Mladá Boleslav – Plzeň 1:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. R. Zohorna (P. Musil, Vondrka) – 20. Kodýtek (Jan Kovář, D. Kindl), 25. Indrák, 36. Gulaš (Jan Kovář), 47. Pour (Gulaš, Jan Kovář)
Vítkovice – Třinec 3:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. O. Roman (Lev, Schleiss), 21. Dej (Trška, Lev), 29. Olesz (Lev, Hrabal) – 38. Novotný (D. Musil, Martin Růžička), 43. Hrňa (P. Vrána), 46. P. Vrána (Martin Růžička, Svačina), 54. M. Kovařčík (O. Kovařčík)
K. Vary – Kometa Brno 0:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Zaťovič (M. Erat, P. Holík), 24. P. Holík (Štencel, M. Erat), 34. Gulaši (Hruška)
Zlín – Sparta 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Valenta (Dufek), 14. Fořt (Nosek), 22. E. Kulda (P. Sedláček), 27. Šlahař (P. Sedláček, Kubiš) – 12. Piskáček (Pech, Buchtele)
Chomutov – Pardubice 3:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Klhůfek (Blaha), 38. Raška I (Tomica, Dietz), 47. Blaha (V. Růžička)
Mountfield HK – Litvínov 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Zámorský (M. Chalupa, Smoleňák), 8. Rosandić (Miškář), 10. Kukumberg (Zámorský, Linhart), 22. Cingel (Rosandić) – 36. J. Mikúš (Trončinský, V. Hübl)
Toronto – Washington 2:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 45. A. Johnsson (Matthews), 60. Tavares (Rielly) – 24. Ovečkin (Carlson, Oshie), 33. Connolly (Eller, T. Wilson), 47. T. Wilson (Eller)
NY Rangers – Minnesota 1:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Bučněvič (DeAngelo, R. Strome) – 16. Spurgeon (E. Staal, Donato), 29. Mikael Granlund (Pateryn, Parise), 52. Parise, 58. Greenway (E. Staal, Donato)
Florida – Carolina 3:4
01:08, konec
Branky a nahrávky: 27. Dadonov (Hawryluk), 30. Barkov (Dadonov, Huberdeau), 32. Huberdeau (Hoffman, Barkov) – 6. Williams (Pesce), 25. Niederreiter (Slavin, Williams), 41. Faulk (T. Teräväinen, Niederreiter), 43. Williams (T. Teräväinen, Aho)
New Jersey – Ottawa 4:0
01:10, konec
Branky a nahrávky: 12. Zajac (Wood, Butcher), 15. Santini (Bratt, Butcher), 24. Gabriel (Seney), 35. Wood (Severson, A. Greene)
Pittsburgh – San Jose 0:4
01:11, konec
Branky a nahrávky: 1. Hertl (Burns, E. Karlsson), 11. E. Kane (Burns), 14. Hertl (Labanc, Pavelski), 57. Burns (E. Karlsson, J. Thornton)
Montreal – Philadelphia 5:1
01:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Gallagher (Danault, Kulak), 4. Kotkaniemi (Byron, Jo. Benn), 11. Gallagher, 23. Gallagher (A. Shaw, S. Weber), 27. Tatar (Domi) – 51. M. Raffl (Gostisbehere)
Tampa – Buffalo 2:1
01:30, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 32. Kučerov (T. Johnson), rozh. náj. Stamkos – 19. Dahlin (Bogosian, Eichel)
Nashville – Los Angeles 2:1
02:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Turris (F. Forsberg, Josi), 21. Josi (Arvidsson) – 50. Amadio (Wagner, Phaneuf)
Dallas – St. Louis 5:2
02:30, konec
Branky a nahrávky: 24. Ja. Benn (Heiskanen, Faksa), 29. Faksa (Lindell, Comeau), 30. Radulov (Seguin), 36. Ja. Benn (Lindell, J. Klingberg), 60. Seguin (Dickinson) – 33. Tarasenko (R. O'Reilly), 40. R. O'Reilly (Bouwmeester, Schwartz)
Edmonton – NY Islanders 4:3
03:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Draisaitl (McDavid, Nugent-Hopkins), 7. Gagner (Rieder), 58. Klefbom (Lucic, Cave), 62. McDavid (Draisaitl) – 13. Lee (Boychuk, B. Nelson), 20. B. Nelson (Eberle, Pulock), 20. Clutterbuck (Pulock, D. Toews)
Vancouver – Arizona 2:3
04:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 10. Horvat (Roussel, M. Granlund), 57. Gaudette (Roussel, Boeser) – 51. Chychrun (Galchenyuk, Ekman-Larsson), 56. Crouse (J. Archibald, Stepan), 62. Galchenyuk (Goligoski, Hinostroza)
K. Vary – Havířov 3:1
12:15, po n.s.n. (1:0) (13-24)
Branky a nahrávky: 3. Holub (Hotěk, Prošek), 25. Hotěk, 39. Holub (Rozhon, Bernáth), rozh. náj. Křemen – 10. Juhász (Pawliczek, Thiel)
Jihlava – Zlín 2:5
16:00, po nadst. prodl. (13-24)
Branky a nahrávky: 45. Smolko (Doležal), 58. Chlubna (Menšík, Mareš), 63. Smolko (Rašín) – 12. Hefka (Bachánek, Riedl), 16. Sebera (Fajkus, Dobiáš), 23. Luža (Talafa), 60. Luža (Kozubík, Weintritt), 60. Hefka (Dobiáš)
Kladno – Havlíčkův Brod 4:6
16:00, po nadst. prodl. (13-24)
Branky a nahrávky: 24. Nagy (Staněk), 34. Rendla (Zíka, Veber), 36. Bernat (Rendla), 42. Šimek (Husarik, Veber) – 25. Dudycha (Vaňous, Vacík), 37. Holenda (Vaňous, Dudycha), 49. Petržilka, 56. Vacík (Dudycha, Kudrna), 59. Petržilka (Kulhánek), 60. Vaňous (Dudycha), 64. Holenda (Pártl, Vacík)
Chomutov – Olomouc 2:0
16:00, po nadst. prodl. (13-24)
Branky a nahrávky: 23. Vrhel (T. Koblížek), 54. Štefančík (Vrhel, T. Koblížek) – 61. Matiaško
Č. Budějovice – Sparta 5:3
16:00, po n.s.n. (1:2) (OPO)
Branky a nahrávky: 9. Pouzar (Svoboda), 13. Káník (Tlačil), 24. Tlačil (Řezáč), 35. Řezáč (Novák), 60. P. Novák (Silný) – 11. Gajdoš (Vitouch), 24. Vitouch (Klimo), 53. Klimo (Gajdoš), rozh. náj. Gluzman
HC Litvínov – Třinec 6:3
16:00, po nadst. prodl. (OPO)
Branky a nahrávky: 6. Bartoš (Dufek, Bártek), 11. Berka (Svoboda, Kitzberger), 16. Kysela (Svoboda, Berka), 31. Jouza (Baláž), 40. Svoboda (Jouza, Viedemann), 59. Dufek (Bártek, Háva) – 12. Chovaniak (Čmiel, Ramik), 18. Čmiel (Krzak), 20. Urban (Wardas, Homola), 63. Geidl (Ochman)
Plzeň – Vítkovice 4:3
17:00, po s.n. (2:0) (OPO)
Branky a nahrávky: 16. Adamec (Kolář), 31. Roubal (Matiášek, Princl), 33. Eret (Matiášek, Kolda), rozh. náj. Eret – 28. Lewandowski, 42. Potočný (Bernovský, Fridrich), 47. Fridrich (Bernovský, Kunc)
Liberec – Kometa Brno 6:2
17:00, po nadst. prodl. (OPO)
Branky a nahrávky: 6. Šír (Klapka), 9. Rychlovský (Najman, Charvát), 21. Najman, 25. Křepelka (Klapka, Šír), 50. Šafařovský (Šeliga), 56. Šír (Šafařovský) – 22. Malý (Plášek, Mlčák), 58. Škvrně (Svozil), 65. Plášek (Mlčák)
Žďár n/S – Přerov 2:8
18:00, po nadst. prodl. (13-24)
Branky a nahrávky: 42. Kadleček (Vojinovič, Pětník), 52. Pětník (Nikolič, Caha), 62. Nikolič (Filip, Pětník) – 17. Ryšavý (Borot), 27. Kočica (Zmeškal, Pěcha), 28. Indrák (Kleiner, Bieniek), 32. Ryšavý (Gréč, Takáč), 35. Ryšavý (Jaroněk, Borot), 47. Zmeškal (Bieniek, Kočica), 54. Kočica (Moučka, Jaroněk), 57. Ryšavý (Borot)
Salzburg – Pardubice 3:2
18:00, po prodl. (OPO)
Branky a nahrávky: 28. Lindner (Eham, Eliaš), 49. Peterka (Lindner, Nyman), 63. Hede (Harnisch, Szuber) – 18. Matýs (Pochobradský), 33. Chára (Kostka, Rozlílek)
Slavia – Vsetín 4:3
18:00, po s.n. (OPO)
Branky a nahrávky: 2. Steinocher (Všetečka), 3. Všetečka (Brož), 45. Brož, rozh. náj. Všetečka – 12. Lukačka (Jenáček, Klímek), 44. Klímek (Jenáček), 54. Jindra (Ondračka, Klímek)
Kunlun – Barys 2:3
12:30, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 10. Shore (Savinainen, Wolski), 25. Wolski – 5. Petuchov, 42. A. Petersson (Cormier, Bochenski), rozh. náj. R. Starčenko
Magnitogorsk – Kazaň 4:0
15:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Antipin (Ellison), 14. Rasmussen (Pakarinen), 47. Ellison (N. Kuljomin, Rasmussen), 60. Ljubimov (Vereščagin, N. Shore)
Čeljabinsk – Petrohrad 1:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Bailen (Thomas, Polygalov) – 12. Jakupov (Prochorkin, N. Gusev), 31. N. Gusev (Prochorkin, Barabanov), 60. Barabanov (Hersley, S. Plotnikov)
Čerepovec – Spartak Moskva 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Jakimov (Chochlov, Monachov), 39. Gračjov (Kudako, I. Zacharčuk), 58. Kudako (Jakimov)
Omsk – Novosibirsk 7:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. K. Semjonov (Jemelin), 10. Zernov (Šumakov, J. Medveděv), 16. I. Michejev (Širokov, J. Medveděv), 19. Fisenko (Manukjan, Stas), 22. Stålberg (Jemelin, Šumakov), 26. K. Semjonov (Jaremčuk), 29. Šumakov (Pokka, K. Semjonov) – 14. Michajlov (Prince, Brulé), 34. Kazakov (Prince), 46. Šarov (Demidov, Sajustov)
CSKA Moskva – Riga 3:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 26. Světlakov (Tělegin, Marčenko), 30. Vey (Kaprizov), 60. Grigorenko
Dynamo Moskva – N.Novgorod 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Tarasov (Zackrisson, Čajkovský), 30. Kagarlickij (Indrašis, Šipačov), 34. I. Makarov (Mozer, Mojsejev), 60. Mozer (I. Makarov) – 36. Sabolič (Šenfeld, Aljajev)
Jokerit – Minsk 3:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Jensen Aabo (O'Neill), 22. Nicklas Jensen (Moses), 38. Platt (A. Grant) – 4. Wiercioch (A. Těreščenko), 18. A. Těreščenko (Wiercioch, Blum), 28. Q. Howden (Kogaljov, Lisovec), 49. Pulkkinen (Lisovec, Parfejevec), 59. A. Těreščenko (Q. Howden)
Viťaz – Jekatěrinburg 1:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 30. Makejev (Švec-Rogovoj, Katičev) – 5. Česalin (Jegoršev, Chripunov), 13. A. Garejev (Trjamkin), 37. Česalin (Trjamkin, Ljamin), 49. Krikunov (Kučerjavenko, Denis Kazionov), 59. Česalin (Gurkin, Gračjov)
Žilina – Lipt. Mikuláš 6:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Ru. Huna (Jenčík, Bárta), 11. Jenčík (Matejka), 24. Surovka (Rehák), 35. Bárta (Huna, Ručkay), 42. Podešva (Hvila), 48. Huna (Jenčík) – 37. Piatka (Uhrík, Nádašdi)
Košice – Nitra 3:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Suja (Kafka, Slovák), 32. Petráš (Suja, Sýkora), 44. Brophey (Dudáš, Petráš) – 9. Lantoši (TS), 25. Buček (Bortňák), 30. Buček (Majdan, Morrison), 40. Scheidl (Lantoši, Kerbashian)
Zvolen – MAC Budapešť 3:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Chovan (Kelemen), 39. Kytnár (Handlovský), 60. Kytnár
Detva – Trenčín 2:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Hodgson (McLean), 17. Chovan (Puliš) – 1. Sojčík (Starosta), 14. Varga (Radjenovic, Bokroš), 25. Sádecký (Bartovič, Krejči), 27. Varga (Sojčík, Ölvecký), 39. Švec (Radjenovic, Varga), 52. Hecl (Bartovič)
Miskolc – Banská Bystrica 4:5
18:35, po prodl.
Branky a nahrávky: 10. Milam (Crawford, Vas), 21. Pance (Kulmala, Sziranyi), 22. Kulmala (Magosi), 28. Loiseau (Vas, Sziranyi) – 2. Lamper (Šoltés), 3. Mihálik (Asselin, Selleck), 16. Higgs (Feille), 47. Lamper (Surový), 63. Asselin (Feille)
Pov. Bystrica – Prešov 7:6
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. J.Ďurkech (Nahálka), 21. Drevenák (Fančovič, Koleda), 26. Cíger (Trška, Ďurkech), 28. Nahálka (Danielčák, Mokrohájsky), 31. Koleda (Zlocha, Trška), 48. Nahálka (Cíger, Dolinajec), 64. Zlocha (Koleda, Leško) – 12. Španko, 27. Stena (Iždinský, Pucher), 29. Pulščák (Hajda, Pucher), 41. Stena (Hrabčak, Iždinský), 44. Stena (Hrabčak, Hajda), 60. Iždinsky (Pucher, Luptak)
Nové Zámky B – Trnava 2:8
18:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Maroš, 46. Kucsera (Vörös, Hariš) – 5. Kamenický (Ševčík, Poldruhák), 11. Szalay (Poláček, Mikeš), 14. Klein (Olša, Lindeman), 23. Olša (Klein, Poláček), 35. Mrázik (Ševčík, Lukačovič), 45. Lindeman (Kamenický, Lukačovič), 57. Poldruhák (Lindeman, Kamenický), 58. Szalay (Lindeman, Poláček)
Skuteč – Choceň 7:3
19:00, konec (série 2:0)
Branky a nahrávky: 19. Boháček, 26. Janoušek, 33. Boháček, 37. Boháček, 44. Štursa, 49. Huňáček, 54. Lenoch P. – 4. Prachař P., 7. Prachař P., 34. Vápeník
Telč – HC Vimperk 4:3
19:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 28. Berka (Sokolík, Tušer), 29. Lander (Bína, Havlík), 32. Rubner (Sokolík, Berka), rozh. náj. Šťastný – 9. ml. (Předota, Sitter), 14. Bojer (Předota), 21. Bojer (Sitter)