Třinec – Pardubice 6:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Polanský (Gernát, Svačina), 17. Roberts Bukarts (Martynek, Krajíček), 23. M. Kovařčík (Krajíček, O. Kovařčík), 30. Gernát (Marcinko, Roberts Bukarts), 46. Adamský (Polanský), 49. Galvinš (Svačina, Polanský) – 36. Bubela (Skokan, Štindl)
Ústí n/L – Kladno 4:8
16:00, konec
Branky a nahrávky: 29. P. Kousal (Jícha), 30. Weinhold (Severa, T. Jandus), 46. Melka (M. Vágner, Chrpa), 47. L. Volf (TS) – 10. Zikmund (Kubík), 20. Redlich (Vampola, Kubík), 28. J. Strnad, 34. Vildumetz (Svedlund, T. Kaut), 36. T. Kaut (Redlich, Kružík), 40. Kružík (Vildumetz, Kehar), 46. Zikmund (P. Hořava, Vildumetz), 52. Redlich (Zikmund)
Litoměřice – Prostějov 4:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Flynn (Kvasnička), 17. Korkiakoski (J. Kloz), 37. Korkiakoski (Voženílek), 60. J. Kloz (Kvasnička, Rousek) – 20. Nouza (Karpov, Divíšek), 40. Divíšek (Nouza, Havlík), 51. Starý (J. Zdráhal), 57. Prokeš (L. Luňák), 58. Žálčík (Divíšek, Havlík)
Frýdek-M. – Motor ČB 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Novotný (Przybyla, Kaukič), 55. Žovinec (Husák, Kuťák) – 29. M. Novák (Endál, Gilbert), 35. Dančišin, 45. Gilbert (Babka, M. Novák), 50. Heřman (Z. Doležal), 56. Babka
Poruba 2011 – Přerov 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 33. J. Káňa (Vymazal) – 10. Goiš (Hejcman, T. Doležal), 20. Goiš (Navrátil), 52. T. Sýkora (Čáp, Pala), 60. T. Sýkora
Benátky n/J – Jihlava 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Lakatoš (D. Špaček) – 29. Skořepa (Pekr, Anděl), 34. Pekr (J. Pohl, Kajínek), 45. Anděl (J. Pohl, Pekr), 60. Werbik
Vsetín – Slavia 3:2
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 24. Pechanec (Jonák), 34. Rob (Slováček, Pechanec), 62. Slováček – 10. Kohút (J. Drtina), 47. Heldák (Šteiner, Kohút)
Třebíč – Kadaň 4:1
17:45, konec
Branky a nahrávky: 9. Nedvídek (Kusko), 38. Bilčík (Raška), 41. Raška (Nedvídek, Kusko), 60. Nedvídek – 52. Chlouba (Kůs)
NY Rangers – Edmonton 1:2
19:15, konec
Branky a nahrávky: 13. Zibanejad (M. Staal, Br. Smith) – 15. Nugent-Hopkins (Nurse, McDavid), 47. McDavid (Draisaitl, Nugent-Hopkins)
Ottawa – Los Angeles 5:1
20:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Tierney (DeMelo, Chabot), 12. Ch. Wideman (B. Tkachuk, Bødker), 17. Mark Stone (Duchene, Chabot), 31. White (Lajoie, Jaroš), 52. Ch. Wideman (Duchene, B. Tkachuk) – 36. Lewis (Doughty, Muzzin)
Boston – Detroit 8:2
21:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Pastrňák (Carlo, Wagner), 25. McAvoy (Bergeron), 32. DeBrusk (Krejčí), 37. Pastrňák (Bergeron, Marchand), 43. Pastrňák (Marchand, Bergeron), 51. Bjork, 56. DeBrusk (Carlo, Krejčí), 60. Kuraly (K. Miller, Bjork) – 41. Hronek (Bertuzzi, Nyquist), 49. D. Larkin (Nielsen, Jensen)
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 1:4
12:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 45. Rauš (Dymák, Kozlík) – 8. Lukeš (Cibulka, Lidák), 27. Lukeš (Hála, Lidák), 44. Lukeš (Kudrnáč), 49. Petrásek (Braun)
Vsetín – Vítkovice 1:2
12:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 47. Turek (Půček) – 29. Kubík, 54. Kubík (Brada), 61. Přibyl (Smolka)
Kladno – Kobra 13:1
12:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 21. Kohlíček (Kouba, Ticháček), 22. Procházka (Bareš), 27. Sojka (Šilhavý), 28. Bareš (Procházka), 30. Hrabík (Procházka, Bareš), 33. Šapovaliv, 34. Hrabík (Bareš, Procházka), 38. Procházka (Hrabík), 44. Ticháček (Adam), 50. Procházka (Hrabík), 54. Sojka (Kouba), 54. Šapovaliv (Chrenka), 59. Procházka (Hrabík), 61. Sojka – 32. Rajilič (Strnad, Halfar)
HK MD Šumperk – Havířov 0:7
13:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 10. Bárta (Horváth, Szturc), 22. Moškoř (Zmarzlák, Pavlačka), 30. Pavlačka (Kremnický), 31. Szturc, 32. Moškoř (Dobeš, Becher), 42. Szturc (Horváth, Kubíček), 47. Pavlačka (Zmarzlák), rozh. náj. Becher
K. Vary – Sparta 1:4
13:00, konec (Z)
Branky a nahrávky: 32. Botoš – 29. Krupička (Brůna), 35. Broš (David, Vitouch), 53. Mácha (Krupička), 60. Höll, 65. David (Vitouch)
Jihlava – Mladá Boleslav 4:3
14:00, po prodl. (S)
Branky a nahrávky: 37. Pavelec (Menšík), 49. Melenovský, 60. Menšík (Melenovský), 61. Moravec (Menšík) – 8. Haas (Rajgl), 22. Haas (Gardoň), 31. Gardoň (Kredl)
PZ Kladno – Plzeň 2:7
14:55, konec (Z)
Branky a nahrávky: 42. Kulich (Hvězda), 50. Hurta (Štěpánek, Malý) – 4. Šiler (Soukup D.), 23. Hodinář (Hauser), 27. Soukup D. (Hodinář, Šiler), 27. Korčák (TS), 35. Šiler (Páník, Soukup D.), 51. Beránek (Hauser, Korčák), 59. Jiříček, 64. Jiříček (Soukup D.)
Technika Brno – Přerov 3:2
15:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 6. Frýza (Kubový), 19. Plevka (Fornal), 33. Fornal (Hrnčíř) – 4. Jobánek (Hradil), 36. Ryšavý, rozh. náj. Ryšavý
Třemošná – HC Litvínov 4:3
15:00, po prodl. (Z)
Branky a nahrávky: 16. Kaiser (Steinbrücker), 52. Pešek (Schindler), 55. Pešek, 64. Houdek (Holý) – 29. Adámek (Vopat, Skuhrovec), 30. Slavík (Krocker, Novotný), 38. Slavík (Krocker, Novotný)
Slavia – Chomutov 5:3
15:30, konec (Z)
Branky a nahrávky: 25. Slavíček (Dráb, Hofmann), 28. Rulc, 36. Slavíček (Hofmann), 53. Brummel (Altrichter), 55. Kluch (Stejskal) – 25. Spudich (Svoboda, Němec), 28. Štefančík (Kovár, Spudich), 59. Pöchl (Němec, Kulich)
Žďár n/S – Liberec 0:5
16:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 4. Hujer (Masař, Putz), 24. Masař (Hujer, Šedivý), 46. Vodlan (Rossmy, Měchura), 47. Vodlan (Böhm), 59. Böhm (Leden), 63. Polák
Pardubice – Mountfield HK 1:5
16:00, konec (S)
Branky a nahrávky: 30. Formánek (Kloz, Paleček), 63. Kloz (Formánek) – 8. Pajer (Boukal, Moravec), 38. Budina (Beneš), 40. Pajer (Marha, Havlíček), 42. Boukal (Gaspar, Budina), 44. Moravec (Pelda)
Warriors Brno – Zlín 2:7
17:00, konec (V)
Branky a nahrávky: 27. Zelinka (Havelka), 33. Zelinka (Denk) – 22. Frömel (Burian), 26. Laciga (Chludil, Kráčalík), 28. Kráčalík (Chludil, Šindelek), 46. Tomeček (Frömel, Burian), 54. Ševčík (Mojžíš), 55. Chludil (Laciga, Čapka), 58. Šindelek (Laciga, Chludil), 62. Kráčalík
Kazaň – Soči 5:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Azevedo (Lander, Sekáč), 16. Klinkhammer (Azevedo, Sekáč), 32. Zaripov (Judin, Galijev), 34. Tkačov (Galijev, Zaripov), 47. Sekáč (Lander, Markov) – 21. R. Rosén (Jokipakka, O'Dell)
Nižněkamsk – Jokerit 2:1
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 12. Nestrašil (Padakin, Ogurcov), 64. Puustinen (Ruohomaa) – 21. Platt
N.Novgorod – Spartak Moskva 1:3
16:05, konec
Branky a nahrávky: 11. Makarenko (Barancev) – 8. Kosov, 12. Grigorev (Daugavinš, R. Hanzl), 52. Daugavinš (Filatov, R. Hanzl)
Česko – Rusko 5:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Novák (Tureček), 13. Mužík (Teplý, Novák), 28. Tureček (Teplý), 30. Rychlovský (Raška), 34. Mlčák (Teplý, Mužík) – 2. Gricjuk (Amirov), 12. Nikolajev, 35. Burenov (Podkolzin)
Řisuty – Sokolov 5:4
17:00, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 11. Fortelka (Hampl, Kučera J.), 27. Hampl (Šíma, Fortelka), 30. Rod (Dostál, Krpata), 50. Hampl (Chládek, Patyk), rozh. náj. Dostál – 7. Trapl, 28. Vracovský (Rohan, Švec), 52. Rohan (Přindiš, Vracovský), 53. Vracovský
Letňany – Trutnov 0:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Chytráček, 23. Svoboda (Kalla), 28. Janoušek (Vacek, Kmošek), 37. Martinec (Kmoška, Chytráček), 45. Gabriel (Fedulov, Tatar), 54. Martinec
Mostečtí Lvi – Děčín 6:5
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Kýhos (Kuncl), 17. Mála (Přeučil, Kýhos), 36. Mical (Smolka, Bakrlík), 45. Mála (Nedrda), 59. Smolka (Kýhos), 61. Mical (Hanuljak) – 1. Bárdoš (Balcar), 13. Petráš (Bárdoš), 34. Zajan (Kaltenbock, Petráš), 37. Kordule (Hříbal, Oliverius), 50. Kordule (Oliverius)
Bílina – Kobra 6:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Cikánek (Kobes, Komínek), 34. Sýkora (Šimeček, Keszi), 37. Keszi (Pajk, Sýkora), 47. Šmejc (Procházka), 52. Procházka (Jungvirt, Šmejc), 57. Pajk (Sýkora, Keszi) – 28. Šťastný, 50. Jedlička (Nestrašil, Skočovský), 53. Šmerha (Dom.Šteiner, Dav.Šteiner), 60. Hlinka (Nestrašil, Šťastný)
Vrchlabí – Kolín 4:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Vašíček, 13. Mrňa, 26. A. (Havránek), 39. Hidveghy (Urban, Vašíček)
Jablonec n/N – Nymburk 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Tondr (Homolka, Bříška), 11. Tondr (Homolka, Bříška), 14. Mrkvička (Homolka, Abraham), 14. Maďar (Plíhal, Mulač), 29. Maďar (Čechura, Brokeš) – 6. Josefus, 47. Eis (Josefus), 55. Ďurač (Josefus)
Šumperk – Orlová 1:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 59. Plášek (Hroch, Haloda) – 40. Janiczek (Brodek), 40. Kysučan (Kovařík, Šmíd), 41. Brodek (Štěpánek, Sladkovský), 43. Kovařík (Šmíd, Kysučan), 56. Sladkovský (Hovsepyan, Akhmetianov)
Kopřivnice – Opava 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Gebauer (Tomášek), 38. Stříž (Bail, Mach J.), 47. Tomášek (Mach J.), 57. Gola (Suchý) – 18. Štindl (Peterka, Slavík), 28. Rousek (Chujac), 53. Černý (Krejčí, Jánošík)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 6:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Dubnický (Žák), 9. Baroš (Žák), 38. Vaněk (Dvořák, Seidler), 51. Dvořák (Seidler, Vaněk), 59. Pořický (Daněk), 60. Brunec – 13. Slovák (Palička, Chvostek), 36. Slovák, 46. Palička (Már)
Písek – Mor. Budějovice 2:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Sýbek, 33. Hučko (Sýbek) – 12. Horký (Kabelka), 26. Lupač (Ferda, Hačecký), 41. Kabelka (Kliment)
Pelhřimov – Žďár n/S 1:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Votápek (Kadlec) – 8. Hasoň (Kolda), 13. Kališ (Bureš), 18. Peslar (Bureš), 19. Tlačil (Peslar, Prokš), 24. Kuřítko (Gregar), 58. Franek (Hasoň)
David Servis – Tábor 4:7
18:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Jiří Bárta (Škopek), 26. Šulčík (Hřebejk, Radoš), 33. Vak (Radoš, Šulčík), 55. Vak (Šulčík) – 2. Heřman (Matušík), 5. Heřman (Blažek), 6. Zayml, 45. Hajič (Blažek), 46. Zayml, 46. Heřman (Havran), 58. Heřman (Matušík)
HC TNP Praha – Žižkov Praha 8:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Zima (Mišner, Kazda), 32. Valder (Bílek), 36. Mrázek (Neumann), 40. Valder (Bílek), 43. Zima (Štěpán, Mišner), 48. Mrázek (Kadaně), 51. Štěpán (Zima, Mišner), 53. Major (Valder, Bílek) – 7. Bíza (Bláha), 19. Krupka (Čvančara), 51. Krupka (Lojka, Kašpar), 56. Krupka (Čvančara, Fencl)
Hvězda Praha – Kobra Praha B 5:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Grim (Fuks), 42. Klement (Klečka), 43. Veselý (Nedvěd), 44. Velas (Čmejla, Fuks), 49. Nedvěd (Veselý, Veselý) – 32. Gron (Sovik), 56. Sovík (Maciboba)
Frýdlant – HC Jičín 4:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Rubeš (Kotrč), 31. Chlum (Rubeš), 32. Janda (Klinger, Beníšek), 40. Doubek (Artl, Balabán) – 5. Houser (Borovec), 19. Žďárský, 29. Borovec (Nový), 30. Sedmík (Richter), 41. Hladík (Žďárský, Průšek), 51. Houser (Borovec), 59. Žďárský
Nový Jičín B – H. Benešov 1:5
13:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Fajmon (Nikl) – 13. Pělucha (Fraš, Suchý), 22. Suchý (Fraš), 37. Adamczyk (Fraš), 45. Vrábel (Kret), 53. Pělucha (Suchý)
Krnov – Studénka 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Kosina (Polok), 13. Mosler (Polok), 25. Vlašánek (Tošenovjan), 33. Vlašánek (Galvas, Michálek), 52. Vysloužil – 4. Tomášek (Martinčík, Sluštík), 18. Linduška (Tomášek), 33. Tomášek (Lyčka, Tatarčík)
Rožnov p. R. – Wolves Č. Těšín 6:7
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 17. Cvečka (Tůma), 26. Holý (Tůma), 27. Vašenka, 36. Kroupa (Vyvíjal, Fojtů), 59. Vyvíjal (Vašíček), 59. Kunčický (Vašíček) – 9. Pniok (Malyjurek, Široký), 14. Malíř (Smuž, Voznica), 16. Voznica, 19. Smuž (Pniok, Malyjurek), 23. Štěpjak (Široký), 25. Voznica (Malíř, Smuž), 61. Foltýn (Hoďa, Štěpjak)
Bohumín – Frýdek-M. "B" 5:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Sy (Rosypka, Gelnar), 23. Rosypka (Sysala, Ovčaří), 38. Ivan (Putniorz), 39. Baca (Putniorz, Ivan), 45. Ivan (Putniorz, Černín) – 43. Heralt, 51. Puzoň (Heralt), 55. Heralt (Mičulka, Gottwald), 58. Slovák (Gottwald, Puzoň)
Radomyšl – HC Vimperk 2:5
14:20, konec
Branky a nahrávky: 5. Hřebíček (Hovora), 27. Hovora (Procházka) – 12. ml. (Sitter, Janásek), 39. Binder (Fleischman), 39. ml. (Chval, Chaloupka), 59. ml. (Chaloupka), 60. Fleischman (Korous)
Telč – Milevsko 2:5
16:30, konec
Branky a nahrávky: 40. Lander (Berka), 57. Smejkal (Tušer) – 4. Seidl (Hájek), 20. Hájek (Šimák), 39. Müller, 44. Šimák (Seidl, Müller), 57. Šimák (Bílek)
Humpolec – Hluboká n.V. 5:4
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 29. Hynek (Hendrych, Zadina), 33. Hendrych (Hynek, Hurda), 43. Matys (Šimek, Žlůva), 44. Hendrych (Zadina), 64. Hubata (Brychta, Šerák) – 7. Žlůva (Heřmánek, Šesták), 18. Matys (Šesták), 37. Bahula (Miler, Oulík), 37. Zadina (Bambula)
Strakonice – Soběslav 4:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Pasek (Mikes), 15. Ruzicka, 36. Ruda (Ruzicka), 52. Dlouhy – 10. Hrano (Zakovsky, Panek9:43), 16. Zakovsky, 32. Zajic, 32. Zajic, 36. Hak (Hrano), 49. Hrano (Zakovsky, Hak)
Uh.Brod – Vel. Meziříčí 2:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Bařinka (Marek), 54. Budil (Buráň, Heča) – 13. Bula (Ambrož, Peschout), 26. Bula (Pejchal, Peschout), 27. Křenek (Sobotka, Peschout), 29. Maštera (Střecha, Střecha), 29. Strnad (Šerý), 30. Matov (Křenek, Sobotka), 45. Křenek (Matov, Ambrož), 56. Střecha (Maštera, Střecha)
Kroměříž – Uh.Ostroh 2:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Merta (Jelínek), 54. Jergl (Vaněk) – 3. Zalubil (Rauš, Beneš), 13. Mika (Žabčík, Zalubil), 32. Zalubil (Machálek)
Boskovice – Břeclav 7:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Dufek (Špok), 19. Benýšek (Šebek, Brabec), 22. Hnilička, 27. Pelikán (Hnilička, Skácel), 44. Skácel (Hnilička), 53. Hnilička (Štancl, Pelikán), 56. Dufek (Surý, Špok) – 4. Gabriška, 13. Klimovič (Hrbatý), 19. Hrbatý (Klimovič), 27. Hrbatý (Lenkovič, Papp), 59. Gabriška (Průdek)
Uh. Hradiště – Brumov 6:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Pavlůsek (Kojecký), 5. Fridrich (Kotačka, Červenka), 25. Kotačka (Červenka), 26. Šrenk (Burša), 34. Šrenk (Nohál), 50. Červenka (Fridrich)
Blansko – Velká Bíteš 5:4
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 5. Jílek (Sedláček), 27. Král (Jílek), 45. Šála (Jílek, Pilát), 46. Vítek (Král), 61. Král (Drenčko) – 9. Šidák (Račický), 18. Štěpánek (Petrčka, Šidák M.), 25. Biolek (Račický, Florek), 41. Šidák M.
HC Baník Sokolov B – Nejdek 1:5
11:30, konec
Branky a nahrávky: 49. Hudák (Prachař) – 28. Jakubal (Hromádka, Záhora), 36. Majer (Gerát), 48. Funk (Jakubal, Kopfstein), 52. Majer (Kopfstein), 55. Hromádka (Funk, Jakubal)
Čerti Ostrov – Mar.Lázně 6:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Krejsa (Fencl, Pfister), 37. Sláma (Černý), 41. Fencl (Pánek, Braný), 43. Troška, 50. Černý (Sláma, Stránský), 59. Sláma (Černý) – 16. Kordina (Kovka, Dobešek), 48. Mrkvan (Ferenc, Švagr), 59. Kovka (Kosina)
HC Domažlice – Klatovy 9:8
18:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 1. Setikovský (Polívka), 19. Polívka, 30. Horejš (Blažek, Sequens), 38. Horejš (Pokorný, Kubík), 43. Setikovský (Polívka), 44. Horejš, 54. Faschingbauer (Polívka), 56. Faschingbauer (Polívka), rozh. náj. Horejš – 11. Čuban (Vondryska), 12. Valečka (Kuželík, Kubeš), 17. Čuban, 22. Babka (Kubeš, Rajal), 23. Mrázek (Krs), 27. Vondryska (Čuban, Vizinger), 40. Valečka, 60. Topinka (Kubeš)
Třemošná – HC Rokycany 5:4
19:30, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 11. Vlček (Koukolík), 28. Šíma (Monhart), 29. Vlček (Kepka), 49. Michel (Koukolík), rozh. náj. Kepka – 7. Martinec (Dědič), 12. Geltner (Kocman), 19. Švík (Kocman, Geltner), 30. Dědič (Karbulka)
Mladá Boleslav B – Mělník 6:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Christov (Trégl), 16. Rovný (Michal Ficek, Protivný), 22. Mareš (Bílek, Trégl), 41. Mareš, 44. Franc (Mareš), 54. Vondrlík (Protivný, Rovný) – 46. Chvátal, 49. Šícha (Cicvárek, Heran)
Poděbrady – Kralupy n. Vltavou 13:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Příhoda (Mojžíš), 2. Toupal (Vencovský), 4. Mojžíš (Vernek, Pojkar), 6. Hrdina (Pojkar), 14. Pácal (Vencovský), 17. Pojkar (Příhoda), 23. Hrdina, 23. Toupal (Vernek, Pojkar), 44. Příhoda (Cafourek), 45. Šafra (Pácal, Pojkar), 51. Pácal (Šafra), 55. Zámečník, 55. Mojžíš (Příhoda, Cafourek) – 12. Tůma, 18. Homolka, 28. Homolka (Řehák), 38. Homolka (Pražienka, Sikela), 47. Davídek (Dvořák), 51. Pražienka (Kulhavý, Řehák)
Lev Benešov – Příbram 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Holánek, 50. Holánek (Starec), 59. Holeš (Dušek, Formánek) – 27. Mácha (Mikeska, Rampfel), 60. Beneš (Pouska)
Vlašim – Rakovník 2:9
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Pessr (Holánek), 55. Matějka (Kucharčík) – 16. Macháček (Vlk, Okegawa), 17. Kratochvíl, 18. Hegenbart (Kounovský), 22. Kounovský (Vlk, Vyskočil), 29. Okegawa (Hegenbart), 45. Šroubek (Macháček, Kratochvíl), 46. Ambroz (Tolkner), 49. Macháček (Tolkner), 56. Vlk (Okegawa)
Kutná Hora – Slaný 5:6
17:30, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 22. Rudolfovský (Šváb), 24. Rudolfovský (Vaněk), 25. Jelínek, 34. Jiráň (Křeček, Jelínek), 59. Dytrych (Chmelař) – 22. Tuček (Raclavský, David), 37. Vodička (Tuček), 44. Malát (David), 45. Kubinčák (Slabý), 53. Malát (Voháňka, Kubinčák), rozh. náj. Kubinčák
V.Popovice – Neratovice 8:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Maňas (Rejna, Nejedlý), 7. Vacek (Toman), 14. Černý (Chochola), 17. Chochola (Braniš, Žoha), 34. Vacek (Černý, Nejedlý), 37. Vacek (Rejna), 49. Medřický (Žoha), 50. Vacek (Černý) – 9. Pařík (Chvojka), 28. Horevaj (Pařík), 34. Chvojka (Važanský)
Kadaň – Roudnice 6:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Toman (Holán), 5. Toman (Polanský, Krstev), 10. Toman (Strunz, Kulich), 13. Polanský (Bartók), 27. Toman (Kulich), 35. Polanský (Krstev, Bartók) – 13. Lauko (Nenadál), 13. Kuchař (Pokorný), 19. Kuchař, 24. Pokorný (Kuchař), 33. Tintěra (Lauko, Dvořák), 37. Bačkády (Štosek), 46. Kuchař (Pokorný), 50. Pokorný