Benátky n/J – Ústí n/L 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Hrníčko (Chrtek, A. Dlouhý), 21. Kunst (Psota, Bittner), 27. Z. Král (Hrabík, R. Veselý), 51. R. Veselý (Z. Král) – 4. Roubík (Hes, Melka), 9. D. Merta (M. Vágner, Vrdlovec), 26. Husák (D. Merta, Vrdlovec), 35. Hes (Roubík, Melka), 41. Roubík (Melka), 53. Husák (M. Vágner)
Frýdek-M. – Přerov 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Christov (Kofroň, Pechanec), 57. Adámek (Kofroň, Pechanec), 60. Kaukič (Pechanec, Klimša) – 56. Pala (T. Sýkora, Pšurný)
Kadaň – Litoměřice 3:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 27. J. Müller (Kůs), 36. J. Müller (Buchtela, Tůma), 46. Krejčiřík – 2. Kusý (Pavlas, R. Pavlík), 12. Kantner (M. Chalupa), 38. Kusý (J. Veselý, R. Pavlík), 57. Kusý (J. Veselý)
Třebíč – K. Vary 2:3
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 35. Paták (Půža), 45. Vodný (Nedbal, Horký) – 6. Tuominen (T. Rachůnek, Davídek), 28. Gorčík (Podlipnik), 63. Kohout (Sičák, O. Beránek)
Vsetín – Kladno 5:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Březina (Frolo), 8. Hruška (Dundáček), 22. Ostrčil (Podešva, Vávra), 52. Březina (Hruška, Jonák), 58. Březina (Kucharczyk, Dundáček) – 6. D. Tůma (Machač)
Havířov – Motor ČB 4:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 16. M. Kalus (Jergl, Rác), 39. Jergl, 55. Matai (Sikora, Fronk), 57. Rác (Jergl, Fronk) – 40. Vráblík (Pýcha, Šulek)
Opava – SHK Hodonín 3:5
15:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Černý (Seidler, Vaněk), 58. Rousek (Hartman), 60. Rousek (Šindelář, Wolf) – 8. Romančík (Mojžíš, Kuba), 19. Vrána (Mojžíš, Matula), 25. Vrána (Vaněk, Mojžíš), 30. Černohous (Mojžíš), 55. Kadlec (Hajný, Matula)
Val. Meziříčí – Šumperk 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. D. Varga (Hořanský), 37. Brunec (Dvořák), 51. Pořický (Brunec, Dvořák) – 24. Lehečka (Cink, Sedlák), 34. Lehečka (Šťáva)
Dvůr Králové n. L. – Kobra 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Petira (Kocián), 12. Hamerský (Hrazdíra), 43. Kmošek (Pozdnyakov, Antonov), 57. Valášek (Petira, Luštinec) – 6. Kellner (Čurda, Matějček), 18. Semrád (Verbík), 35. Šteiner (Ryzák, Hlinka), 37. Semrád (Matějček), 40. Matějček, 58. Čurda (Vacek)
Bílina – Vrchlabí 3:5
17:30, konec
Sokolov – Jablonec n/N 4:5
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Kašpar (Račanský, Kuncl), 10. Trapl (Strunz), 28. Hruška (Michálek, Osmík), 43. Šik – 7. Bříška (Homolka, L.Tondr), 28. Brokeš, 33. L.Tondr (Bříška), 46. Pilař (Frk), 52. Babec (Víšek)
Letňany – Most 1:4
18:40, konec
Branky a nahrávky: 34. Volek (F. Kučera) – 25. Macháček (Lidák, Kellerstein), 47. Sýkora (Cestr, Sklenička), 50. Sýkora (Hora, Fojt), 59. Macháček (Kubinčák, Hora)
Buffalo – Vancouver 2:4
01:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Ju. Bailey (R. O'Reilly, Okposo), 18. Eichel (Ristolainen, Scandella) – 12. M. Granlund (Dorsett, B. Sutter), 26. Dorsett (B. Sutter, Ch. Tanev), 29. D. Sedin (H. Sedin, Virtanen), 60. Dorsett (M. Granlund, Del Zotto)
New Jersey – San Jose 0:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 15. M. Karlsson (Hertl, Heed), 26. Pavelski (Braun, J. Thornton), 39. Donskoi (Braun)
Florida – Pittsburgh 3:4
01:30, konec
Branky a nahrávky: 5. J. McGinn (Vrbata), 6. Barkov (Yandle, Ekblad), 50. Weegar (Pysyk, Huberdeau) – 23. Malkin (Kessel), 23. Rowney, 32. Crosby (Malkin), 58. Sheary (TS)
Detroit – Washington 3:4
01:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 25. Helm, 46. Tatar (D. Larkin, Green), 53. Tatar (Zetterberg, Kronwall) – 40. Burakovsky (Orlov, T. Wilson), 42. Beagle (Chiasson), 59. Oshie (Burakovsky, Kuzněcov), 62. Ovečkin (Bäckström, Carlson)
Winnipeg – Minnesota 4:3
02:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Laine (Wheeler, Scheifele), 10. Ehlers (Enström, Byfuglien), 40. Laine (Scheifele, Byfuglien), 54. Wheeler (Connor, Trouba) – 20. Stewart (Zucker), 31. M. Koivu (Zucker, Dubnyk), 36. M. Foligno (Reilly)
Anaheim – Montreal 6:2
04:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Rasmussen (Jaycob Megna, Bieksa), 4. D. Grant (Beauchemin, Montour), 14. Vermette (Wagner), 46. Montour (Bieksa, Silfverberg), 48. D. Grant (O. Kaše, N. Ritchie), 48. Wagner (Perry, Vermette) – 23. Byron (Alzner, Jo. Benn), 38. Gallagher (Mete, Petry)
NY Rangers – Nashville 4:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Fast (K. Hayes), 20. Kreider (J. T. Miller, Desharnais), 33. K. Hayes (Vesey, Skjei), 60. Vesey (Br. Smith) – 22. Ekholm (F. Forsberg), 36. F. Forsberg (Josi, Johansen)
Philadelphia – Edmonton 2:1
19:10, konec
Branky a nahrávky: 4. Giroux (Simmonds, Gostisbehere), 58. Simmonds (Filppula, Lehterä) – 36. Maroon
Mountfield HK – Olomouc 3:2
12:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Hnik (Řepík), 34. Jonáš (Řepík), 57. Mašín (Kynčl) – 18. Macuh (Marek, Rutar), 43. Říčka (Pěcha)
Kladno – Liberec 5:4
12:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 18. Bláha (Jelínek, Řepka), 19. Cibák (Vildumetz), 35. Bláha (Kryll, Vildumetz), 41. Vildumetz (Bláha, Řepka), 63. Sokolov (Řepka) – 4. Žemba (Nezbeda), 10. Žemba (Nezbeda, Kotyza), 14. Teplý (Korecký, Holenda), 45. Benák (Burda)
HC Plzeň – Třinec 5:2
12:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Eret (J. Roubal), 18. Eret (Vavřička), 37. Kovařík (Markov, Váchal), 38. Reitspies (Sysel, Přikryl), 46. Eret (Vavřička, Přikryl) – 15. Plitko (Mach, Irgl), 52. Marguš (Najsar)
Č. Budějovice – Vítkovice 4:3
12:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Prášek (Dudáček, Tejko), 58. Prášek (Dudáček, Dančišin), 59. Dančišin (Dosek), 60. Rolínek (Bláha) – 33. Štěpánek (Baláž, Ficek), 39. Baláž, 53. Toman (Blaško)
Chomutov – Sparta 5:3
12:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Köver (Bajer, Hajič), 19. Köver (Hajič, Procházka), 22. Chlán (Polák, Hajič), 51. Hajič (Novák D., Bajer), 59. Kulich (Köver) – 19. Kropáček (Bílek, Rousek), 22. Nacházel (Pejchal, Arnošt), 36. Arnošt (TS)
K. Vary – Mladá Boleslav 3:2
13:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Pastyřík, 16. Janata (Hotěk, Klejna), 53. Brabec (Hotěk, Bečka) – 27. Nepokoj (Chujac), 58. Tóth (Pawliczek, Maršoun)
HC Litvínov – Slavia 2:3
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 46. Bečvář (Jícha), 52. Urbánek (Jícha, Kučera) – 24. Šilhan (Šmíd), 33. Martínek (Melovič), 62. Martínek (Stark)
Pardubice – Zlín 5:3
16:45, konec
Branky a nahrávky: 6. Štefka, 15. Mert (Hoskovec), 22. Zídek (TS), 48. Pochobradský (Zídek), 48. Štefka (Pochobradský, Zídek) – 5. Kočica (Dlabaja, Dvořáček), 20. Dlabaja (Padrnos, Dluhoš), 43. Gharibyar (Augustin)
Kunlun – Vladivostok 1:2
11:30, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 21. Kane (Lockhart) – 60. Alexandrov, rozh. náj. Alexandrov
Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 4:3
12:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Stoa (Radil), 19. Maxwell (Stoa), 49. Maxwell (A. Osipov, Stoa), 50. Leščenko (Kulik, Chochlačov) – 5. Viklund (Kurjanov), 18. Koroljov (Vitásek, A. Michejev), 54. Panov (Šulakov, Pogorišnyj)
CSKA Moskva – Jaroslavl 2:3
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Šalunov (Šumakov), 38. Kaprizov (Nestěrov, Šumakov) – 31. Polunin, 35. Kadějkin (Koledov), 62. Apalkov (Nakládal)
Čerepovec – Omsk 1:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Bumagin (Kagarlickij) – 9. Manukjan (K. Semjonov), 32. Kugryšev (A. Galimov, Chochrjakov), 40. A. Petersson (Gustafsson, I. Michejev)
N.Novgorod – Barys 3:4
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 4. Paršin (S. Kosticyn), 16. Stoljarov (Paršin, Galuzin), 31. Daugavinš (Mozer) – 5. R. Starčenko, 21. Dietz (Dallman, Frattin), 56. Dawes, 61. Dawes (Dallman, Vey)
Petrohrad – Jokerit 4:3
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 34. Širokov (Hersley), 38. Vojnov (Širokov, Kablukov), 58. Kalinin (Gavrikov, Chafizullin), 62. Dacjuk (N. Gusev) – 29. Niemi (Jensen, Gilroy), 36. Jensen (Norman, O. Lauridsen), 48. Pihlström (Jensen)
Viťaz – Dynamo Moskva 1:5
16:00, konec
Branky a nahrávky: 43. A. Nikulin (Makejev) – 9. Varnakov (Volkov, Salminen), 21. Varnakov (Rylov, Salminen), 33. Varnakov (Boyd), 58. Brjukvin, 60. I. Nikulin (Markovin, Jefremov)
Znojmo – Bolzano 3:4
17:30, po prodl. (14)
Branky a nahrávky: 9. Novák (Bořuta), 19. Němec (Yellow Horn), 28. Lattner – 2. Gander (Frigo), 56. Halmo (A. Smith), 56. A. Smith (Petan, Gartner), 64. DeSousa
Kolín – Klatovy 6:3
17:07, konec
Branky a nahrávky: 17. Semirád (Panna, Malý), 18. Malý (Panna), 18. Zumr (Morkes, Hlaveš), 23. Kysela (Kozák), 59. Morkes (Zumr), 60. Kysela (Malý) – 1. Pacanda (Topinka, Straka), 25. Topinka, 54. Uhlík (Topinka)
Žďár n/S – David Servis 3:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Pytlík (Sedláček, Staněk), 29. Vítek D. (Štěpánek), 47. Štěpánek (Pleva) – 18. Stodolovský (Sumerauer, Zayml), 28. Šulčík (Trummer, Kříž L.)
Písek – Havlíčkův Brod 2:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Ciboch (Suda, Koupal), 22. Medek (Pouch, Červinský) – 5. Šuhaj (Voříšek), 11. Přidal (Semrád, Vašíček), 40. Endál (Vašíček, Třetina), 57. Vašíček (Třetina)
Tábor – Nymburk 2:3
18:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Andres (Prokeš, Havran), 52. Pechánek (Andres) – 11. Stehlík (Arnošt), 22. Eis (Stehlík), 63. Stehlík
Chomutov – K. Vary 0:2
12:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 20. Šik (Daniel Černý), 43. Maydl (Cankov)
Zlín – Vítkovice 1:2
12:30, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 31. Lekeš (Vítek, Podešva) – 44. Beránek (Smička), 46. Kunc (Potočný)
Kometa Brno – Olomouc 5:3
12:30, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 21. Plášek (Svoboda, Střondala), 31. Svoboda (Vašíček, Střondala), 36. Kunc (Minárik, Gajarský), 41. Pášek (Svoboda, Střondala), 47. Svoboda (Plášek, Kowalczyk) – 9. Kalač (Mader), 46. Vosátko, 51. Kaláč (Indrák, Bahounek)
Sparta – Slavia 3:4
13:00, po prodl. (Sk. B)
Branky a nahrávky: 23. Obadal (Flídr), 42. Dani (Prymula, Obadal), 59. Vitouch (Čech) – 7. Havrda (Houška), 10. Houška (Zderadička, Vaniš), 38. Brož, 63. Brož (Macek, Kižlin)
Pardubice – Havlíčkův Brod 5:1
13:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 14. Rohlík (Leder, Šír), 16. Zeman, 16. Antoníček (Zeman), 37. Antoníček (Bucek), 55. Tobiáš (Poul, Nedelka) – 35. Cachnín (Křehlík)
Liberec – Mladá Boleslav 3:2
14:00, po s.n. (2:1) (Sk. B)
Branky a nahrávky: 4. Drábek, 59. Hájek (Šafařovský), rozh. náj. Maťátko – 15. Simon (Čermák), 38. Dobša (Novák, Švec)
Třinec – Havířov 4:2
14:30, konec (Sk. E)
Branky a nahrávky: 18. Geidl (Matěj), 19. Stebel (Macháček), 51. Matěj (Adámek), 60. Matěj (Geidl, Čmiel) – 5. Hilšer (Ciencala), 55. Bochnak (Pliska)
Mountfield HK – Č. Budějovice 4:3
15:30, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 15. Sklenář (Šedivý), 22. Kynčl (M. Síla, Pfeifer), 33. Poppel (V. Síla, Pinkas), 35. Sklenář (Kuboš) – 25. Novák (J. Čížek, Hubata), 32. Novák (Silný, J. Čížek), 60. Kubíček (J. Čížek, Beránek)
HC Plzeň – Kladno 7:4
16:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 2. Lang (Rohla, Mužík), 8. Mužík (Lang, Šiller), 27. Lang (Novák, Mužík), 34. Hajžman (Hasman), 36. Hajžman (Procházka), 56. Šilhán (Lokajíček, Hasman), 57. Rohla (Lang) – 3. Routa (Zíka), 6. Tržil (Bláha, Filip), 15. Kulma (Urban, Bernat), 29. Bláha (Filip, Tržil)
Salzburg – Jihlava 6:1
16:40, konec (Sk. D)
Branky a nahrávky: 4. Wimmer (Schitz, Stewart), 14. Wallner, 19. Schitz (Vogt, Stewart), 38. Wimmer (Wirt, Peeters), 44. Huber (Schitz, Zündel), 60. Stewart (Wirt, Obu) – 5. Brož
HK MD Šumperk – Havířov 2:3
11:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 11. Fibigr (Polách, Kučera), 33. Zembol (Plhal, Horký) – 33. Mastič (Adámek), 42. Horváth, 63. Adámek
Havlíčkův Brod – Jihlava 6:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Dáňa (Zych), 32. D. Vacík (Řehout, P. Vacík), 39. D. Vacík (Matula, Prýl), 40. Matula (Kerber, Kopic), 56. Juřica (Prýl), 57. Vyvial (Kopic) – 35. Menšík (Havel)
Letňany – Žďár n/S 1:4
12:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Krutil – 25. Cibuzar (Konečný), 30. Cibuzar (Konečný), 41. Puczek (Filip), 52. Cibuzar (Konečný)
Přerov – Vsetín 4:1
12:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Kolařík (Holík), 18. Ryšavý (Svozil, Ministr), 46. Tarnoczy (Raška), 57. Kleniar (Svozil) – 15. Turek
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 4:3
13:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Šíma (Zajíček), 6. Hašlar (Kredl, Haas), 30. Závora (Dlask), 56. Zajíček (Dlask) – 42. Svach (Michal), 44. Brouček, 45. Anderle (Hanák, Janoch)
Poruba – Vítkovice 0:12
13:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Gebauer (Rajčan), 17. Krejsa (Brada, Tvrdý), 22. Brada (Krejsa, Tvrdý), 27. Cubo (Krška, Rajčan), 28. Ivan (Krška), 31. Krška (Ivan, Cubo), 33. Gebauer (Kocián, Rajčan), 38. Plánka (Pastor, Ivan), 38. Krejsa, 40. Kubík (Gebauer), 54. Schauer (Rajčan), 57. Krška (Pastor, Ivan)
Technika Brno – Zlín 1:2
14:15, po prodl.
Branky a nahrávky: 5. Staněk (Vyroubal, Jedlička) – 9. Riedl (Mikulík, Bednařík), 62. Mikulík (Bachánek)
PZ Kladno – HC Plzeň 0:8
14:55, konec
Branky a nahrávky: 9. Kremláček (Jiříček), 14. Malát (Hollar), 15. Ženíšek (Vágner, Adamec), 22. Adamec (Vágner, Hamšík), 29. Pánek (Soukup), 42. Adamec (Ženíšek), 55. Kremláček (Hamšík, Malát), 59. Slanina (Malák)
K. Vary – Slavia 7:2
15:10, konec
Branky a nahrávky: 2. Mareček (Rymon, Benda), 19. Mareček (Benda, Rymon), 22. Remeš (Korčmaroš, Prošek), 29. Mareček (Kosina), 41. Korčmaroš (Remeš), 43. Houdek, 54. Rymon (Vogel) – 22. Jágr (Slavíček), 27. Jágr (Slavíček)
Chomutov – Kladno 4:3
15:45, konec
Branky a nahrávky: 7. Vaněk (Matějka), 29. Holka, 43. Štefančík (Svoboda, Čech), 60. Štefančík (Koláček) – 16. Sojka (Šapovaliv, Ticháček), 27. Chrenka (Robovský, Šimek), 29. Funk (Šapovaliv)
Ústí n/L – HC Litvínov 1:11
16:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Weis (Costa, Čermák) – 10. Nikl (Fišer, Kudrhalt), 15. Myšák (Kudrhalt), 23. Limanovský (Adámek, Slavík), 26. Myšák, 27. Adámek (Slavík), 30. Stehlík, 35. Myšák (Baláž, Kroupa), 41. Myšák, 45. Stehlík (Myšák), 51. Stehlík (Baláž, Myšák), 57. Myšák (Limanovský, Kroupa)
Warriors Brno – Třinec 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Schweitzer (Kučera), 28. Marčík (Snášel, Mrkvica) – 3. Mituchovič (Chovaniak, Przybyla), 37. Ramík (Kašpárek), 41. Ramík (Petrovský), 60. Chovaniak (Kašpárek, Wardas)
Studénka Sledge – SOHO Olomouc 1:3
15:45, konec
Branky a nahrávky: 10. Flis (TS) – 7. Mikuš (Korman), 24. Večerek (Korman), 45. Večerek (Novák)
Zlín sledge – SHK Mustangové 4:0
16:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Šafránek (Palát), 13. Šafránek (Palát), 22. Šafránek (Palát, Julina), 45. Julina
Č.Budějovice – Litvínov 3:0
17:15, konec
Branky a nahrávky: 3. David, 7. Ebendorfer (David, Klíma), 22. David (Dvořák)
HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 2:0
18:15, konec
Branky a nahrávky: 5. Raul (Zapletal), 38. Frolík (Z. Krupička)
Mladi Jesenice – Znojmo 3:5
19:00, konec (22)
Branky a nahrávky: 14. Glavic (Zor, Urukalo), 32. Glavic (Sersen, Brglez), 34. Jeklic (Korosec, Urukalo) – 3. Zelenkov (Hladil), 6. Kosnar (Minarčík, Zelenkov), 15. Piš (Štěpanovský, Bazala), 43. Zelenkov (Zmeškal), 59. Zelenkov
Žižkov Praha – Zbraslav 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Sedliský (Sedliský, Kašpar), 36. Benda (Čvančara), 52. Sedliský (Bláha) – 28. Žilík, 33. Dongres
Kobra Praha B – Hvězda Praha 6:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Michalů (Maciboba), 4. Sládek (Sovik), 24. Lacina (Svoboda), 29. Novák, 30. Vencl, 51. Sovík (Gron, Sládek) – 1. Kotrba (Heža), 16. Veselý (Veselý), 22. Veselý (Herna), 34. Novák, 39. Láska (Veselý), 43. Hanzlík (Nacházel, Němec)
Hvězda B – HC TNP Praha 3:5
18:30, konec
Branky a nahrávky: 17. Hyršl (Velas, Grim), 41. Suda (Hyršl), 44. Hyršl (Křivokapič, Suda) – 12. Mrázek (Neumann, Boček), 20. Horáček (Mrázek, Šulc), 21. Štěpán (Šramota), 31. Neumann (Šulc), 46. Kautský (Neumann)
Č. Lípa – Gepardi Jablonec 6:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Preussler, 14. Holčák (Krupička), 34. Krupička (Holčák, Bauer), 57. Minařík (Rašín), 58. Žák (Minařík), 59. Krupička (Češka) – 12. Dvořák (Herda), 26. Herda, 28. Herda (Vorel)
HC Turnov – Lomnice n/P 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Zákoutský (Zbroj, Maděra), 38. Maděra (Isach), 39. Šimůnek (Zbroj, Dvořák), 42. Zákoutský – 59. Knap (Rudiš)
Frýdlant – HC Varnsdorf 3:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Artl (Slavík), 39. Šír, 49. Smetaník (Kotrč, Slavík) – 5. Rubeš, 23. Hercog (Damnitz, Šoltés), 29. Kvaček, 37. Matějka (Hercog), 60. Falta (Fichtner)
Nový Jičín B – Orlová 1:9
13:15, konec
Branky a nahrávky: 60. Fajmon – 19. Juházs (Kytka), 20. Matějíček (Zakuťanský, Grepl), 25. Deutsch (Lenomar, Juhász), 31. Juházs (Ferleťjak), 41. Tomis (Zakuťanský), 43. Tomis (Vaštík), 44. Juházs (Deutsch, Teplanský), 51. Tomis (Juházs, Lenomar), 60. Deutsch
Krnov – Rožnov p. R. 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Michálek (Beneš), 19. Beneš (Kysučan, Michálek), 21. Polok (Vlašánek, Dohnal), 30. Havlíček (Michálek, Kysučan), 60. Vlašánek (Kostovský) – 22. Dostál (Fojtů, Babiš), 26. Prycl (Babiš, Švajda), 42. Valentík (Krejčí)
H. Benešov – Poruba "B" 2:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Zigmund (Pavelek Z.), 36. Hlista (Čermák) – 13. Gola P. (Hranoš), 25. Hranoš (Gola P., Rosypka), 33. Rosypka (Gola P.), 37. Hranoš (Buček, Rosypka), 50. Sysala (Rosypka, Buček), 52. Buček (Černín, Hranoš)
Bohumín – Wolves Č. Těšín 5:7
17:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Šmíd (Putniorz, Tobola), 34. Ovčaří (Holý, Tobola), 34. Fejko (Šmíd), 56. Šmíd (Kropka), 57. Ivan (Ovčaří, Tobola) – 13. Toman (Křibík, Stružík), 13. Foltýn (TS), 15. Foltýn (Hoďa), 26. Piecha (Malůjurek), 35. Godula (Malíř, Voznica), 48. Voznica (Piecha), 60. Maljurek (Michejda)
Radomyšl – Milevsko 4:1
14:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Kašpařík (Jungbauer, Slavík), 33. Kica (Hovora), 36. Kašpařík (Jungbauer, Burkoň), 59. Březina (Gába, Hovora) – 41. Bláha (Nevolný, Kořánek)
Soběslav – Telč 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Kučera (Pánek), 9. Kučera (Karpíšek), 13. Pánek (Píha) – 6. Smejkal, 37. Šebesta (Berka)
Kroměříž – Uh.Ostroh 4:5
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 35. Zavřel (Vaněk), 36. Lainka (Merta, Jelínek), 40. Merta (Hradil, Osina), 43. Zavřel (Tomek) – 8. Tomi, 22. Galuška (Mika, Kučera), 24. Beneš (Tomi), 38. Stránský (Galuška, Flora), 64. Flora (Stuchlík)
Boskovice – Velká Bíteš 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Benýšek (Skácel), 25. Dufek (Václavík, Bendář), 27. Benýšek (Skácel, Maksa), 41. Skácel (Hnilička, Maksa), 55. Hnilička – 13. Račický (Bednář), 22. Račický (Pospíšil), 24. Štěpánek (Rosendorf), 48. Grmela (Šidák)
Uničov – Rosice 12:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Malý (Navrátil, Gerhát), 9. Žajgla (Axman), 10. Handl (Fekiač, Korhoň), 23. Malý (Navrátil, Gerhát), 27. Korhoň (Sršeň, Paška), 31. Handl (Korhoň, Sršeň), 32. Vrána (Axman, Žajgla), 34. Paška (Hromádka), 37. Fryč (Sršeň, Korhoň), 38. Sršeň (Handl), 56. Handl (Sršeň, Fekiač), 59. Klíč (Sršeň) – 14. Hakl, 23. Kazlepka (Hakl), 49. Hroudný (Hakl)
Vel. Meziříčí – Břeclav 10:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 1. Křenek, 4. Křenek (Sobotka, Šerý), 23. Krča (Pejchal), 24. Vlašín, 32. Sobotka (Matov, Křenek), 40. Křenek (Šerý, Vlašín), 41. Sobotka (Křenek), 51. Bula (Ambrož), 53. Maštera (Šimka), 58. Křenek (Matov) – 22. Nešpor (Dobiáš), 23. Zháňal (Dora), 47. Zugar (Zháňal, Jajcay)
Blansko – Uh. Hradiště 5:3
18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Bílý (Kuběna, Jakubec), 16. Grünwald (Berka), 22. H. (Berka), 37. Jakubec (Antoňů), 50. H. – 12. Šrenk (Forman), 51. Fridrich (Červenka), 60. Tomešek (Kojecký, Christov)
Čerti Ostrov – Trstěnice 7:4
15:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Kabyl (Váňa), 22. Bohuslávek (Danyo), 24. Jäger (Bohuslávek, Fencl), 41. Váňa (Danyo), 48. Danyo (Fencl, Jäger), 54. Váňa (Danyo), 55. Jäger (Danyo) – 8. Salva (Pech), 12. Loskot, 39. Sádlo (Pavlů), 56. Salva (Bubla)
Cheb – Mar.Lázně 6:9
16:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Stoklásek (Strýček), 14. Hála (Senaj), 20. Novotný (Boušek), 32. Strýček (Stoklásek), 52. Řepík (Novotný, Strýček), 54. Řepík (Boušek) – 2. Petr, 2. Kohout (Himl), 5. Kohout (Himl), 29. Jiroušek, 31. Mrkvan (Jiroušek), 35. Petr (Mrkvan), 38. Mrkvan (Jiroušek), 49. Himl (Kohout), 60. Vašíček (Petr)
Nejdek – HC Rokycany 6:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Majer (Troška), 31. Mudra (Kopfstein, Hromádka), 36. Král (Majer, Florián), 39. Troška, 52. Majer (Záhora), 57. Mudra (Hromádka) – 13. Nový, 24. Švík, 42. Koc (Kastner), 56. Kocman (Švík)
Klatovy – HC Domažlice 1:7
18:15, konec
Branky a nahrávky: 24. Babka (Juráň) – 10. Malota (Kulhánek, Faschingbauer), 11. Kulhánek (Faschigbauer), 18. Faschigbauer (Polívka, Muchka), 21. Muchka (Faschigbauer, Polívka), 23. Sequens (Faschigbauer, Kulhánek), 27. Kučera (Malota), 52. Mazanec (Baxa)
Chotíkov – TJ Sušice 8:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Voves (Benák), 3. Jakubec (Hajný), 9. Hauer (Zikmundovský), 10. Ceperko (Setikovský, Voves), 31. Ceperko (Hauer), 52. Vostrácký (Hajný, Jakubec), 54. Šlauf (Hajný), 56. Svoboda (Baar) – 18. Broža, 38. Rajtmajer (Myslík), 46. Holý (Broža, Rendl)
Černošice – Rakovník 2:3
16:30, konec
Branky a nahrávky: 29. Mráz (Sobotka), 38. Mráz (Staněk, Krudenc) – 20. Hegenbart (Krejčí, Větrovec), 26. Krejčí (Tolkner), 49. Okegawa (Mikeš)
Mladá Boleslav B – Žabonosy 2:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Rovný (Protivný, Vondrlík), 37. Rovný (Franc)
Poděbrady – Lev Benešov 1:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Kadlec – 3. Holánek (Sládek), 54. Holánek (Dušek, Fedoročko)
Vlašim – Kutná Hora 1:7
17:30, konec
Branky a nahrávky: 12. Kočí (Bauer) – 9. Tvrdík (Jelínek, Jiráň), 18. Tvrdík (Jelínek, Jiráň), 18. Tvrdík, 20. Jelínek (Jiráň), 40. Chmelař (Rudolfský, Javůrek), 46. Jiráň, 59. Jiráň (Tvrdík, Švejda)
Mělník – Králův Dvůr 3:4
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 3. Krejza (Havel), 38. Šubrt (Havel), 58. Havel (Prejza, Příhoda) – 4. Veber (Krásl), 12. Novotný (Pánek, Vacek), 55. Tuček, 63. Tuček (Veselý, Pánek)
Neratovice – Příbram 1:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Macek (Mrázek) – 27. Svoboda, 44. Tobolič (Matouš), 55. Peterka (Mácha, Flieger)
HC Lovosice – Litoměřice B 3:8
17:00, konec