Švýcarsko – Česko 2:4
15:00, konec
Česko – Švýcarsko 9:0
15:40, konec (5. - 8.)
Kanada – Česko 0:3
21:40, konec (SF)
Tisková konference 1.SK Prostějov
11:00, konec
Tisková konference FC MAS Táborsko
12:30, konec
Tisková konference SFC Opava
13:00, zrušeno
Tisková konference FK Dukla Praha
14:00, konec
Tisková konference MFK Chrudim
16:00, konec
Tisková konference Ligové fotbalové asociace
18:00, konec
12. etapa: Bourg-Saint-Maurice - Alpe d`Huez
12:25, konec • Vítěz: Geraint Thomas (GBR)
Kajrat – Engordany 7:1
15:00, konec (1P, 1.z. 3:0)
Tobol Kostanaj – Samtredia 2:0
15:00, konec (1P, 1.z. 1:0)
Irtyš Pavlodar – Riteriai 0:1
17:00, konec (1P, 1.z. 0:0)
Gandzasar – Lech Poznaň 2:1
17:00, konec (1P, 1.z. 0:2)
Laçi – Famagusta 1:0
17:00, konec (1P, 1.z. 1:2)
Dinamo Minsk – Derry City 1:2
17:00, konec (1P, 1.z. 2:0)
Constanta – Racing FC 0:0
17:00, konec (1P, 1.z. 2:0)
Gżira – Niš 0:1
18:00, konec (1P, 1.z. 0:4)
Molde – Glenavon 5:1
18:00, konec (1P, 1.z. 1:2)
Slavia Sofia – Tampereen Ilves 2:1
18:00, konec (1P, 1.z. 1:0)
Kalju – Stjarnan 1:0
18:00, konec (1P, 1.z. 0:3)
Slovan Bratislava – Milsami 5:0
18:30, konec (1P, 1.z. 4:2)
Riga FC – CSKA Sofia 1:0
18:30, po penal. (3:5) (1P, 1.z. 0:1)
Häcken – FK Liepāja 1:2
19:00, konec (1P, 1.z. 3:0)
Sarpsborg – Vestmannaeyjar 2:0
19:00, konec (1P, 1.z. 4:0)
Keşla FK – Balzan 2:1
19:00, konec (1P, 1.z. 1:4)
Maccabi Tel Aviv – Ferencváros 1:0
19:00, konec (1P, 1.z. 1:1)
Soligorsk – Connah's Quay 2:0
19:00, konec (1P, 1.z. 3:1)
AIK Stockholm – Shamrock 1:1
19:00, po prodl. (1P, 1.z. 1:0)
Vardar – Pjunik 0:2
19:00, konec (1P, 1.z. 0:1)
Zaria Balti – Zabrze 1:1
19:00, konec (1P, 1.z. 0:1)
Apollon Limassol – Stumbras 2:0
19:00, konec (1P, 1.z. 0:1)
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda 1:2
19:00, konec (1P, 1.z. 1:1)
Priština – Fola 0:0
19:00, po penal. (4:5) (1P, 1.z. 0:0)
Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 1:1
19:00, konec (1P, 1.z. 2:1)
Nordsjaelland – Cliftonville 2:1
19:30, konec (1P, 1.z. 1:0)
Niederkorn – Gabala 0:1
19:30, konec (1P, 1.z. 2:0)
Beitar Jeruzalém – Čichura 1:2
19:45, konec (1P, 1.z. 0:0)
Kodaň – KuPS 1:1
20:00, konec (1P, 1.z. 1:0)
Luftëtari – Ventspils 3:3
20:00, konec (1P, 1.z. 0:5)
FK Sarajevo – FC Banants 3:0
20:15, konec (1P, 1.z. 2:1)
Maribor – Partizani Tirana 2:0
20:15, konec (1P, 1.z. 1:0)
Partizan Bělehrad – Rudar 3:0
20:30, konec (1P, 1.z. 3:0)
Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 1:2
20:30, konec (1P, 1.z. 0:0)
Trenčín – Budućnost Podgorica 1:1
20:30, konec (1P, 1.z. 2:0)
Dundalk – Levadia Tallinn 2:1
20:45, konec (1P, 1.z. 1:0)
Tre Fiori – Rudar Velenje 0:3
20:45, konec (1P, 1.z. 0:7)
Runavík – Hibernian 4:6
20:45, konec (1P, 1.z. 1:6)
Osijek – CS Petrocub 2:1
20:45, konec (1P, 1.z. 1:1)
Coleraine – Spartak Subotica 0:2
20:45, konec (1P, 1.z. 1:1)
Újpest FC – Neftçi Baku 4:0
21:00, konec (1P, 1.z. 1:3)
Domžale – Široki Brijeg 1:1
21:00, konec (1P, 1.z. 2:2)
Hafnarfjördur – Lahti 0:0
21:15, konec (1P, 1.z. 3:0)
Finsko – Norsko 2:3
17:30, konec (Sk. A)
Portugalsko – Itálie 2:3
19:30, konec (Sk. A)
M. Kližan – R. Haase 1:2
17:28, konec | 6:3, 4:6, 3:6 (OF)
V. Hrunčáková – V. Kuděrmetovová 0:2
12:17, konec | 6:7 (4), 6:7 (5) (OF)
A. Schmiedlová – L. Siegemundová 1:2
14:11, konec | 4:6, 6:3, 2:6 (OF)