Vítkovice – Třinec 3:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Kucsera (Baláž, Šidlík), 48. Gregorc (Kucsera), 58. Dej (Lev) – 13. Martin Růžička (Roberts Bukarts, Cienciala), 29. M. Doudera (Polanský, Adamský)
USA – Finsko 7:1
05:00, konec (SF)
Branky a nahrávky: 3. Knollová (Bilkaová), 6. Bilkaová (Knollová), 9. Murphyová (Websterová), 20. Petrieová (Knollová), 44. Knollová (Petrieová), 49. Bardová, 51. Websterová (Monihanová) – 56. Nuutinenová (Yrjanenová)
Japonsko – Česko 2:1
06:30, konec (Udr.)
Branky a nahrávky: 23. Sonojaová (Satová), 46. Itová (Wadžimaová) – 5. Haasová (Mazancová, Kaltounková)
Kanada – Rusko 4:3
09:00, po prodl. (SF)
Branky a nahrávky: 12. Kellyová (Trevorsová, Maceachernová), 22. Guayová (Wheelerová, Calabreseová), 40. Goslingová (Guayová), 61. Serdachnyová – 10. Savoninová (Lučniková), 28. Marková (Savoninová, Volfová), 52. Provorová (Šchaljová, Marková)
Švédsko – Švýcarsko 2:1
10:30, konec (5. - 6.)
Branky a nahrávky: 3. Ljungblomová (Waxinová, Olssonová), 26. Thuviková (Ljungblomová) – 3. Ingoldová (Zimmermannová)
Litoměřice – Kladno 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Strejček, 50. J. Dvořák (Šik, A. Rulík) – 3. J. Říha (T. Kaut), 17. Nash (J. Říha, J. Strnad), 19. Zikmund (Jelínek, Veber), 50. Machač (Nash, J. Strnad), 59. Redlich (Zikmund, Machač)
Třebíč – Havířov 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Süss (Vl. Brož), 28. Paták (Vl. Brož), 32. L. Vágner (Psota), 52. Vodný (Süss, Nedbal), 58. Vodný (P. Kratochvíl) – 18. Maruna (L. Bednář, Haas), 51. Haas (Matai)
Vsetín – Motor ČB 3:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Vávra (Mikuš, Rác), 49. Rob (Pechanec), 50. Kucharczyk (Frolo) – 24. Doktor (Vydarený, M. Novák), 37. Plášil (Z. Doležal, Heřman)
Jihlava – Slavia 3:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Zeman (Werbik), 22. Werbik (Zeman), 29. Harkabus (T. Havránek)
Carolina – Buffalo 4:3
01:35, konec
Branky a nahrávky: 11. Ferland (T. Teräväinen, Slavin), 25. Williams (T. van Riemsdyk), 26. Aho (Ferland), 33. Aho (Ferland, T. Teräväinen) – 20. Skinner (Dahlin, S. Reinhart), 25. Pominville (Rodrigues, Dahlin), 57. Okposo (Girgensons, Scandella)
Winnipeg – Detroit 4:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 1. B. Tanev (Lowry, Perreault), 20. Wheeler (Connor, Scheifele), 25. Little (Connor), 59. Connor (Wheeler, Trouba) – 31. Glendening (Hronek, Helm), 47. Cholowski (Kronwall, Nielsen)
Calgary – Florida 4:3
03:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Frolík (Backlund, Kylington), 36. Giordano (Frolík, Hamonic), 49. Tkachuk (Frolík), 59. Monahan (J. Gaudreau, E. Lindholm) – 7. Hoffman, 21. Huberdeau (Yandle, Luongo), 60. Dadonov (Vatrano, Barkov)
Anaheim – Pittsburgh 4:7
04:00, konec
Branky a nahrávky: 2. N. Ritchie (O. Kaše, Henrique), 8. Getzlaf (Cogliano), 13. Sprong (Rakell, Getzlaf), 35. Silfverberg (Henrique) – 21. Malkin (Kessel, Letang), 25. Guentzel (Dumoulin), 32. Guentzel (Kessel, Malkin), 50. Pearson (Malkin, Simon), 51. Kessel, 57. Pearson (Malkin, M. Pettersson), 60. Guentzel (Crosby)
New Jersey – Philadelphia 3:2
19:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Severson (Stafford, Zacha), 26. Hischier, 42. Wood (Hischier, Coleman) – 36. J. van Riemsdyk (Couturier, Provorov), 60. Couturier (Voráček, J. van Riemsdyk)
NY Islanders – NY Rangers 1:2
19:10, konec
Branky a nahrávky: 29. Beauvillier (Jo. Bailey, Pulock) – 35. Chytil (Nieves), 55. Zuccarello (DeAngelo, Zibanejad)
Havířov – Chomutov 3:1
11:00, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 19. Pawliczek (Mastič, Zdeněk), 29. Juhász (Grygar), 54. Mastič (Zdeněk, Bambula), 61. Juhász – 33. Ouřada (Koláček, Vaněk)
Mountfield HK – Kladno 2:0
12:00, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 25. Síla, 53. Poppel (Slafkovský, Kukla) – rozh. náj. Čermák
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 3:2
12:00, po prodl. (13-24)
Branky a nahrávky: 2. Tecl (Cachnín, Dudycha), 11. Tecl (Cachnín, Kulhánek), 63. Kulhánek (Petržilka) – 48. Foerster (Dotter, Grim), 53. Grim (Klikorka, Foerster)
Olomouc – K. Vary 3:6
12:00, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 28. Kořenek (Rutar), 30. Podlaha (Hlaváč, Kalač), 52. Matiaško – 20. Hotěk (Křehlík), 32. Hotěk (Prošek), 36. Hotěk (Prošek, Kořán), 37. Bernáth (Prošek, Hotěk), 40. Hotěk (Bernáth, Novotný), 42. Hotěk (Křehlík), 65. Bernáth (Hotěk, Jiskra)
Vítkovice – HC Litvínov 5:3
12:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 3. Krška (Mrva), 8. Zapletal (Fridrich, Ivan), 10. Lednický (Konečný, Kotásek), 27. Bernovský (Fridrich), 35. Fridrich (Ivan, Věntus) – 2. Svoboda (Jindra, Kysela), 19. Berka (Jouza, Baláž), 51. Berka (Limanovský), 62. Jindra (Svoboda)
Vsetín – Liberec 4:6
12:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 6. Klímek (Frydrych, Jenáček), 16. Klímek (Ondračka, Frydrych), 27. Frimel (Zemánek, Pernický), 32. Klímek (Sachr), 61. Klímek (Ondračka, Frydrych) – 7. Jiruš (Žemba), 16. Aubrecht (Vomáčka), 24. Jiruš (Klapka), 44. Jiruš (Jansa, Žemba), 57. Aubrecht (Charvát, Klapka), 60. Aubrecht (Žemba, Charvát)
Kometa Brno – Slavia 5:4
12:30, po s.n. (3:1) (OPO)
Branky a nahrávky: 10. Primožič (Bartes, Popelka), 17. Krejčí, 35. Kučeřík (Minárik, Svozil), 57. Krejčí (Meluzín, Kunc), rozh. náj. Mlčák – 28. Všetečka (Turek, Holý), 29. Altrichter (Kižlin, Bureš), 36. Všetečka (Hradil), 60. Havrda (Všetečka)
Sparta – Salzburg 3:4
13:00, po prodl. (OPO)
Branky a nahrávky: 25. D. Vitouch (O. Pšenička, Gluzman), 49. Prchal (Slavíček, Tomek), 55. Rubeš (Klimo) – 3. Menner (Polegoško), 40. Harnisch (Peterka), 48. Hede (Myklucha), 61. Nyman (Myklucha)
Přerov – Jihlava 2:4
16:00, konec (13-24)
Branky a nahrávky: 45. Navrátil (Gréč, Indrák), 45. Borot (Pěcha, Bieniek) – 6. Vála (Brož, Juda), 15. Chlubna, 24. Čermák (Chlubna, Rašín), 60. Vala, 62. Čermák (Chlubna, Rašín)
Pardubice – Č. Budějovice 6:3
16:00, konec (OPO)
Branky a nahrávky: 19. Rozlílek (Oliva, Bucek), 23. Tobiáš (Rouha), 24. Rozlílek (Bucek, Kostka), 24. Matýs (Rohlík), 37. Mert, 46. Costa (Rouha, Matýs), rozh. náj. Kostka – 23. Tlačil (Hubata), 47. Masopust Š. (Škola, Hrubec), 60. Krcho (Škola, Silný)
Jihlava – Tábor 4:0
11:30, konec (Nad. D)
Branky a nahrávky: 12. Jungwirth (Melenovský), 15. Pigl (Jungwirth), 40. Bulík (Báťa), 52. Sapík (Melenovský) – 61. Polák (Eremiáš)
Zlín – Kometa Brno 4:1
12:00, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 21. Ramert (Šindelek), 30. Kráčalík (Mojžíš, Čapka), 43. Frömel (Chludil, Šindelek), 50. Chludil (Laciga, Frömel), rozh. náj. Chludil – 12. Šalé (Fajmon)
Vítkovice – Havířov 7:2
12:00, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 8. Smolka (Brada), 9. Krejsa (Bystroň), 15. Kubík (Melovský), 18. Schauer (Brada), 26. Petr (Krejsa, Machů), 27. Schauer (Brada, Rajčan), 39. Brada (Schauer, Machů), rozh. náj. Krejsa – 20. Becher, 24. Moškoř (Kremnický, Zmarzlák)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 1:4
12:00, konec (Nad. D)
Branky a nahrávky: 60. Plíšek (Haas) – 5. Vašák (Beneš), 10. Kozlík (Krejčí T., Dymák), 52. Beneš (Juřica, Vašák), 55. Prášek (Beneš), 64. Juřica (Dymák, Jiráček)
Warriors Brno – Vsetín 1:7
12:00, konec (Nad. E)
Branky a nahrávky: 27. Hykl (Henrich, Boltvan), rozh. náj. Zelinka – 14. Babeliak (Kunst, Velikovský), 27. Dědek (Kuchařík, Mikula), 36. Kuchařík, 38. Turek (Bednařík, Kočí), 41. Jurek (Kunst, Půček), 52. Turek (Kočí), 52. Turek (Rybár, Krajčík)
Technika Brno – HK MD Šumperk 5:2
12:00, konec (Nad. E)
Branky a nahrávky: 25. Hrnčíř (Přidal), 30. Přidal (Růžička), 36. Harásek (Závadský), 59. Hrnčíř (Groch), 60. Přidal (Fornál) – 17. Trögner (Panáček), 29. Burda (Netolický, Haas), 63. Kučera
Kladno – Mountfield HK 5:2
12:00, konec (Nad. A)
Branky a nahrávky: 5. Koštoval (Alscher, Hrabík), 12. Šapovaliv (Chrenka), 16. Kouba (Adam, Sojka), 18. Koštoval (Ticháček, Hrabík), 20. Bareš (Kohlíček, Šapovaliv) – 47. Budina (Beneš, Jirků), 60. Budina, 62. Pelda (Beneš)
Slavia – Plzeň 1:5
12:00, konec (Nad. A)
Branky a nahrávky: 12. Rulc (Slavíček, Svoboda) – 4. Dvořák (Šiler, Jiříček), 30. Václavík (Marcel), 35. Šiler (Jánský), 39. Hauser (Jiříček), 40. Dáňa (Špaček, Hodinář)
Č. Budějovice – Žďár n/S 5:4
12:30, po s.n. (1:0) (Nad. D)
Branky a nahrávky: 14. Lukeš (TS), 30. Lukeš (Fousek), 45. Hála (Cibulka), 59. Březina (Kudrnáč), rozh. náj. Cibulka – 10. Staněk, 26. Procházka (Macek), 40. Doležal (Procházka), 44. Bačo
Třemošná – Kobra 2:5
12:45, konec (Nad. C)
Branky a nahrávky: 1. Steinbrücker (Schindler), 51. Beránek (Albrecht, Trachta), rozh. náj. Holý – 6. Sekula (Frydrich), 10. Tůma (Strnad, Bucek), 23. Sekula (Tichý, Král), 44. Sekula (Tichý), 47. Valenta (Tůma, Strnad)
Třinec – Pardubice 5:4
13:00, konec (Nad. B)
Branky a nahrávky: 23. Kašpárek (Petrovský, Chovaniak), 27. Hykl (Chovaniak), 31. Hykl (Wawrzkiewicz, Hrůzek), 44. Petrovský (Kašpárek, Hrůzek), 45. Chovaniak (Przybyla) – 15. Herčík (Kloz), 30. Formánek (Herčík), 41. P. (Kloz, Formánek), 42. Herčík (Tvrdík, Kloz), 65. Herčík
K. Vary – PZ Kladno 3:5
13:00, konec (Nad. C)
Branky a nahrávky: 29. Rymon (Šmajda), 53. Rymon (Hohl, Vogel), 54. Rymon, 63. Sapoušek (Šlechta) – 7. Redlich (Šugár), 24. Redlich, 36. Hurta (Mikeska, Gabriška), 56. Rejna (Šugár, Horn), 58. Redlich (Vosyka, Hurta)
Olomouc – Přerov 1:2
15:00, po prodl. (Nad. E)
Branky a nahrávky: 7. Přecechtěl (Stratil, Masare) – 31. Štíbr (Zembol, Jobánek), 61. Zembol
Sparta – Chomutov 2:1
16:00, konec (Nad. C)
Branky a nahrávky: 44. Krupička, 54. Broš (Mácha) – 11. Němec (Štefančík, Spudich), 62. Döring
Dvůr Králové n. L. – Kobra 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Panna (Dušek) – 17. Šteiner (Antončík), 44. Šergl (Ryzák), 49. Šergl, 60. Antončík (Verbík)
Letňany – Sokolov 1:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Soukup (Vobořil, Chlouba) – 1. Střibrný (Kuběna, Zadražil), 38. Zadražil (Pajk), 41. Vracovský (Švec), 45. Vrána (Přindiš, Čurda), 55. Střibrný (Zadražil, Kuběna)
Nymburk – Bílina 1:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Kříž (Josefus, Stehlík) – 2. Šimeček (Komínek, Procházka), 9. Procházka (Šimeček, Brzek), 45. Cikánek (Kobes), 50. Komínek (Procházka), 51. Šmejc (Sýkora, Brzek)
Kolín – Řisuty 2:5
17:07, konec
Branky a nahrávky: 5. Zumr (Březina), 56. Němec (Jankovský, Semirád) – 17. Chládek (Rod, Patyk), 23. Krpata (Kos, Vyskočil), 35. Kolářík (Kučera Jakub, Patyk), 44. Patyk (Rod, Šíma), 60. Patyk (Kučera Michal)
Jablonec n/N – Mostečtí Lvi 8:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Nezbeda (Babec, Gecko), 23. Nezbeda (Mulač), 25. Gecko (Babec, Pilař), 29. Maďar, 30. L.Tondr, 37. Gecko (Homolka), 51. Frk (Abraham, L.Tondr), 60. Brokeš (Maďar) – 36. Mical (Smolka, Bakrlík), 46. Havlůj (Kundrt, Smolka)
Vrchlabí – Děčín 3:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Urban (TS), 27. Bendík (Mrňa, Hozák), 49. Berger (Jirků) – 50. Drašar (Procházka)
Trutnov – Klatovy 1:2
18:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 55. Semorád (Leder) – 10. Matiášek (Rubner), rozh. náj. Michel
SHK Hodonín – Žďár n/S 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Matula (Růžička, Finsterle), 24. Finsterle (Růžička), 56. Škutchan (Charvát) – 19. Hort (Krupka), 39. Čermák (Wasserbauer)
Orlová – Tábor 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Ballner (Šmíd), 38. Šmíd (Štěpánek) – 13. Prášek (Březina), 18. Zayml (Blažek), 45. Kadilák, 52. ZAYML
Opava – David Servis 7:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Malina (Rousek, Jaroš), 8. Bažant (Chujac), 16. Chujac (Wolf, Herman), 31. Spratek (Krejčí, Malina), 37. Herman (Bažant, Černý), 42. Spratek (Zelenkov, Chujac), 58. Spratek (Zelenkov, Jánošík) – 9. Kříž (Ferebauer, Trummer), 12. Procházka (Rolínek), 17. Šulčík (Sumerauer), 54. Vak (Škopek, Sumerauer)
Nový Jičín – Pelhřimov 4:3
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 11. KAFKA (Palička), 25. PORUBA (Kafka), 52. KAFKA (Tomeček), 62. ADAMÍK (Poruba) – 35. KOHÚT (Votápek, Holík), 59. KOSNAR (Adam), 60. KOPIC
Val. Meziříčí – Písek 3:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Brunec (Dalajka, Peška), 13. Peška (Baroš), 19. Dvořák (Vaněk, Ostrčil) – 45. Hanus (Polata, Hučko), 45. Koupal (Matějka), 46. Volf (Strnad, Tintěra), 53. Šuhaj (Volf)
Šumperk – Mor. Budějovice 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Plášek (Sedlák, Drtil), 37. Vorobjev (Plášek, Drtil), 55. Čuřík, 59. Antonov (Hroch) – 49. Heinrich (Ferda)
Kopřivnice – Havlíčkův Brod 4:3
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 2. Sluštík (Červenka), 41. Stříž (Suchý, Tomášek), 46. J. Mach (Tomášek, Krutil), 64. Červenka – 40. Voříšek (Matušík, Třetina), 47. Voříšek (Kulhánek, Vala), 58. Vala (Michálek, Milfait.)
HC 2009 Nýrsko – Tomahawk 7:1
13:55, konec (10)
Branky a nahrávky: 12. Kajinek (Kučera), 13. V. Bouzek ml. (Zdichynec), 32. Kopačka (Cvachovec), 36. V. Bouzek ml. (Kajinek), 40. Kučera (Václavovic), 44. V. Bouzek ml. (J. Hora), 44. Kajinek (Kopačka) – 15. M. Vávra (Macháček)
AHC Dynamo – HC Vizi 2:2
17:30, konec (10)
Branky a nahrávky: 3. Sedláček (Václavovic), 13. Němeček (Václavovic) – 1. Vizinger (Janoušek), 23. Kovařík (Čížek)
Zbraslav – HC TNP Praha 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Vecko (Veselý), 29. Dongres, 32. Kasík (Koliš) – 9. Horáček (Neumann, Boček), 22. Mišner (Šulc), 30. Horáček (Zima), 31. Bílek (Král), 31. Štěpán (Mišner), 38. Bílek (Král)
HC Varnsdorf – HC Turnov 2:4
15:15, konec
Branky a nahrávky: 36. Prokop, 60. Prokop (Falta) – 38. Vondráček (Miškovský), 51. Miškovský (Vondráček), 56. Jágr (Maděra), 60. Miškovský
Č. Lípa – Gepardi Jablonec 3:13
16:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Češka (Černý, Krupička), 31. Krupička (Preussler), 51. Krupička (Češka, Ivanyuk) – 7. Šebesta (Bitman), 7. Tomíček (Herda), 19. Herda (Peřina, Tomíček), 24. Tomíček (Peřina), 33. Kotyza (Duda), 36. Šebesta (Kotyza, Pešek), 39. Tomíček (Peřina), 40. Šebesta (Kotyza), 45. Kotyza (Duda), 47. Kotyza (Blaha), 48. Peřina (Tomíček, Šorejs), 55. Duda (Herda), 56. Bitman (Šebesta, Pešek)
Frýdlant – HC Jičín 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Matějka (Rubeš), 44. Kotrč (Benda, Kolmann) – 9. Mikolášek (Prokop), 20. Hladík (Průšek), 28. Prokop (Průšek), 47. Hladík (Průšek)
Krnov – Bohumín 3:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Kilnár (Polok, Svoboda), 33. Svoboda (Polok, Kysela), 46. Weiss (Polok) – 12. Kovalski (Dvořák), 14. Ivan (Ovčaří, Putniorz), 19. Sysala (Gelnar), 20. Kopún (Putniorz, Kopún), 22. Špak (Černín, Ivan), 38. Ivan (Javín, Ovčaří), 47. Gelnar (Kovalskí, Sysala), 55. Černín (Král, Kopún)
SK Karviná – Frýdek-M. "B" 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Deutsch (Fejko), 23. Petrák (Zakuťanský, Pavlas), 23. Juházs (Holý), 25. Petrák (Zakuťanský), 49. Deutsch – 21. Mičulka (Balcar), 29. Vančo-Minařík (Puzoň), 49. Puzoň
Studénka – Wolves Č. Těšín 8:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Sochorek (Slovák), 28. Linduška (Novák), 31. Štěpjak (Sluštík), 33. Orszulik (Sluštík, Novák), 34. Tomášek (Sochorek), 35. Orszulik (Linduška), 39. Štěpjak (Holanik), 55. Gola (Lyčka, Tomášek) – 7. Voznica (Malyjurek), 60. Voznica (Foltýn, Altera)
Milevsko – Č. Krumlov 3:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Radosta (Suchan), 45. Radosta (Hamerle), 51. Fořt (Radosta, Štych) – 25. Hakl (Kutiš), 32. Kadlec, 57. Andrýsek (Kadlec), 58. Svoboda (Čížek), 60. Kadlec (Krcho)
Břeclav – Boskovice 3:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Zháňal (Papp, Průdek), 31. Čápek (Průdek, Dora), 52. Klimovič (Lenkovič) – 5. Dufek (Špok, Kárný), 16. Klaus (Pelikán, Honzek), 27. Kárný (Špok, Bednář), 34. Hnilička (Šebek), 38. Špok (Pelikán, Dufek), 44. Dufek (Hnilička, Šmíd), 46. Pelikán (Václavík), 48. Špok (Dufek, Kárný)
Březina – Uničov 10:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Hroudný, 3. Ondráček, 11. Sedláček, 24. Dupljaku, 31. Kousalík, 32. Dupljaku, 37. Pokorný, 41. Hroudný, 49. Drahovzal, 55. Buhaj – 10. Žajgla, 11. Sršeň, 51. Sršeň
Velká Bíteš – Blansko 5:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Grmela (Grman, Šidák), 28. Bednář (Petrčka), 31. Lang (Florek, Bustin), 37. Florek (Bustin, Lang), 45. Štěpánek (Šidák) – 17. Antal (Hussien)
Rosice – SHKM Hodonín 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Jarolím (Dobiáš, Rafaj), 19. Gombarčík (Dobiáš), 25. Krobauer (Polzer) – 4. Venclík (Sajdl), 7. Polák (Janás, Crlík), 22. Jajcay (Tomi, Rýpar), 26. Polák (Polesný), 37. Tomi, 46. Janás (Směřička)
Vel. Meziříčí – Uh.Brod 5:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Maštera (Střecha, Burian), 38. Peschout (Rozmarín, Strnad), 41. Matov (Sobotka, Křenek), 53. Střecha (Burian, Střecha), 56. Maštera (Střecha, Střecha) – 27. Bařinka (Bujáček)
Čerti Ostrov – HC Baník Sokolov B 4:6
16:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Troška (Troška, Danyo), 25. Dušek (Troška, Sláma), 30. Dušek, 34. Sláma (Trubač, Troška) – 15. Šetek (Veverka, Říha), 17. Šetek (Veverka), 20. Kurnfurst (Pastler, Salajka), 25. Pastler (Kurfürst), 58. Veverka, 60. Říha (Veverka)
HC Rokycany – HC Domažlice 10:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Koc (Karbulka, Krýner), 16. Kocman (Geltner), 19. Koc (Karbulka, Soukup), 32. Karbulka (Krýner), 39. Koc (Krýner, Vajner), 44. Krýner (Kocman, Karbulka), 45. Karbulka (Krýner, Koc), 46. Kocman (Martinec), 55. Geltner (Martinec, Švík), 60. Kocman (Martinec) – 13. Brož, 43. Kulhánek
Nejdek – Trstěnice 7:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Jakubal (Funk, Krýsl), 7. Gerát (Jakubal, Kopfstein), 13. Louthan (Hromádka, Cankov), 33. Jakubal (Gerát, Funk), 38. Hromádka (Cankov), 49. Kopfstein (Jakubal), 55. Hromádka (Orlich, Louthan) – 18. Sádlo (Pech)
Kaznějov – Klatovy 4:5
18:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 7. Samek (Sýkora), 28. Urbánek, 29. Sýkora (Komanec, Růžička), 48. Dobrý (Markov, Straka) – 11. Hochman, 21. Čuban (Vondryska), 58. Kubeš (Hochman), 60. Topinka (Kubeš, Hochman), rozh. náj. Topinka
Lev Benešov – Kutná Hora 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Stejskal (Holeš, Formánek), 53. Holeš (Zderadička, Kaňka), 55. Kaňka (Kočí, Sládek)
Poděbrady – V.Popovice 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Jedlička (Tůma, Pojkar), 55. Jedlička (Rindoš, Bílek) – 2. Freisler (Kukačka), 16. Freisler (Braniš), 32. Maňas (Vacek), 60. Vacek
Příbram – Mělník 5:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Rejzek (Erben), 10. Gengel (Mácha, Mikeska), 38. Dragoun (Grubner), 44. Šmejkal (Kadič), 54. Mácha (Gengel) – 17. Šubrt (Novák)
Králův Dvůr – Neratovice 9:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Piovarči (Pánek), 7. Mahel (Veber), 9. Šnaidauf (Hamada, Kolenatý), 19. Mahel (Šnaidauf), 35. Pánek (Klimeš, Piovarči), 39. Piovarči (Brém), 51. Brém (Veselý), 52. Pánek, 53. Žáček (Mahel) – 41. Prejza (Pařík, Važanský), 54. Pokora
Kralupy n. Vltavou – Rakovník 3:4
18:15, konec
Branky a nahrávky: 24. Davídek (Řehák), 51. Balada (Kalla, Homolka), 57. Kalla (Davídek, Řehák) – 20. Krejčí (Klaus, Kratochvíl), 26. Nosek (Ambroz, Ságner), 29. Nosek (Ambroz, Ságner), 44. Okegawa (Vlk)
Kadaň – Louny 3:12
15:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Toman (Krása), 13. Bartók (Hubínek), 26. Krása (Toman) – 9. Říha (Růžek), 15. Růžek (Jarý), 29. Szakal (Dittrich, Rais), 32. Szakal, 33. Dittrich (Rais, Svoboda), 34. Jarý (Růžek, Říha), 35. Růžek (Říha, Jarý), 38. Dittrich (Svoboda), 51. Růžek (Říha), 52. Růžek (Říha), 60. Vavrica (Rais), 60. Salač (Kousek)
HC Lovosice – Litoměřice B 0:5
17:00, kontumace
Roudnice – Klášterec nO 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Brandejský (Lauko), 29. Lauko (Kašička), 51. Pokorný (Vacek), 53. Brandejský (Pokorný, Tintěra) – 2. Vlastník, 39. Vlastník (Blažek), 45. Blažek (Vlastník)