Plzeň – Liberec 4:0
17:30, konec
Branky a nahrávky: 3. V. Němec (Gulaš, Kratěna), 5. D. Kindl (V. Němec), 12. Kracík (Čerešňák), 52. D. Kindl (Gulaš, J. Kindl)
Mladá Boleslav – Litvínov 3:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Žejdl (Bernad, Látal), 35. Němeček (Pláněk, Klepiš), 40. Orsava (Žejdl) – 7. Gerhát (TS), 19. D. Tůma (Kubát, Gerhát), 21. J. Mikúš (Petružálek), 35. Kubát (Petružálek)
Zlín – Třinec 4:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 9. E. Kulda (Šlahař), 14. Popelka (P. Sedláček, Karafiát), 33. Herman (E. Kulda), 60. Kubiš – 47. Adamský (Svačina, D. Musil), 48. Chmielewski (Marcinko, Gernát)
Pardubice – Vítkovice 1:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Rolinek (Marosz) – 8. Mahbod, 37. Výtisk (D. Květoň, Dej)
Olomouc – K. Vary 4:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Irgl (Kolouch, Ondrušek), 25. Irgl, 51. Kolouch (Burian, Ondrušek), 52. J. Knotek (Vyrůbalík) – 22. O. Beránek
Sparta – Mountfield HK 4:0
18:30, konec
Branky a nahrávky: 16. Jarůšek (Košťálek, P. Vrána), 27. Košťálek (Forman, Pech), 43. Delisle (Piskáček, Smejkal), 59. Kudrna (Blain, Buchtele)
Chabarovsk – Vladivostok 0:2
11:30, konec
Branky a nahrávky: 2. V. Strelcov (Černikov), 58. Antropov
Novosibirsk – Nižněkamsk 3:4
14:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Demidov, 44. Demidov (Lisin, Piganovič), 52. Michajlov (Piganovič) – 36. Puustinen (Ruohomaa), 44. Puustinen, 56. Puustinen (Ruohomaa, Polášek), 59. Šaripzjanov (Bryncev)
Barys – N.Novgorod 4:1
15:30, konec
Branky a nahrávky: 22. Cormier (A. Petersson, Blacker), 46. Frattin (Bochenski, Dallman), 60. Bochenski (Cormier), 60. A. Petersson (R. Starčenko, Cormier) – 15. Markovin (Urakov)
Ufa – Kazaň 4:5
16:00, po s.n. (2:3)
Branky a nahrávky: 10. Kadějkin (A. Semjonov, Soloduchin), 18. Tkačov (Chochrjakov, Osnovin), 32. Omark (Kemppainen), 40. Burdasov (Larsen, Tkačov) – 35. Lukojanov (A. Michejev, Pedan), 48. Klinkhammer (Abrosimov, Kara), 52. Lander (Sekáč), 56. Zaripov (Postma), rozh. náj. Burmistrov
Minsk – Soči 1:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 35. Pulkkinen (Pavlovič) – 10. Bočarov (O'Dell), 55. Collins (Starkov), 60. O'Dell (Barulin)
Petrohrad – Spartak Moskva 2:1
18:30, konec
Branky a nahrávky: 31. N. Gusev (Dacjuk), 33. S. Plotnikov (Tokranov) – 3. Šaškov (Kutějkin, Cyplakov)
Viťaz – Jokerit 1:4
18:30, konec
Branky a nahrávky: 49. Hrivík (Kokarev) – 2. O'Neill (A. Grant), 20. Lepistö (Nicklas Jensen, Manninen), 23. Anttila, 39. O. Lauridsen (Nicklas Jensen, Platt)
Villach – Znojmo 4:3
19:15, po prodl.
Branky a nahrávky: 16. Maxa, 35. Kromp (Alderson, Trivino), 44. Sharp (Fraser), 61. Sharp (Schlacher) – 16. Luciani (Parkkonen), 24. Luciani (Stretch, McEachen), 49. Guman (Bartoš, Špaček)
Zlín – Vítkovice 6:4
15:00, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 5. Janošek (Kozubík), 14. Hefka (Dobiáš, Hamrlík), 26. Pavlas (Dobiáš, Pröschl), 27. Václavek (Sebera, Luža), 32. Podešva (Leška), 54. Talafa (Václavek, Luža), 64. Hefka (Luža, Václavek) – 17. Konečný (Lewandowski, Fridrich), 29. Lednický (Konečný, Mrva), 42. Konečný (Lewandowski), 47. Blaško (Fridrich, Ivan)
Kladno – Plzeň 0:3
16:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 50. Matiášek (Houdek, Malák), 56. Eret, 57. Šiller, 63. Eret (Roubal, Šiller)
Liberec – Havlíčkův Brod 5:0
17:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 9. Strnad (Hájek, Hampl), 22. Cikhart (Jiruš), 32. Žemba (Klapka), 35. Klapka (Žemba), 53. Šafařovský (Had, Drábek)
Pardubice – Sparta 3:10
17:00, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 22. Machač (Rozlílek), 24. Antoníček (Dubovčí, Rouha), 39. Pochobradský (Hrádek), 62. Bucek (Koffer) – 11. Vitouch (Rousek, Havlín), 19. Kropáček, 23. Obadal (Gluzman, Gajdoš), 34. Kropáček (Rousek), 36. Kropáček (Rousek), 37. Prymula (Prchal, Pika), 38. Prchal (Gluzman, Bláha), 43. Gajdoš (Havlín, Vitouch), 53. Vitouch (Kropáček, Rousek), 55. Pšenička (Schwamberger)
Vsetín – Havířov 4:2
17:30, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 6. Pospíšil (Vrána, Lašák), 27. Frydrych (Lukačka), 27. Klímek (Jenáček Š., Lukačka), 45. Klímek (J.) – 30. Juhász (Thiel, Ševěček), 48. Pawliczek (Hilšer, Janeček), 64. Pawliczek (Grygar, Dufek K.)
Třinec – Přerov 4:0
18:00, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 4. Tománek (Plandor, Králík), 14. Krč (Macháček, Homola), 19. Homola (Tománek), 54. Čmiel (Indrst, Rufer) – 61. Zmeškal (Hradil)
K. Vary – Slavia 3:2
18:00, po s.n. (3:2) (Sk. A)
Branky a nahrávky: 14. Berčík (Novotný, Rozhon), 35. Šik (Petrov, Bernáth), rozh. náj. Rozhon – 31. Petrák (Janča, Duda), 54. Všetečka (Brož)
Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš 4:5
17:30, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 3. Zigo (Faille, Marshall), 34. Miller (Sloboda), 50. Sýkora (Surový, Faille), 51. Marshall (Asselin) – 5. Huna Róbert (Nádašdi), 44. Nemec (Lichanec, Huna), 57. Uhrik (Sukeľ, Suchý), 59. Huna Richard (Sukeľ, Huna), rozh. náj. Uhrik
Žilina – Detva 4:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Beránek (Ručkay), 26. Huna (Jenčík, Surovka), 37. Beránek (Ručkay, Bárta), 57. Bagin (Huna, Jenčík) – 23. Milý (Tibenský), 26. Kuklev (Gašpar, Ščurko), 30. Kuklev (Chovan, Ščurko), 46. Puliš (Gašpar), 56. Tibenský (Fekiač, Milý)
Košice – Zvolen 5:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 13. Suja (Spilar), 33. Haščák (Pulli, Nagy), 38. Nagy (Spilar, Suja), 50. Pulli (Šoltés, Suja), 59. Nagy (Dudáš, Habal) – 30. Chovan (Špirko, Obdržálek), 41. Špirko (Vandane, Roman)
Trenčín – Poprad 4:2
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Bližňák (Starosta), 11. Bartovič (Sádecký), 24. Bokroš (Radivojevič, Bližňák), 60. Hlinka (Švec) – 21. Zagrapan (Kozák, Svitana), 45. Mlynarovič (Svitana, Erving)
Nitra – Miskolc 6:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Lantoši (Mychan), 31. Morrison (Rais, Lantoši), 43. Blackwater (Slovák, McCormack), 48. Slovák (Lantoši), 55. Slovák (Mezei), 60. Lantoši (Richard) – 52. Kulmala (Vass, Sziranyi)
MAC Budapešť – Nové Zámky 1:7
19:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Langkow (Macaulay) – 10. Jurík (Zbořil), 13. Fábry (Fábry, Novák), 35. Pospíšil (Štrauch, Videlka), 39. Štrauch (Hruška, Zaťko), 41. Pospíšil (Zbořil, Zaťko), 53. Štrauch (Pospíšil), 54. Zbořil (H. Ručkay)
Skalica – Pov. Bystrica 4:3
17:00, po s.n.
Branky a nahrávky: 29. Štumpf (Hujsa), 37. Pač (Hujsa), 49. Štumpf (Kutálek, Škápik), rozh. náj. Vaškovič – 7. Németh (Ďurkech), 28. Mokrohajský (Zlocha), 48. Mokrohajský
Spišská N. Ves – Osmos Bratislava 2:1
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 38. Zwick (Nagy, Vantroba), 65. Kyčák (Krmenčík, Halász) – 3. Prokop (Šalka, Musliu)
Michalovce – Topoľčany 6:0
17:40, konec
Branky a nahrávky: 1. Gavrik (Bdžoch, Piatak), 2. Róth (Safaraleev, Linet), 16. Hamráček (Baláž, Valečko), 25. Cútt (Chalupa, Valečko), 53. Linet, 54. Gavrik (Kolba, Piatak)
Martin – Humenné 4:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 17. Brezniak (Poliaček, Pacalaj), 18. Rudzan (Themár, Markovič), 20. Poliaček (Brezniak, Jurášek), 26. Poliaček (Brezniak, Burzík) – 13. Žitný (Komloš, Vrábeľ), 47. Žitný (Pavuk, Evstingneev), 54. Vaško (Fedorko)
Trnava – Dubnica 5:9
18:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Burian, 10. Ševčík (Schmidt), 15. Hrbáčik (Valo), 34. Szalay (Poláček, Ševčík), 45. Valo – 10. Kokavec, 16. Kokavec (Trenčan), 22. Kútny (Serkin), 24. Macek, 27. Lantoš, 29. Krajči (Ďuriš), 36. Trenčan (Hegyi), 38. Serkin (Krajči, Brňák), 42. Lantoš (Serkin, Rehák)
Nové Zámky B – Prešov 1:9
18:30, konec
Branky a nahrávky: 32. Kucsera (Sabo, Štefánik) – 5. Novotný (Gábor), 9. Iždinský (Kováč, Török), 21. Novotný (Tužinský, Nociar), 22. Stena (Rudy, Miščík), 29. Tužinský (Dubina, Novotný), 36. Török (Magdolen, Novák), 39. Lamač (Nociar, Gábor), 42. Miščík (Lupták, Nociar), 59. Magdolen (Halama, Dubina)