Česko – Švýcarsko 5:0
11:10, konec
Branky a nahrávky: 4. Chlubna (Gut), 17. Myšák (Konečný, Baláž), 27. Handl, 38. Gut (Chlubna), 50. Konečný (Myšák, Cikhart)
Pardubice – Vladivostok 4:3
17:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 33. Budík (Marosz), 34. Bubela, 34. Poulíček, 36. Marosz (Sýkora) – 14. Jakovlev (Feoktistov, Zaitsev), 24. Mereskin (Voronin, Djakov), 53. Ugolnikov
Kometa Brno – Jihlava 4:2
11:00, konec (5. - 6.)
Branky a nahrávky: 4. Kadlic (Kunc), 9. Kučerík (Kunc), 37. Kadlic (Kunc), 45. Kunc (Minárik, Kadlic) – 22. Krišta (Zadražil), 55. Bouška (Brož)
Jungadler Mannheim – Chomutov 5:2
14:00, konec (3.–4.)
Branky a nahrávky: 4. Klos (Nijenhuis, Schumacher), 13. Möller (Ewald), 21. Henn (Broda), 27. Broda, 45. Möller (Preto) – 3. Ouřada (Koblížek, Vrhel), 21. Koblížek (Ouřada)
K. Vary – Kölner Haie 5:4
17:00, po prodl. (Fin)
Branky a nahrávky: 11. Holub (Zavřel, Tureček), 17. Křehlík (Křemen), 44. Petrov (Křehlík, Zavřel), 50. Křemen (Křehlík), 61. Křemen (Novák) – 3. Üffing (Betzold), 32. Reuss (Pietschmann, Marcinkevics), 46. Gnyp, 49. Brune (Betzold)
Havlíčkův Brod – Osvětim 5:4
11:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 9. Chlubna (Pejchal, Třetina), 28. Třetina (Voříšek), 43. Semrád, 47. Voříšek (Přidal), 64. Milfait (Třetina) – 32. S. Kowalowka (Šaur), 35. Themár (Haas), 38. Tabaček (Gabrys), 50. Šaur (S. Kowalowka)
Opava – Orlová 2:3
14:30, konec
Branky a nahrávky: 29. Rousek (Šindelář), 36. Rousek (Chalupa) – 34. Kropka (Janiczek), 51. Ballner (Kysučan), 57. Akhmetianov (Štěpánek)
HC Plzeň – Mountfield HK 3:3
08:00, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 2. Jiříček (Soukup, Kaiser), 26. Hauser, 30. Kanta – 9. Pajer (Pinkas), 23. Budina (Pelda, Jerman), 27. Marha, rozh. náj. Beneš
Zlín – Kometa Brno 2:4
10:15, po prodl.
Branky a nahrávky: 39. Lavička (Burian), 42. Kráčalík, 47. Lavička (Šindelek) – 19. Brabenec (Fajmon), 36. Sever, 40. Brabenec (Fajmon), 45. Brabenec (Fajmon)
Havířov – Mountfield HK 1:4
12:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 25. Moškoř (Becher, Pavlačka), 46. Bílek – 7. Pinkas (Havlíček), 17. Brožek, 27. Pinkas (Beneš, Budina), 40. Budina (Beneš)
HC Plzeň – Kometa Brno 0:3
14:45, po prodl.
Branky a nahrávky: 3. Mišiak, 26. Prčík (Kos), 30. Brabenec (Fajmon)
Zlín – Havířov 0:3
17:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 1. Kremnický (Moškoř), 7. Pavlačka (Moškoř), 29. Szturc (Bárta), ?. Becher