Liberec – Zlín 5:3
17:20, konec
Branky a nahrávky: 2. L. Hudáček (Lenc, M. Kvapil), 42. L. Hudáček (M. Kvapil), 43. Ševc (Ordoš, L. Krenželok), 45. P. Jelínek (Ordoš), 59. Redenbach (P. Jelínek) – 23. Kubiš (Okál), 30. Řezníček (Popelka, Gazda), 33. Popelka (Václavek, Žižka)
Litvínov – K. Vary 7:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Gerhát (Trávníček), 6. Válek (Petružálek, J. Mikúš), 19. Trávníček, 36. Petružálek (Ščotka, M. Hanzl), 39. V. Hübl (J. Mikúš, Porseland), 45. J. Mikúš (Jurčík, Porseland), 55. Jurčík (V. Hübl, F. Lukeš) – 17. Kovačevič (R. Vlach), 31. Flek (Plutnar, Šenkeřík)
Kometa Brno – Pardubice 2:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Malec (P. Holík, Mueller), 38. Zaťovič (Kašpar, P. Holík)
Sparta – Mladá Boleslav 3:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 25. Košťálek (Blain, Forman), 32. Kudrna (Říčka, P. Vrána), 34. Blain (Tomáš Dvořák) – 18. Vondrka (Skalický), 28. Pabiška (Dlapa), 45. Bernad (Klepiš, Skalický), 58. Vondrka (Skalický), 60. Vondrka (Klepiš)
Frýdek-M. – Vsetín 5:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Martynek, 13. Kofroň (Hladonik, Zahradníček), 16. Matyáš (Machala, Christov), 56. Novotný (Rudovský, Martynek), 60. Rudovský – 6. Slováček (Šilhavý, Klímek), 7. Rob (Jonák), 40. Rob (Jonák, Pechanec), 60. Karafiát (Rác)
Litoměřice – Benátky n/J 2:1
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 13. J. Kloz (Jebavý), 62. Korkiakoski (J. Kloz) – 23. A. Dlouhý (Wiencek)
Ústí n/L – Slavia 2:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 55. Melka (M. Zdvořáček, L. Volf), 55. Severa (Eminger, T. Jandus) – 9. M. Ondráček (Šagát, L. Krejčík), 40. J. Veselý (Barák, J. Doležal), 44. Furch (Hrdinka, Tejral), 60. Hrdinka (J. Veselý, J. Doležal)
Havířov – Přerov 2:1
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 20. Gřeš (Kotala), 62. Chroboček (Gřeš) – 12. Sikora (Milan Procházka, Pšurný)
Kladno – Motor ČB 5:0
18:00, kontumace
Branky a nahrávky: 25. Machač, 45. Kubík (Machač, Nash) – 32. Fillman (Bradley, Kutlák), 47. Endál (M. Novák, Gilbert), 57. Z. Doležal (Pavlin)
Kadaň – Prostějov 2:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Klíma (Kůs, Chlouba), 33. Kůs (Klíma) – 20. Prokeš (Račuk, Starý), 41. Divíšek (Žálčík, Karpov), 42. Divíšek (Račuk), 50. Divíšek (Rašner, Žálčík), 56. Karpov (Divíšek), 57. J. Zdráhal (Starý)
New Jersey – Pittsburgh 4:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Zajac (Hall, Severson), 29. Severson (Hall, Bratt), 49. Hall (Zajac, Palmieri), 60. Hall (Noesen) – 14. Kessel (Crosby, Malkin), 45. Guentzel (Crosby, Kessel)
NY Islanders – Vancouver 5:2
01:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Kühnhackl (Komarov, Filppula), 6. Jo. Bailey (Barzal), 15. Eberle (B. Nelson, Ladd), 44. Kühnhackl (Eberle, B. Nelson), 58. Clutterbuck (Barzal, Boychuk) – 3. Leipsic (Horvat, Del Zotto), 23. Virtanen (Eriksson, Leipsic)
Philadelphia – Florida 1:2
01:05, konec
Branky a nahrávky: 44. Voráček (Lindblom, Couturier) – 29. Ekblad (Vatrano, Hoffman), 38. Dadonov (Barkov)
Buffalo – Tampa 2:1
01:30, konec
Branky a nahrávky: 18. Skinner (S. Reinhart, Beaulieu), 26. Okposo (Sheary, Beaulieu) – 26. Cirelli (Killorn, Gourde)
Detroit – Arizona 6:1
01:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Mantha (Nielsen, Green), 13. Cholowski (DeKeyser, Bertuzzi), 18. Rasmussen (D. Larkin, Green), 32. Glendening (Abdelkader, Jensen), 42. Athanasiou (Helm), 48. Green (Athanasiou, Nielsen) – 52. Crouse (Hinostroza, D. Strome)
Minnesota – Washington 2:5
02:00, konec
Branky a nahrávky: 32. M. Koivu, 55. Dumba (M. Koivu, M. Foligno) – 7. Orlov (Eller, Burakovsky), 20. T. Wilson (Orlov, Kuzněcov), 24. Burakovsky (Eller, Connolly), 48. Orlov (Ovečkin, Niskanen), 50. Oshie (Bäckström, J. Vrána)
Edmonton – Montreal 6:2
03:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Benning (McDavid, Draisaitl), 17. Draisaitl (McDavid), 24. Caggiula (Chiasson, Benning), 46. Nugent-Hopkins (R. Strome, Russell), 53. Russell (Gravel, Khaira), 59. Nurse (McDavid, Draisaitl) – 6. Domi (A. Shaw, Juulsen), 22. A. Shaw (Drouin, Petry)
Los Angeles – Toronto 1:5
04:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Kempe (Phaneuf) – 3. Kadri (Marner, Tavares), 7. Tavares (Rielly), 22. Rielly (Tavares), 25. A. Johnsson (Dermott, P. Lindholm), 28. Kadri (Marleau, Marner)
San Jose – Nashville 5:4
04:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Sörensen, 8. Pavelski (E. Karlsson, Hertl), 17. Suomela, 54. Pavelski (Sörensen, Burns), 54. J. Thornton (Sörensen, Braun) – 25. C. Smith (Johansen, Bonino), 26. F. Forsberg, 38. F. Forsberg (C. Smith), 43. Grimaldi (Fiala, Irwin)
K. Vary – Chomutov 5:2
18:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 27. Záruba (Tureček, Jiskra), 34. Prošek (Hotěk, Bernáth), 37. Prošek (Hotěk, Jiskra), 44. Křehlík (Zavřel), 54. Křehlík, rozh. náj. Křehlík – 3. Chlán (Vrhel, Koblížek), 6. Chlán (Koblížek, Vrhel)
Novosibirsk – Kunlun 2:4
13:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Kazakov (Sajustov), 38. Brulé – 17. Latta (Mertl, Viklund), 51. Bartulis (Yip), 52. Fontain (Mertl), 60. Latta
Barys – Chabarovsk 5:6
14:30, konec
Branky a nahrávky: 5. A. Petersson (Cormier), 16. A. Petersson (H. Karlsson), 20. Michajlis (Dietz, H. Karlsson), 30. R. Starčenko, 44. Cormier (Makljukov, Dallman) – 10. Vj. Ušenin (Korjagin, Vj. Ušenin), 14. Ruděnkov, 15. Gorškov (Vj. Ušenin, Vl. Ušenin), 17. Železkov (Veličkin), 22. Rasskazov, 31. A. Lazarev
Minsk – Magnitogorsk 0:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 44. N. Kuljomin (Matuškin), 60. Rasmussen (Pakarinen)
Jokerit – Čerepovec 4:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Jensen Aabo (Mäki), 32. Jensen Aabo (O'Neill), 35. Kivistö (Lepistö, Manninen), 57. Moses (Platt)
Petrohrad – Vladivostok 8:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 27. Rundblad (Prochorkin, N. Gusev), 31. Prochorkin (Tokranov), 39. Koskiranta, 41. Kablukov (Rukavišnikov), 44. Karpov (Prochorkin, N. Gusev), 50. Prochorkin (N. Gusev, Karpov), 59. Prochorkin (Karpov, Gavrikov), 60. Kuzmenko (Byvalcev) – 8. Glazačev (Serebrjakov, A. Strelcov), 43. Glazačev (Tatalin, K. Voronin)
Soči – Jaroslavl 3:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 24. Polunin (O'Dell, J. Alexandrov), 60. Bočarov (R. Rosén, Jokipakka), 64. Bočarov (R. Rosén, O'Dell) – 5. Nakládal (Kajumov), 25. Apalkov (Averin)
Spartak Moskva – Jekatěrinburg 4:3
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 30. Zubov (Daugavinš), 46. Chochlačov (Kulik), 54. Chochlačov (Provolněv, R. Hanzl), 65. Leščenko (Chochlačov) – 9. Sexton (Paré), 29. A. Garejev (Ljamin, Trjamkin), 32. Sexton (Trjamkin)
Viťaz – Čeljabinsk 3:4
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 40. Kokarev (A. Sjomin, Hrivík), 45. Švec-Rogovoj, 56. A. Sjomin (TS) – 20. Kravcov (Glinkin, Polygalov), 32. Stoa (Thomas), 59. Bailen (Isajev, Stoa), 61. Stoa (Thomas, Bailen)
Omsk – Dynamo Moskva 0:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Kagarlickij (Hietanen, I. Makarov), 26. Kagarlickij (Koivisto, Šipačov), 27. Brjukvin (Volkov, Indrašis), 56. Igumnov (Alexejev)
Děčín – Mostečtí Lvi 4:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Kordule (Oliverius), 16. Bárdoš (Petráš, Volráb), 20. Faigl (Oliverius, Kordule), 28. Volráb (Hříbal) – 3. Mical (Hrdlička), 11. Nedrda (Smolka, Mála), 24. Přeučil (Kýhos, Polák), 25. Čmolík (Bakrlík), 46. Přeučil (Mála, Polák), 48. Smolka (Bakrlík, Fučík), 60. Nedrda (Smolka, Bakrlík)
Kobra – Bílina 6:7
18:00, po s.n. (3:4)
Branky a nahrávky: 5. Šťastný (Šteiner, Ryzák), 6. Schejbal (Hlinka, Nestrašil), 22. Netolický (Slabý), 30. Šťastný (Šteiner), 31. Hlinka (Nestrašil, Ryzák), 59. Ryzák (Šťastný) – 8. Komínek (Kochkarev, Keszi), 20. Keszi (Komínek), 33. Petržílka (Sýkora), 42. Kolíček (Kochkarev, Mašek), 46. Novák (Urban), 53. Urban (Keszi), rozh. náj. Šmejc
Sokolov – Řisuty 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Rohan (Stříbrný, Přindiš), 7. Kuběna (Vrána, Kovařík), 13. Bečvář (Přindiš, Rulík), 20. Vrána (Stříbrný, Vracovský), 49. Kuběna (Kovařík, Kvapil), 52. Trapl (Vodička, Čejka) – 22. Potěchin (Rod, Náprstek), 36. Náprstek (Řepka, Rod)
Letňany – Trutnov 6:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Eliáš (Fabiánek, Barbora), 12. Dyrynk (Panna, Prchal), 17. Schwamberger (Dyrynk), 36. Panna (Schwamberger, Dyrynk), 43. Panna (Schwamberger), 60. Horák (Barbora) – 9. Šimeček (Kalla, Kubinčák), 45. Semorád, 48. Semorád (Ukhin, Šefl)
Nymburk – Jablonec n/N 3:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Kuzďas, 28. Tržický (Kuzďas, Voženílek), 33. Kačírek (Kuzďas, Jirásek) – 16. Tondr (Abraham), 19. Brokeš (Pavlů, Mulač), 24. Bříška (Plíhal, Tondr), 26. Frk (Pavlů, Havelka), 52. Pavlů (Maďar, Brokeš)
Kolín – Vrchlabí 3:2
18:07, po prodl.
Branky a nahrávky: 17. Šafránek (Malý), 28. Březina (Pýcha, Semirád), 65. Šafránek (Zumr) – 19. Procházka (Půlpán, Jirků), 37. Chalupa (Matějček, Hidveghy)
Mor. Budějovice – Písek 5:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 27. Krutiš (Rytnauer, Horký), 30. Rytnauer (Krutiš), 31. Veleba (Trnka, Mikeš), 44. Matějka, 59. Ferda (Peroutka) – 41. Sýbek (Hanus, Hučko)
Žďár n/S – Pelhřimov 6:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Wasserbauer (Kunstmüller, Hasoň), 8. Pleva (Bureš), 29. Franek (Stehlík, Pleva), 36. Kovářů (Pleva, Kolda), 53. Gregar (Kovářů), 59. Hasoň (Wasserbauer, Kunstmüller) – 25. Plachý (Kopic), 53. Votápek (Plachý)
Tábor – David Servis 3:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Zayml (Hrala, Kachyňa), 37. Matušík, 40. Heřman (Březina) – 16. Radoš (Hřebejk, Procházka), 37. Kříž (Šulčík), 46. Kříž (Škopek, Vak), 55. Vak
Orlová – Šumperk 3:2
18:00, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 9. Hovsepyjan (Ballner), 45. Akhmetianov (Sladkovský), rozh. náj. Flok – 15. Ďurač, 27. Plášek (Sedlák)
Opava – Kopřivnice 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Chujac (Wolf, Herman), 48. Wolf (Hendrych, Herman) – 35. Bail (Gebauer)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Poruba (Hrachovský, Lehečka), 48. Slovák (Hrachovský), 54. Tomeček (Poruba, Lehečka), 54. Slovák (Már) – 24. Dvořák (Žák, Seidler)
Poprad – Lipt. Mikuláš 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Abdul (Salija, Mlynarovič), 22. Zagrapan, 23. Bondra (Svitana, Ťavoda), 33. Ťavoda (Bondra) – 38. Ri. Huna (Kriška), 56. Ri. Huna (Kriška, Suchý)
Miskolc – Trenčín 3:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Milam (Magosi), 33. Miskolczi (Harrison), 52. Galanisz (Szirányi, Vas) – 35. Sádecký (Holenda), 46. Gula (Ölvecký, Radivojevič)
Detva – MAC Budapešť 4:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Tibenský (Chovan), 23. Gašpar (Fekiač, Ďaloga), 27. Fekiač (Gašpar, Ďaloga), 48. Fekiač (Gašpar) – 11. Langkow (Orban), 15. Nagy (Pozsgai), 18. Langkow (Orban, Bodó), 34. Bodó (Orban, Langkow), 38. Dudás (Langkow, Bodó)
Zvolen – Nitra 6:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Chovan (Kytnár, Ulrych), 4. Zuzin (Chovan), 16. Drgoň (Chovan, Zuzin), 19. Kytnár (Chovan, Zuzin), 51. Obdržálek (Špirko), 59. Handlovský (Vandane, Špirko) – 1. Lantoši, 41. Lantoši (McCormack), 46. Rapáč, 60. Majdan (Kerbashian, Korím)
Nové Zámky – Banská Bystrica 3:2
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 23. Urban (Kudla, Štrauch), 49. Kudla (Bajtek, Štrauch), 64. Štrauch (Kudla, Košarišťan) – 13. Asselin (Higgs, Marshall), 16. Higgs (Selleck)
Skalica – Dubnica 7:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Trnka (Okoličány), 15. Škápik (Hujsa), 16. Štumpf (Trávniček, Jurák), 23. Okoličány, 30. Trnka (Dufek, Okoličány), 35. Vaškovič (Hílek, Janáč), 44. Kotzman (Janáč) – 18. Jakubík (Lantoš)
Humenné – Prešov 6:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Šiňanský (Majerník), 11. Bylina (Krempaský, Baláž), 29. Babinets (Vaško), 40. Babinets, 49. Jokeľ (Michalčin, Cibák), 56. Michalčin (Jokeľ, Vrábeľ) – 4. Hrabčák
Spišská N. Ves – Martin 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Olejník (Zwick, Vartovník), 6. Halász (Olejník, Ondov), 15. Česánek (Vartovník), 17. Ondov (Mikula, Zekucia), 59. Václav (Mikula, Zekucia) – 26. Langhammer (Rudzan, Tabaček), 39. Pacalaj (Poliaček, Brezniak), 60. Poliaček (Tabaček, Burzík)
Trnava – Michalovce 1:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 56. Kohút (Hrušík, Mrava) – 7. Cútt (Banovský), 52. Linet (Safaraleev, Valečko), 55. Róth (Kolba, Linet), 58. Piatak (Hančák, Hopkovič)
Pov. Bystrica – Nové Zámky B 12:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Pšúrny (Trška), 7. Augustín (Rodionov, Bednár), 11. Pšurný (Trška, Drevenák), 16. Drevenák (Trška, Pšurny), 20. Danielčák, 25. Cíger (L, Augustín), 25. Koleda (Ligas), 37. Rodionov (Fančovič, Trška), 39. J.Ďurkech (L.Durkech, Drevenák), 46. Cíger (Koleda, Leško), 47. Drevenák (J.Ďurkech, Ďurina), 51. Ninik (Drevenák, Ďurina)
Osmos Bratislava – Topoľčany 6:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Šalka (Klučiar), 26. Brodek (Smolka, Mikolášek), 34. Mlynčár (Puš, Hřebíček), 34. Prokop (Danišovský, Musliu), 36. Vidovič (Prokop, Ficel), 42. Smolka (Vidovič) – 2. Tomčák (Nemček), 29. Hrudík (Tomčák, Kluka), 40. Kluka (Tábi, Duran), 60. Bečka (Kluka, Uhnák)
Litomyšl – Moravská Třebová 4:5
18:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 18. Holík, 21. Starý (Cink, Holík), 37. Skoumal (Holík), 53. Vomočil – 5. Faltus (Scheuter), 24. Fibrich (Langr), 32. Řehulka (Fibrich), 46. Faltus (Langr), 61. Čikl
Choceň – Skuteč 11:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Pilař (Němec, Kousalík), 7. Pilař (Mäki, Zavřel), 7. Nečas, 7. Lichtag (Pilař, Jankovský), 11. Zavřel (Němec, Kousalík), 20. Nečas (Kopečný, Knytl), 26. Zavřel (Pilař, Mäki), 33. Hricuš (Svatoš, Knytl), 40. Pilař (Zavřel, Mäki), 53. Lichtag (Mäki), 56. Jankovský (Nečas)
Chotěboř – Světlá nS 6:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Jelínek (Hospodka, Vantuch), 14. Dvořák (Mašek, Vantuch), 17. Hlídek (Žemlička), 20. Suchý (Svoboda), 21. Dvořák (Mašek), 44. Vlček (Mašek, Dvořák) – 30. Blažek (Bradáč, Dolinský), 37. Včela (Kubát, Včela), 46. Fibikar (Špatenka), 55. Kopecký (Včela, Kořínek)
Hlinsko – Česká Třebová 2:7
18:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Homola (Vácha, Plachý), 11. Cejpek (Brázda, Hron) – 2. Král (Křečan, Fúzik), 2. Krejza (Prachař, Král), 6. Pražák (Hemský), 11. Fúzik (Filip, Hemský), 34. Fúzik (Dvořák), 52. Fúzik (Křečan, Dvořák), 58. Pražák (Král, Krejza)