1. hvězda: Joonas Korpisalo (CBJ) 52 zákroků, 2 OG, 96,3%

Vhazování (%): 57 – 43
Hity: 20 – 19
Přesilová hra: 1/4 – 0/3
Trestné minuty: 11 – 13
Utkání mezi Chicagem Blackhawks a Columbusem Blue Jackets právě skončilo. Hosté v něm vítězí těsně 3:2 a připisují si tak první vítězství v přípravě. Největší zásluhu na něm má gólman Joonas Korpisalo. Třiadvacetiletý rodák z finského Pori totiž pochytal dvaapadesát střel soupeře! Vítěznou branku utkání vstřelil v 26. minutě Oliver Bjorkstrand.

59:56

Keithova střela z první míjí branku.

59:50

Devět vteřin do konce třetí třetiny! Stihnou ještě domácí srovnat? Důležité bude vyhrát buly, které se odehraje po pravici Joonase Korpisala.

59:50

Oddechový čas pro domácí.

59:50

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Johnson – 2 min., nedovolené bránění).

59:35

Domácí jsou v útočném pásmu, ke střele se však zatím nemají.

59:01

Ohlášena poslední minuta třetí třetiny!

58:56

A děje se tak právě teď, Chicago opět v šesti!

58:39

Berubé se vrátil do branky, ale je zcela jisté, že bude odvolán znovu.

58:39

Chicago právě vstřelilo branku!
Domácí využívají přesilovou hru a dostávají se na dostřel! Korpisala překonává dorážkou JONATHAN TOEWS. Kapitán Hawks tak dává svému týmu ještě šanci vyrovnat! Asistence: Patrick Sharp, Patrick Kane.

58:16

Blue Jackets vyhráli buly a ihned vyhazují puk ven z obranné zóny.

2:3

Branky a nahrávky: 17. Anisimov (Sharp, Pokka), 59. Toews (Sharp, Kane) – 12. Murray, 25. Sedlák (MacIntyre, Werenski), 26. Bjorkstrand (Abramov, Johnson)

Chicago Blackhawks: Berubé (Forsberg) – Keith (A), Rutta, Kempný, Seabrook (A), Forsling, Pokka – Saad, Toews (C), Pánik – DeBrincat, Schmaltz, Kane – Sharp (A), Anisimov, Hayden – Jurčo, Kero, Fortin

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Thiessen) – Werenski, Benoit, Kukan, Johnson (A), Murray, Graves – Calvert, Wennberg (A), Bjorkstrand – Broadhurst, Thurkauf, Abramov – MacIntyre, Sedlák, Moutrey – Gallant, Maletta, Koules

Rozhodčí: Kevin Pollock, Corey Syvret – Trent Knorr, Scott Cherrey

Diváci: 20 395

01:25 CHI 5 Hayden, bitka