDREA NOVÁKOVÁ střelou pod ruku Ranochové snižuje na 5:1. Asistence: Kučerová.

40:01

Střídání v týmu Panthers Praha: ze hřiště odchází Kristýna Horňáková, přichází Marie Topolová.

40:01

Střely na branku ve 2. třetině: Chodov – 12; Panthers – 9.

9:1

Branky a nahrávky: 6. Řepková, 13. Suchá (Tožičková), 15. T. Pilíková (Plášková), 27. Řepková (Urbánková), 28. Tožičková (Plášková), 45. Plášková (Jůzová), 46. Jiráková (Urbánková), 47. Tožičková (Plášková), 56. Řepková (Urbánková) – 41. A. Nováková (Kučerová)

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (21. Ranochová) – Jiráková, Tožičková, Vrbová, T. Pilíková – Frantíková, Svačinová, Urbánková – Plášková, Preisslerová, Řepková – Jůzová, Peštová, Beránková – Belicová, Krauskopfová, Nosková – Suchá.

Panthers Praha: Horňáková (41. Topolová) – Klvaňová, Vranová, Kučerová, Pitterlingová, Fabiánová, Škopánová, Šusterová – Raková, Lochmannová, Miklíková – Škvorová, Lamková, Slaná – A. Nováková, Zittová.

Rozhodčí: Beranová, Šedová

05:33 CHD 1:0 Řepková
12:04 CHD 2:0 Suchá (Tožičková)
14:07 CHD 3:0 T. Pilíková (Plášková)