Menu

Hokej »

Olympijské hry - muži

13:10, konec (B)

Branky a nahrávky: 17. Ölvecký (Graňák), 18. Bakoš, 49. Čerešňák (Haščák, Bakoš) – 3. Gavrikov (Vojnov, Širokov), 5. Kaprizov (N. Gusev, Gavrikov)

13:10, po prodl. (B)

Branky a nahrávky: 18. O'Neill (Roe, Donato), 33. Greenway (O'Neill, Sanguinetti) – 46. Gregorc (Vidmar, Muršak), 59. Muršak (Gregorc, Verlič), 61. Muršak (Tičar, Urbas)

Olympijské hry - ženy

04:10, konec (B)

Branky a nahrávky: 48. Borgqvistová (Olssonová, Nylénová-Perssonová) – 34. Müllerová (Meierová, Stalderová), 52. Stänzová (Meierová, Müllerová)

08:40, konec (B)

Branky a nahrávky: 30. Griffinová (Park Yoon-Jung) – 2. Kuboová (H. Tokoová, Ukitaová), 4. Onoová (Kojkeová, Jonejamaová), 52. Kojkeová (Hosojamadaová, Jonejamaová), 59. Ukitaová

Turnaj pěti (U19)

14:30, konec

Branky a nahrávky: 3. Talvitie (Ylönen, Virtanen), 20. Talvitie (Riekkinen, Ylönen), 30. Isiguzo (Koskenkorva, Luusuaniemi), 59. Klemetti (Seppälä, Haarti) – 16. S. Johansson (Walfridsson, Sylvegärd), 28. Karlsson (Holmberg, Hedberg)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 27. Kaut (Hrabík), 27. Navrátil (Kvasnička, Galvas), 41. Machala (Chrtek), 45. Navrátil (Flynn, Galvas) – 25. Müller (Leuenberger, Brunner), 49. Vouardoux (Döpfner.)

Reprezentace do 17 let

18:00, konec

Branky a nahrávky: 47. Pärssinen (Miettinen, Lundell), 60. Miettanen (Nikkanen) – 21. Toman (Mlčák), 39. Najman (Morong), 53. Najman (Raška, Lang)

Reprezentace žen do 18 let

13:00, konec

Branky a nahrávky: 13. Černá (Šmajdová), 37. Sarnovská (Dýcková), 42. Hájková, 44. Dýcková, 48. Sarnovská, 50. Hrůšová (Černá), 54. Dýcková (Kotounová) – 14. Shuang (Mengying, Kexin), 16. Mengying, 36. Kexin (Mengying), 50. Naiyuan (Yuzi)

WSM Liga

17:30, konec

Branky a nahrávky: 11. Rob (Galamboš, Pajič), 14. Dostálek (M. Bárta, Vráblík), 20. Rob (J. Mikyska, Jonák), 32. M. Bárta (Martin Novák, Galamboš), 33. Čermák (Vampola), 36. M. Bárta (Galamboš), 47. Kutlák (Nedorost, J. Mikyska), 48. Nedorost (Vampola, Kutlák) – 1. Smolka (Roubík), 22. Gengel (Davídek, Bernad), 25. Weinhold (Roubík), 42. Pšenička (Bernad, Krliš), 55. Severa (Smolka, Roubík)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 23. Kofroň (L. Kovář, Kuťák), 32. Kofroň (Przybyla), 39. Štumpf (Pechanec, Klimša), 56. Štumpf (Matyáš, Pechanec) – 29. Bittner (Maier, Psota)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 38. Tůma (Chrpa, Havlíček), 60. Kůs (Hejcman) – 3. Markovič (Březina, Janáček), 5. Vávra (Kucharczyk), 12. P. Beránek (Protasenja, Kucharczyk), 16. Markovič, 60. Šilhavý (Pokorný, Janáček)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Divíšek (Nouza, M. Drtina), 24. Havlík (Nouza), 48. Starý (Divíšek), 53. Fiala (Prokeš, Ščotka) – 22. Paták (T. Havránek, Jan Wasserbauer)

18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 22. Rác (R. Havel), 35. Tomi (Kotala), 63. R. Havel (M. Kalus) – 20. O. Beránek (Gríger), 40. O. Beránek (Vrdlovec)

18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 8. Z. Doležal (Zigo, Račuk) – 56. M. Hořava (P. Hořava, J. Strnad), 62. P. Hořava (R. Přikryl)

2. liga skupina Západ (ČR)

17:30, kontumace

18:00, po s.n. (1:2)

Branky a nahrávky: 16. Bříška (L.Tondr), 59. Babec (Bříška, Víšek) – 35. Volráb (Petráš, Hašek), 43. Kopta (Oliverius, Zika), rozh. náj. Zika

18:00, konec

Branky a nahrávky: 13. Baránek (Kubinčák), 20. Půlpán A. (Kubinčák, Vácha), 33. Kubinčák (Baránek, Půlpán A.), 35. Kubinčák (Chytráček), 45. Baránek (Půlpán A., Kubinčák)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 14. Kuběna (Přindiš, Harkabus), 33. Čejka (Strunz), 33. D.Hruška (Harkabus, Pajk), 44. Trapl (Čejka), 53. Trapl (Přindiš, Čejka) – 6. Kocián (Luštinec), 12. Sedláček (Ježek, Kmošek), 59. Ukchin (Petira, Karlík)

2. liga skupina Východ (ČR)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 15. Kadlec (Miklík, Žabčík), 24. Žabčík (Miklík, Hajný), 26. Sedlák (Jurča), 27. Matula (Mojžíš, Sajdl), 27. Matějka (Hladiš), 45. Matula (Miklík, Sajdl), 60. Sajdl (Peš, Mojžíš) – 2. Jaroš (Fišera), 3. Káňa J. (Švarc, Luka), 28. Haas (Luka), 51. Puškár (Švarc), 57. Zachar (Haas, Káňa T.)

18:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 5. Wolf (Tichý), 11. Štindl (Vítek, Kiss), 15. Chalupa (Tichý, Tichý), 18. Hartmann (Tichý), 36. Vítek (Chalupa), 40. Slavík (Wolf, Herman), 54. Chalupa (Štindl, Šindelář) – 6. Červenka (Stříž, Marek), 12. Červenka (Stříž), 14. Červenka (Tomášek), 15. Červenka (Marek, Tomášek), 40. Tomášek (Stříž), 58. Vyčesaný (Stříž), 60. Červenka (Stříž), 62. Stříž (Červenka, Pargáč)

18:00, konec

Branky a nahrávky: 43. Dvořák (Seidler, Vaněk) – 58. Slovák II. (Chvostek), 59. Slovák II. (Hruška)

NHL

01:00, konec

Branky a nahrávky: 1. Riley Nash (Backes, Grzelcyk), 37. Riley Nash (Schaller, McAvoy), 42. Bergeron (Krug), 50. Bergeron (Marchand, Backes), 57. Chára – 3. S. Bennett (Hathaway), 10. J. Gaudreau (Stajan, Giordano)

01:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Baptiste (Girgensons), 22. S. Reinhart (R. O'Reilly, Rodrigues), 36. S. Wilson (C. Nelson, Antipin), 44. R. O'Reilly (Okposo, Ristolainen), 60. S. Reinhart (R. O'Reilly) – 14. Gourde (Kučerov, Hedman), 34. Naměstnikov, 52. Callahan (Sergačjov, B. Point)

01:00, konec

Branky a nahrávky: 18. Tavares (Lee, Jo. Bailey) – 27. Bjorkstrand (Werenski, Dubois), 40. Dubois (Werenski, Bjorkstrand), 47. Dubinsky (Jenner), 47. Atkinson (Panarin, Werenski)

01:00, po s.n. (0:1)

Branky a nahrávky: 2. Konecny (Giroux, Gostisbehere), 25. Laughton (M. Raffl, MacDonald), 31. Gudas (Filppula, Weise), 36. Giroux (Voráček, Gostisbehere) – 25. Hall (Vatanen), 34. J. Moore (Zajac, Bratt), 37. Hischier (Bratt), 59. Hall (Hischier, Zajac), rozh. náj. Stafford

01:00, konec

Branky a nahrávky: 5. Guentzel (J. Schultz, Malkin), 26. Guentzel (Kessel, Letang), 31. Malkin (Hagelin, J. Schultz), 32. Aston-Reese (Crosby, Sheary), 51. Letang (Dumoulin, Crosby), 59. Aston-Reese (Dumoulin, Crosby) – 25. Brassard (Mark Stone, Borowiecki), 38. White (M. McCormick, Pyatt), 55. Duchene (Hoffman, E. Karlsson)

01:00, konec

Branky a nahrávky: 7. Slavin (J. Staal, Pesce), 9. Faulk (Williams, V. Rask), 18. Faulk (Aho, T. Teräväinen), 22. Faulk (Aho, T. Teräväinen), 28. Skinner (V. Rask, Williams), 55. Skinner (Di Giuseppe), 57. Aho (T. Teräväinen) – 32. Kopitar (Muzzin, Toffoli), 38. Toffoli (Pearson, Kopitar), 47. T. Mitchell (Clifford, Doughty)

01:40, konec

Branky a nahrávky: 14. D. Larkin, 36. Nielsen (Mantha, Green) – 57. Henrique (Bieksa, Rakell)

02:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 50. Järnkrok (Ekholm, P. K. Subban), 55. Watson (Ellis), 56. Watson (C. Smith, Ekholm), 62. F. Forsberg (TS) – 16. Bouwmeester (Berglund, B. Schenn), 24. Steen (Stastny, Tarasenko), 29. Schwartz (Steen)

02:00, konec

Branky a nahrávky: 4. E. Staal, 5. Parise, 7. M. Foligno (Winnik, J. Eriksson Ek) – 9. Gilmour (DeAngelo, K. Hayes), 32. K. Hayes (Grabner, Pionk)

02:00, po prodl.

Branky a nahrávky: 15. Scheifele (Byfuglien, Perreault), 52. Little (Roslovic, Byfuglien), 60. Scheifele (Wheeler, Perreault), 63. T. Myers (Scheifele) – 20. Bäckström (Ovečkin, T. Wilson), 32. Burakovsky (Eller, Chiasson), 48. Carlson (Kuzněcov, Connolly)

04:00, konec

Branky a nahrávky: 6. Carpenter (Bellemare, Engelland), 42. Hunt (Perron, C. Miller), 44. R. Smith (W. Karlsson, Schmidt), 45. Perron (Neal), 59. Nosek – 3. Wingels (E. Gustafsson, DeBrincat), 27. DeBrincat (Sharp, Hartman)

04:30, konec

Branky a nahrávky: 10. Bødker (Braun, Vlasic) – 8. Connauton (Cousins, Richardson), 30. Goligoski (Rieder, Fischer)

Přípravné zápasy

17:30, konec

Branky a nahrávky: 21. Jiránek (Čachotský, D. Čermák) – 24. Gorškov (Andrjuchov), 43. Veličkin (Potěchin)

17:30, konec

Branky a nahrávky: 30. Havel (Flemming), 50. Hlava (Grman) – 5. Karsums (Varnakov, Nikulin)

1. liga play-off (SR)

sk 17:00, po prodl. (ČF, série 2:0)

Branky a nahrávky: 60. Horváth (Jarolín, Hujsa), 61. Škápik (Vaškovič, Hujsa) – 34. Ligas (Koleda)

sk 17:30, konec (ČF, série 2:0)

Branky a nahrávky: 8. Halás, 11. Balko (Mašlonka, Piatak), 21. Mašlonka (Jokeľ, Piatak), 23. Jokeľ (Kolba), 34. Linet (Brezniak, Meliško), 35. Solomončak (Halás), 41. Hančák (Bánovský, Solomončak), 45. Linet (Brezniak, Fajčák), 59. Meliško (Piatak) – 5. Bdžoch (Svitana, Zwick), 47. Štrauch (Nagy)

sk 18:00, konec (ČF, série 2:0)

Branky a nahrávky: 5. Šimčák (Chalupa, Mačkovič), 32. Baláž, 54. Valent (Pulščák, Kotzman) – 37. Šalka (Klučiar, Kratochvíla)

sk 18:00, konec (ČF, série 2:0)

Branky a nahrávky: 14. Tábi (Minárik), 22. Laššo (Ďurčo, Nemček), 50. Minárik (Tábi) – 53. Ďuriš, 55. Kokavec (Kostev, Hegyi)

Krajská liga: Královehradecký kraj

18:00, konec (SF, série 1:1)

Branky a nahrávky: 12. Petr, 17. Daňo (Fišer, Petr), 25. Fišer (Daňo), 33. Šejnoha (Fišer), 47. Havelec (Perutek), 60. Šejnoha (Podzimek, Fišer) – 32. Manyhárt (Pilný)

18:00, konec (SF, série 1:1)

Branky a nahrávky: 29. Verner, 29. Macháň (Hlavatý), 44. Ježek (Havrda), 48. Ježek (Macháň), 48. Hlavatý (Verner, Plíhal), 60. Hlavatý – 11. Čtvrtečka (Světlík), 15. Kačerovský, 26. Světlík (Čtvrtečka)

Krajská liga: Moravskoslezský kraj

18:00, konec (ČF, série 0:1)

Branky a nahrávky: 12. Kosina (Vlašánek, Vysloužil), 16. Svoboda (Polok), 36. Kysučan (Dohnal)

18:00, konec (ČF, série 1:0)

Branky a nahrávky: 11. Tobola, 14. Šmíd (Fejko), 25. Ovčaří, 36. Ivan (Javín, Mikšan), 46. Putniorz (Ovčaří, Mikšan), 60. Ivan (Putniorz, Mikšan) – 32. Mičulka (Slovák, Gonos)

18:00, konec (ČF, série 1:0)

Branky a nahrávky: 28. Zakuťanský (Grepl), 34. Petrák (Hegegy), 35. Deutsch, 38. Rosůlek (Juházs, Pavlas), 39. Petrák, 47. Kytka (Grepl), 53. Zámecznik (Vaštík, Petrák) – 55. Vaněk (Hejhal, Hlísta)

Krajská liga: Pardubický kraj

18:30, konec (ČF, série 2:2)

Branky a nahrávky: 10. Polák (Koreček, Polák), 28. Novák (Dobiáš, Klement), 29. Klement (Seidler), 37. Kišš (Polák), 41. Haltuch, 49. Hudec (Karásek)

18:30, konec (ČF, série 1:3)

Branky a nahrávky: 3. Dolinský (Blažek, Šíma), 22. Špatenka (Včela), 25. Včela (Včela), 35. Doležal (Kopecký) – 7. Jindřich (Prachař), 9. Hemský (Fúzik, Moučka), 9. Prachař (Jindřich), 58. Fúzik (Jindřich, Procházka), 60. Včela (Škvor, Hemský)

Krajská liga: Ústecký kraj

19:45, konec

Branky a nahrávky: 2. Purma (Vandas), 4. Vandas (Pavlata), 4. Bejček (Domský), 5. Fábry (Rusý), 27. Vandas (Fábry), 30. Pavlata (Šikner), 44. Kauschitz, 58. Purma (Vandas), 58. Rusý (Vaněk) – 4. Lauko (Barcal), 10. Pokorný (Sailer), 35. Pokorný, 38. Kuchař, 50. Sailer (Kuchař), 59. Tintěra